Сполучливи имитации на маркови парфюми - 43

  • 59 581
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 949
Тази Делина на МЛ от къде я взимате във Варна? В елитис на пазара я нямаше. Така ме е яд.

# 721
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Как са новите от DP?

# 722
  • Мнения: 1 167
Момичета, на първа страница видях, че в списъка е писано, че Зен на Шисейдо на Гиза е добър. Никога не съм ползвала на Гиза и не мога да се ориентирам кой номер е. Може ли помощ? Така и така ще поръчвам на Гиза, препоръчайте ми още нещо тяхно. За лятото ползвам основно Зелената ябълта, The scent for her и Good girl gone bad.

# 723
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Схематично и накратко ще се опитам да отговоря, въпреки, че всичко във възприятията ни е много субективно:
⭐Byredo Blanche - сапун, траен
⭐Xerjoff More than words - странен, нищо особено според мен, но аз и с оригинала му не се долюбвам, прехвален е
⭐Paco Rabanne Phantom - мъжки, много хард като оригинала си, лавандула и цитрус, аз не го харесвам, оприличават го на       https://www.fragrantica.com/perfume/Jean-Paul-Gaultier/Scandal-P … -Homme-68074.html
⭐Parfums de Marly Delina - с риск да си навлека як хейт, аз и оригинала не харесвам, цветно-плодов - никакъв, но ако трябва да избера имитация бих си взела тази колаборация на Зара с Jo Malone : https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Fashionably-London-70519.html
⭐Fleur Narcotique Ex Nihilo - добър и близък до оригинала
⭐Tom Ford Fucking Fabulous - подобен на този на Мартинез и на оригинала
⭐Tom Ford Ombre Leather - прекрасен, 1:1 с оригинала
⭐Orto Parisi Megamare - мъжки акватик, силно обсъждан по всички форуми като унисекс, но не е, аз не бих го носила, силно прехвален
⭐Tiziana Terenzi Gumin - нищо особено, по принцип парфюмите на тази къща се водят скъпи  имитации на известни марки, в случая имитира https://www.fragrantica.com/perfume/Creed/Silver-Mountain-Water-472.html Има много добра арабелка, която се е справила в пъти по-добре: https://www.fragrantica.com/perfume/Armaf/Club-de-Nuit-Sillage-64105.html  
⭐Mancera Red Tobacco - не ми хареса, версията на Заг е разкошна
Flowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 08 юни 2022, 18:27 от kolevaangela

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Зен на Гиза го няма отдавна.
Има Зен Сан и Блуум мисля.

# 725
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Зен на Гиза го няма отдавна.
Има Зен Сан и Блуум мисля.
Ивче, Zen на D@P /първообраза/ е прекрасен! Flowers Hibiscus

# 726
  • Мнения: 1 979
Зен на Гиза го няма отдавна.
Има Зен Сан и Блуум мисля.
Ивче, Zen на D@P /първообраза/ е прекрасен! Flowers Hibiscus
Бихте ли го описала? Аз имам Зен сън и много ми харесва. Мисля да, си взема и този, който казвате, но не знам въобще какъв е😁

# 727
  • Мнения: 1 329
Бихте ли го описала? Аз имам Зен сън и много ми харесва. Мисля да, си взема и този, който казвате, но не знам въобще какъв е😁
Не съм kolevaangela, но понеже имам Зен на D&P, та да кажа( макар, че хич, ама хич ме няма по описанията):
свеж е, много свеж ( току- що си пръснах, да си го припомня), няма сладникавост, нито е тежък, по- скоро прохладен и ненатрапчив, същевременно се усеща присъствието му- идеален е за топлите месеци/ според мен/.

# 728
  • Мнения: 864
Момичета има ли вече имитация на д&п на Том Форд- Лост Чери ? Simple Smile
Ако има как е като трайност и сходство ?

# 729
  • Мнения: 2 622
Има, от миналата година още май, тамън днес съм се нафундарила с него. За сходство с оригинала не мога да дам мнение, не го познавам. Ароматът сам по себе си ми хареса, яко захаросан черешов ликьор. На моята кожа трайността му обаче е слаба - 3-4 часа макс.

# 730
  • Мнения: 990
Не мога да се нахваля от Бакарата на МЛ, обожавам го без да познавам оригинала! Пръскам по всяко време, даже и преди да си легна🙄 Омагьосана съм, дано не го развалят...

# 731
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Хаха добре дошла в клуба Grinning Тоя поне и аз го усещам.

# 732
  • Sandanski
  • Мнения: 171
Може ли да ме насочите за имитация на Bvlgari Splendida Magnolia.

# 733
  • Мнения: 190
Здравейте, момичета благодарение на вас от крих парфюмите на Заг и съм очарована от качеството и трайността. Много харесвам би делишъс някоя от вас попадала ли е на добра имитация 😊

# 734
  • Варна
  • Мнения: 500
Здравейте, момичета благодарение на вас от крих парфюмите на Заг и съм очарована от качеството и трайността. Много харесвам би делишъс някоя от вас попадала ли е на добра имитация 😊
Приятелка има и сме тествали само DKNY Be Delicious от Martin Lion. Страхотен като аромат и трайност.

Общи условия

Активация на акаунт