Сполучливи имитации на маркови парфюми - 43

  • 59 532
  • 738
  •   2
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Момичета търся интересен парфюм, може и оригинал да е .
Да ухае на ябълка, теменужки и ванилия, хем свежо, хем различно. Ще се радвам да споделите идеи, без тежки аромати. Simple Smile
Zara Applejuice?
Дона Карън Be delicious...
Chanel Chance Tendre(Всъщност имитацията му е точно уж Zara Applejuice)

# 61
  • Мнения: 1 906
Миналата седмица разносвах Good Girl Legere на Аристеа и много добре се държа.
Тази седмица съм със Stary Night на Гиза и много ме яд. Аромата е супер, когато се напръскам, но известно време след това избива лек ууд, а аз бягам от удове, като дявол от тамян Imp
Относно Бакарата - то е въпрос на вкус, но тази миризма на бинт и йод просто ме уби, когато го тествах...

 Stary Night на Гиза как е като трайност и какви аромати се долавят преди ууда?

# 62
  • Мнения: 2 020
.. Stary Night на Гиза как е като трайност и какви аромати се долавят преди ууда?

Много пъти съм писала за Стари Найт на Гиза,че за мен е по-хубав от оригинала(който имам също).Няколко пъти вече си взимам на Гиза, оригинала ми стои пълен Laughing Трайност на дрехи и коса над 12 ч! Аз лично Ууд не усещам.За мен е гурме от тъмно-червена роза с пачули и муск.Много красив и женствен аромат.Аз не съм от розоманите,но тук розата е голяма красота, дълбока и с това пачули е един път Heart

# 63
  • Мнения: 72
.. Stary Night на Гиза как е като трайност и какви аромати се долавят преди ууда?

Много пъти съм писала за Стари Найт на Гиза,че за мен е по-хубав от оригинала(който имам също).Няколко пъти вече си взимам на Гиза, оригинала ми стои пълен Laughing Трайност на дрехи и коса над 12 ч! Аз лично Ууд не усещам.За мен е гурме от тъмно-червена роза с пачули и муск.Много красив и женствен аромат.Аз не съм от розоманите,но тук розата е голяма красота, дълбока и с това пачули е един път Heart

Ре, в спрей форма го взимаш, нали?

# 64
  • Мнения: 1 975
Ре, аз хпдих до Мартинез да видя тенхия Стари найт, че не познавам аромата, а тук при нас оригинал не можеш намери.... Много ме впечатли твоето описание и затова се зарибих да го видя, преди да взема от Гиза(да не сбъркам както стана с Омайната тубероза, че такъв кошмар трудно се забравя🤣🤣🤣). На Мартинез аромата почва добре, както гонописваш, обаче после избива на ууд и става с твърде мъжки уклон-не ми допадна техния... Хем твърде сладък за мъж, хем после твърде мъжки за дама... Трайността на блотер също не ме впечатли-около 3 часа и после си завираш носа. Шлейф никакъв. Ще ти се доверя и ще взема от Гиза, но масло. Брат ми пък си взе от Гиза Ле Ом(Leau pour Kenzo man) ии каза - убийствена трайност, но нищо общо с оригинала🙄
Аз да питам също за Zadig&Voltaire This is Her-във мнения в парфимо чета, че някои пишат много свеж и нежен, други пък, че е за любителите на силни парфюми. Обърках се какъв е

# 65
  • София
  • Мнения: 1 793
This is Her не е свеж и нежен за мен, но е разкошен и много интересен. Млечен-кестеново-сметанов аромат със сандалова подложка. Оригиналът трае при мен с дни, знам че Зара имат негово подобие. Не отива изобщо в мъжката част, женствен и различен е. Около мен няма жена, която да не го харесва....пък и мъж. Почти всичките ми приятелки съм ги зарибила с него. Не знам заслужава ли си имитация, т.к тестерът 100 мл съм виждала за 50-ина лева, а бутилката му също е много яка.

# 66
  • Мнения: 1 328
Мишчица, а кой му е еквивалентът при Зара?

# 67
  • Мнения: 2 079
Никак не е нежен и свеж This is Her. Много интересен аромат е, но мен ме задушава и след половин час направо почва да ми става лошо от него, дори да не е пръснат върху мен. Братовчедка ми си взе този на Зара и едва издържах покрай нея.
П. П. Този на Зара се казва Fields at Nightfall. https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Fields-At-Nightfall-64241.html

# 68
  • София
  • Мнения: 1 793
При мен този на Зара е 1 към 1 като аромат, но от към трайност е несравним със З§В. Изхабих го скорострелно.

# 69
  • Мнения: 36 145
аз не харесвам This is Her - хубав е за 1/2 час, после става скучен, досаден и монотонен, без развитие и интрига
не е точно силен, но е траен
в мъжкия обаче съм влюбена и то за мен, не върху мъж - нося го редовно

# 70
  • Мнения: 2 020
...Ре, в спрей форма го взимаш, нали?.....
Да, на спрей!

Ре, аз хпдих до Мартинез да видя тенхия Стари найт, ...... Ще ти се доверя и ще взема от Гиза, но масло. ...
Нее,не взимай на Гиза щом на Мартинез не ти харесва. Имам и на Мартинез,хубав е,близък е до оригинала,но нетраен (30 мин със зор). Щом не ти допада и на Гиза няма да ти допадне! А за моя нос Туберозата е разкош:))) Явно сме с различни усещания и предпочитания:)

# 71
  • София
  • Мнения: 1 194
.. Stary Night на Гиза как е като трайност и какви аромати се долавят преди ууда?

Много пъти съм писала за Стари Найт на Гиза,че за мен е по-хубав от оригинала(който имам също).Няколко пъти вече си взимам на Гиза, оригинала ми стои пълен Laughing Трайност на дрехи и коса над 12 ч! Аз лично Ууд не усещам.За мен е гурме от тъмно-червена роза с пачули и муск.Много красив и женствен аромат.Аз не съм от розоманите,но тук розата е голяма красота, дълбока и с това пачули е един път Heart
Съгласна съм за розата и пачулито /които са ми слабост/,  но явно моята кожа ги "гълта" бързо. Иначе наистина трайността е супер

# 72
  • Мнения: 1 726
This is her си взех първоначално от Гърция, техните имитационни дето съм споменавала за тях (Lemonblossom) уникалаен аромат с повече от 12 часа трайност! После си взех от Парфюми с мисия, още не съм стигнала да го тествам как се държи като трайност, но толкова съм влюбена в този аромат, че се замислям за един оригинал от Парфимо-тестер Simple Smile а не е като да нямам....аааа сега се сещам, че последния път посещавайки ZARA го видях и тяхния и него купих, да има! А скоро не съм го носила, дори! Все тествам този и онзи! Сега съм на вълна ЗАГ Флор Наркотик, вярно е пристрастяващо наркотичен този аромат!

# 73
  • Мнения: X
Много харесах Wood Sage & Sea Salt на Jenny Glow, но е изчерпан навсякъде. На Мартинез някой пробвал ли е, как ви се струва?

# 74
  • Мнения: 142
Заредиха в нотино, по 80 мл
Иначе съм пробвала варианта на Мартинез на блотер, на първо четене ми се стори “точен”.

Общи условия

Активация на акаунт