Сполучливи имитации на маркови парфюми - 43

  • 59 662
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 89
Момичета, може ли мнение за David Walker аналозите? Цената не е от най-бюджетните…заслужават ли си ?

# 706
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Здравейте, мили парфюмни другарчета, идвам с новинка: нови аналози на D@P!
⭐Byredo Blanche 
⭐Xerjoff More than words
⭐Paco Rabanne Phantom
⭐Parfums de Marly Delina
⭐Fleur Narcotique Ex Nihilo
⭐Tom Ford Fucking Fabulous
⭐Tom Ford Ombre Leather
⭐Orto Parisi Megamare
⭐Tiziana Terenzi Gumin
⭐Mancera Red Tobacco

Flowers Hibiscus

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Това с ООН и химическите оръжия ми усмихна деня...
JoyJoyJoy
И на мен доста парфюми са ми безлични...

Ако някой иска свеж,но и сладък парфюм,Moschino I love love Refan 195 е доста сполучлив.
Много е готин.

# 708
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Момичета, може ли мнение за David Walker аналозите? Цената не е от най-бюджетните…заслужават ли си ?
Заслужават си!Доста стара фирма за аналогови парфюми.Сполучливи са,още преди 12-13 години капачките на шишетата бяха с магнит. Имах на Ив Сен Лоран и Шанел "Опиум бюти "и "Шанс тендър".

# 709
  • Варна
  • Мнения: 501
Един „кратък” обзор на EYFEL.
Първо препоръчвам да погледнете клипчето за фабриката им, публикувано в официалната им страница. То ме убеди да си направя поръчката и да се надявам на качество.
Чух се първо с дистрибутора им, който леко има манталитет на продавач на зеленчукова сергия или гаражен магазин за авточасти. Реших, че е по-добре да му изпратя поръчката по VIBER, за да не стане каша. Доставката е за сметка на клиента, но получаваш един парфюм подарък, който не можеш да избираш, оставал „изненада”. Който е от Бургас, може да ги провери, имали магазин в жк Славейков, или поне така пише в нета, парфюмерия ДИЕС.
Поръчката включваше:
Byredo Bal D`Afrique – 8.50лв за 50мл в новия флакон на EYFEL. Много съм доволен, оценявам 9/10, т.к. в drydown-a клони повече към дамски. Средна проекция, отлична трайност.
CH 212 VIP Club – 5,50лв за 50мл в стария флакон на EYFEL. Клонинг на някаква лимитирана серия на СН. Страшно ми допадна, има аромата на шоколад с медени нотки.  Средна проекция, много добра трайност. Оценка 9/10.
Ralph Lauren Polo Blue – 5,50лв за 50мл в стария флакон. Много свеж, цитрусово-морски аромат, с лек ретро уклон. Средна проекция и много добра трайност Оценка 8/10.
Mugler A*man – 5,50лв за 50мл в стария флакон. Много добре направен, силен и траен. Оценка 10/10.
Sospiro Erba Pura – 5,50лв за 50мл от някаква фирма Rabarba(посочено е в каталога им). Нещо като Light или Fresh версия на аналозите на ЗАГ или Martin Lion. Доста по-носим през топло време. Няма го интензитета, няма го облака, стои близо до кожа/дреха. Прилично траен е, но сякаш с по-малко кехлибар. За цената си е ОК, оценка 7/10.
Подаръкът:
Paco Rabbane 1 million – отново от Rabarba. Силен и траен, много добре е „забъркан”. Но е толкова популярен, че нямат право на грешка. Оценка 7/10, просто защото не ми е любим като аромат. Но качеството им е високо.
Определено ще поръчам още доста неща, докато са тези цени, благодарение на ниския курс на турската лира.

# 710
  • Мнения: 2 028
Здравейте, мили парфюмни другарчета, идвам с новинка: нови аналози на D@P!
Скрит текст:
⭐Byredo Blanche 
⭐Xerjoff More than words
⭐Paco Rabanne Phantom
⭐Parfums de Marly Delina
⭐Fleur Narcotique Ex Nihilo
⭐Tom Ford Fucking Fabulous
⭐Tom Ford Ombre Leather
⭐Orto Parisi Megamare
⭐Tiziana Terenzi Gumin
⭐Mancera Red Tobacco
Flowers Hibiscus
От къде може да се поръчат? В сайта им ги няма Simple Smile

# 711
  • Мнения: 4 161
D-frag12 от отдавна се точа на Eyfel и тази информация ми е полезна, защото съм в Бургас. Ще ги потърся че отдавна искам да поръчам нещо което имат Simple Smile

