Сполучливи имитации на маркови парфюми - 43

  • 59 653
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 71
Имам 6мл от гиза масло ролонче
Ще мога ли да си го разтворя и разредя в шишенце и да го ползвам като edp?

# 691
  • София
  • Мнения: 272
Аз мога да сравня Good girl gone bad на Сансиро и на Muscent. При мен на Сансиро си заминава за два часа. Иначе много ми харесва като аромат. този на Muscent е по-лек някак си и го нося повече - около 6 до 8 часа. Като аромат аз не мога да го опиша. По-добрите парфюмни носове да се изкажат

# 692
  • Мнения: 726
Бях си поръчвала от Гиза имитация на Kilian good girl gone bad (10мл масло без да искам).
Сега искам пак да си поръчам, тъй като ми допада доста, но бихте ли ми казали в какво се изразява разликата между масло и т.нар. спрей?

# 693
  • Мнения: 2 848
Момичета, не намирам в каталозите, но да ви питам Guess имат ли някъде аналог? Няма значение коя разновидност ще е? ☕

Този парфюм не е скъп в оригинал потърси в сайтовете и намери най-изгодната оферта препоръчвам Парфимо и Нотино

# 694
  • Мнения: 307
Chocolat, разносих днес и Good Girl Gone Bad, определено повече ми харесва от на Гиза, който имах и размених. Хубав е парфюмът, не е моят обаче наистина. Усещам си дъвка отначало, може би от тунерозата, после османтус и праскова, а в драйдауна е много нежен. При мен трайност около 3-4 часа, но не съм много критерий, защото на моята кожа нищо не държи дълго. Не мога да кажа, че има голям шлейф, но и не стои близо до кожата. Делина също ми изчезна за 2-3 часа, а в драйдауна не ми хареса. Отначало е много хубава, после обаче в края усещам нещо като миризма на олио, колкото и странно да звучи. Но ще я подновявам, за да не се стига до драйдауна бързо. 😄

# 695
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Тая на МЛ е прелест. Днес напръсках на двете китки паралелно нея и Сигнатурата. Да вайбът и един и същ,но делина е много по-нежна и креместа и има един свеж зелен нюанс,който го няма при монблана. Трайност огромна. напръсках по обед. Сега се прибирам и още отчетливо си мирише.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 794
За мен нямат нищо общо Сигничър и Делина. Сигничър е сметанов сладолед, един обличък и за мен постен. Делина е свежа роза/божур с личи, искрящ свеж розов аромат. Съвсем различни са и различни усещания ми носят.

Днес навсякъде около мен се носи БР540. Всеки трети мирише на това, в магазини, в парка, в мола…всички, мъже и жени носят БР540 и производните му. Поне 5 пъти го усетих да се носи на облаци.

# 697
  • Мнения: 4 158
Мишчица и аз така, а кажи ми моля те защо, като е супер силен и за мен е зимен аромат. Не знам как не им призлява на хората като го носят в жегите 🥴

# 698
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Въобще не ми призлява защото не го усещам грам Grinning. С тоя на МЛ обаче в тая жега......абсурд.

# 699
  • София
  • Мнения: 5 325
Не знам как не им призлява на хората като го носят в жегите 🥴
Субективно е 🙂 Целогодишно нося тежки, с арабска сладост и често тютюн.
Тези, които често хората ползват за разходка, спорт и т.н са ми безлични, незадоволителни, сякаш нямам нищо отгоре си
Бъзикат ме, че щели да звънят в ООН да ми забранят бижутата от Le Parfum по конвенцията за химическите оръжия 😅

# 700
  • Мнения: 949
Тая на МЛ е прелест. Днес напръсках на двете китки паралелно нея и Сигнатурата. Да вайбът и един и същ,но делина е много по-нежна и креместа и има един свеж зелен нюанс,който го няма при монблана. Трайност огромна. напръсках по обед. Сега се прибирам и още отчетливо си мирише.
Принцесо, ти за Делина ли говориш или гуд дърл?

# 701
  • Мнения: 28
Здравейте дами, много разчитам на помощ- в събота се влюбих в аромата на omnia pink sapphire. Преди време бях останала с впечатление, че е  тежък и сладък, а сега ми хареса невероятно. Но дали се намира негова имитация? Прегледах списъците и не го откривам.  Мислех, че всички Омнии са изимитирани, но май греша... Ще съм благодарна, ако ми помогнете.

# 702
  • Мнения: 22
Току що получих Santal Royal от Kameya
Перфектен клонинг във всичко.

# 703
  • Хасково
  • Мнения: 224
Имам 6 мл от гиза масло ролонче
Ще мога ли да си го разтворя и разредя в шишенце и да го ползвам като edp?
Аз съм разреждала точно масло на Гиза в 30 мл. етилов спирт и стана супер парфюм. Това беше по указание на жената, която продава там.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 501
Току що получих Santal Royal от Kameya
Перфектен клонинг във всичко.


Напълно потвърждавам. Преди 2 години си взех тестер-писалка на Santal Royal и Ambre Eternal. Да, доста по-скъпи са, но много силни и качествени като аромат. Все пак Santal-а ми е по-дамски, затова се дозаредих само с още 2 писалки от втория.

Последна редакция: пн, 06 юни 2022, 17:26 от D-frag12

Общи условия

Активация на акаунт