Коледни подаръци

  • 10 137
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 324
По заявка: прахосмукачка и голяма къща за кукли. Гледах във "вега тойс", но ми е трудно да преценя на картинка.
http://www.vegatoys.com/index.php?q=%EF%F0%E0%F5%EE%F1%EC%F3%EA% … =0&search.y=0 и http://www.vegatoys.com/index.php?q=%E7%E0%EC%FA%EA&area=toy … =0&search.y=0
или просто синтезатор по мое желание  http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=157526&cat=71&f=3973
Моля за съвет от притежатели на такива съкровища.

# 91
  • Мнения: 108
Мерси много Таня П Ще чакам с нетърпение сведения от първа ръка Ако случайно те изпреваря ще пиша Това за работното време не го знаех Мерси Hug

# 92
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
Simba Bulgaria
Simba Toys Sofia
Anton Naidenov Str. N° 16
Studentski Grad
1700 Sofia

Tel. + 35 929 62 58 59
Fax + 35 929 62 45 79
simbatoys@nat.bg

ribka: Има някои от нещата в каталога и други, които ги няма в него.

# 93
  • Мнения: 1 035
моля...ако сте виждали надуваем батут,от тези от 50лв...да ми го снимате.... и къде сте го виждали? мн искам да купя такова чудо на щерката,но тук в Бургас не съм видяла Sad

# 94
  • Мнения: 1 035
Чудя се за един батут,за подскачане,но котката ми досега изпука всичко надуваемо.Прави опити да си точи ноктите и само това ме спира за сега.

виждала ли си някъде и как изглеждат....каква им е цената?

# 95
  • Мнения: 1 455
Чудя се за един батут,за подскачане,но котката ми досега изпука всичко надуваемо.Прави опити да си точи ноктите и само това ме спира за сега.

виждала ли си някъде и как изглеждат....каква им е цената?
   В Хиполенд ги има цените са между 40,00-60,00 лева някъде,едното е с преграда.Казаха ми,че и в Метро ги има.

# 96
  • Мнения: 1 035
ами тук в Бургас няма магазин Хиполенд,има в Пикадили,но са само няколко рафта + коли4ки и кошари. Rolling Eyes но ще проверя...дано намеря.
благодаря ти.   bouquet

# 97
Кажете, моля, къде се намира Хиполенд  Praynig
В София е в Скай сити зад завод Електроника

# 98
  • Мнения: 2 142
Записвам се и аз в темата. Още не съм взела подаръци. Еми си е поръчала докторски комплекти дъска за рисуване, писане. Ако някой е виждал хубав "докторски комплект" да свирка!!! За бебето, ще взема тякаква играчка, но и за нея не съм решила каква Sad Пък вече време не остана!

# 99
  • Мнения: 381
Абе тези надуваеми магаренца ги видях в Хиполенд.Много ниски ми се струват.Някой купувал ли е от тях и като са толкова ниски стават ли изобщо за подскачане newsm78

# 100
  • София
  • Мнения: 847
Записвам се и аз в темата. Още не съм взела подаръци. Еми си е поръчала докторски комплекти дъска за рисуване, писане. Ако някой е виждал хубав "докторски комплект" да свирка!!! За бебето, ще взема тякаква играчка, но и за нея не съм решила каква Sad Пък вече време не остана!

Мишел, дай да обсъдим дъските за рисуване, защото и ние на такова сме се спрели. Аз се чудя дали да бъде чин или дъска на стойка? Сега отиваме в Хепиленд да видим какви има - казаха, че ще получават голямо разнообразие. Там има и докторски комплекти, ще ги огледам, защото това ще й е подаръка от едната баба. Ще докладвам после. А в събота сутринта ще отидем до големия Марсел зад Булбанк, че сега е чудовищно задръстване в този район.

# 101
# 102
  • Мнения: 2 142
Я

Мишел, дай да обсъдим дъските за рисуване, защото и ние на такова сме се спрели. Аз се чудя дали да бъде чин или дъска на стойка? Сега отиваме в Хепиленд да видим какви има - казаха, че ще получават голямо разнообразие. Там има и докторски комплекти, ще ги огледам, защото това ще й е подаръка от едната баба. Ще докладвам после. А в събота сутринта ще отидем до големия Марсел зад Булбанк, че сега е чудовищно задръстване в този район.


Я, разгледайте и после, кажете! За дъските сме решили да е дъска, но още не съм решила точно каква, защото не съм гледала. Може би от тези магнитните, с цифрички и буквички.  newsm78 Все си мислех, че са ни малки децата за това, но Еми също е на тема букви и най-важното е да има много място за рисуване. Еми си има масичка и столче, които са като чин. Но за докторския комплект много искам да и взема, но досега видях два, които никак не ми харесаха, единият беше 7,50-8лв, другият 12, но и двата бяха гадни. Предпочитам да е по-скъп, но да си заслужава парите

# 103
  • София
  • Мнения: 847
Да докладвам за Хепиленд - имаше чин за 110 лв., но то си е като масичка - в смисъл отгоре трябва да си слагаш листове, няма магнитна повърхност или нещо такова. Дъските за писане са на Смоби - едната е с две лица, т.е. единична дъска, която се обръща на стойката и може да е бяла, магнитна, или черна за тебешир. Тя е висока 102 см. Струваше към 90 и няколко лева. Другата е пак на Смоби, стойката й е като на стълба, т.е. дъската е двойна - една си е само бяла, а другата само тебеширена - дано да ме разбра. Тя е по-височка, 107 см, струва 150 лв. Малко скъпички ми се струват...
Имаше докторски комплекти два вида - само чантичка - много хубави ми се видяха, имаше на Смоби и на Бречет (май така беше, френска фирма), по около 40-50 лв. с много аксесоари. Имаше и цяло такова на стойка с ЕКГ и един куп аксесоари, половината от които въобще не знам за какво служат, то беше 104 лв.
В събота като видя какво има в Марсел, ще реша и трябва да купувам, че на нас рождения ден ни е по-важен сега, после ще мислим Коледата!
Друго, което сме избрали е йониката на Чико, може би това ще е за Коледа. Сега се дерзая и за детската градина, че искам да е нещо, което да й хареса на пръв поглед, а не да драпа към на другите деца подаръците.

# 104
  • Мнения: 959
Ние май ще купуваме такова нещо

такова конче купихме на малката

Общи условия

Активация на акаунт