# 712
  • Мнения: 14 851
Ходих да купя парфюм на половинката. Тук имаме само Рефан,но мъжът зад щанда дори не благоволи да ми обърне внимание. Имаше капачки с надписи кои парфюми са,но всички ми миришеха еднакво. 😂 За това идвам да питам вас-предложете ми траен и сполучлив мъжки аромат на Рефан. Направо утре да ида с бутилчицата и да кажа какво искам. Че от толкова душкане,всичко ми мирише сега на мъжки парфюм. Не искам остра и тежка миризма,нещо сладникаво по-скоро. Благодаря предварително! 😊

# 713
  • Мнения: 204
212 на Carolina Herrera (мъжкия) от Рефан го използвах доста време и бях доволна.

# 714
  • Мнения: 1 990
Някои ползвал ли е Fuching Fabulous и може ли да ми го опише?
Аз мисля, да взема на Kameya ама хич не познавам аромата...
А защо Kameya, ми не знам.... не съм имала техен

# 715
  • Варна
  • Мнения: 501
Ходих да купя парфюм на половинката. Тук имаме само Рефан,но мъжът зад щанда дори не благоволи да ми обърне внимание. Имаше капачки с надписи кои парфюми са,но всички ми миришеха еднакво. 😂 За това идвам да питам вас-предложете ми траен и сполучлив мъжки аромат на Рефан. Направо утре да ида с бутилчицата и да кажа какво искам. Че от толкова душкане,всичко ми мирише сега на мъжки парфюм. Не искам остра и тежка миризма,нещо сладникаво по-скоро. Благодаря предварително! 😊
Ако e само Рефан и е сладникаво -
068 Paco 1 Million Lucky - пролет/есен
069 Armani Code Absolu - есен/зима
264 Armani Stronger With You - есен/зима
235 Armani Stronger With You Absolutely - есен/зима
252 Paco Rabanne Invictus Aqua - пролет/лято
262 Chanel Allure Homme Sport - пролет/лято
416 JPG Ultramale - есен/зима
428 Carolina Herrera Mystery Tobacco - божествен за есен/зима
Но разни хора - разни носове!

# 716
  • Мнения: 1 398
Някои ползвал ли е Fuching Fabulous и може ли да ми го опише?
Аз мисля, да взема на Kameya ама хич не познавам аромата...
А защо Kameya, ми не знам.... не съм имала техен
Имам този на Заг Зодиак. Запасила съм се с 50 мл, защото много го харесах. Смолист аромат, плътен, звучи мощно и прохладно...разкошен шалфей /каквото и да е това, някакъв чай трябва да е/ Simple Smile +ирис+сладък бадем.  От едно и също семейство са за мен с Металик на Том Форд, без да са еднакви. Абсолютно унисекс. Не съм го пробвала в жегите, в хладно време е разкошен.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 501
Някои ползвал ли е Fuching Fabulous и може ли да ми го опише?
Аз мисля, да взема на Kameya ама хич не познавам аромата...
А защо Kameya, ми не знам.... не съм имала техен
Имам 50мл от разпродажба на Мартинез и имах 10мл от Рефан. Идентични са и за мен е много мек бадем/марципан с гладък кожен нюанс. На заден план се усеща лека сладникавост от тонката и свеж полъх от билки. И двете версии при мен имат много добро представяне в студено и хладно време.
От Камея са минали през мен 30-има мъжки и около 10 дамски аромата. Единици само не са им са се получили, но точно този не съм пробвал. Като цяло оценката ми за тях е отлична.
Но конкретно TF FF препоръчвам да се пробва някъде, защото за мен клони повече към мъжки, но не мачо или алфа мъжкарски.

# 718
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Sansiro са пуснали ниш-серия.Обаче никъде не пише кой на кой е прототип.А може и да са собствени разработки на фирмата.Цената им за аналогов парфюм за нас е височка.Flushed

# 719
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Здравейте, мили парфюмни другарчета, идвам с новинка: нови аналози на D@P!
Скрит текст:
⭐Byredo Blanche  
⭐Xerjoff More than words
⭐Paco Rabanne Phantom
⭐Parfums de Marly Delina
⭐Fleur Narcotique Ex Nihilo
⭐Tom Ford Fucking Fabulous
⭐Tom Ford Ombre Leather
⭐Orto Parisi Megamare
⭐Tiziana Terenzi Gumin
⭐Mancera Red Tobacco
Flowers Hibiscus
От къде може да се поръчат? В сайта им ги няма Simple Smile
Аз ги пробвах в магазина им в Бургас. Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт