Прави ли ли сте отпечатъци?

  • 1 743
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Правила съм отпечатъци с червило /сухото на Караджа/ и отделно отпечатъци в глина Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
не съм, но е супер идея Peace

# 17
  • Мнения: 3 478
Ааа това с червилото е много хитро. На мен ми бяха подарили готов комплект с някакъв оцветител, ама какво е било идея си нямам. От ръчичка така и не можах да и взема тогава че все на юмрук я държеше, но сега вече сигурно става и ще пробвам с червило.

# 18
  • Мнения: 4 053
наще отпечатъци ги взимах с червило Peace
Тази идея страшно ми харесва! А как направи така, че да не се размаже?  Peace

намазваш дланите и ходилата с червилото,
и ги лепваш където искаш и става екстра  Wink

# 19
с червило. притискаш и веднага махаш ръчичката или крачето.става супер.избери по-тъмно, защото аз първия път намазах с едно светло розово, но почти нищо не се виждаше на бялата хартия и после избрах по-тъмно кафяво и се получи.

# 20
  • Мнения: 2 849
Купих си глина за тази цел .Мисля тези дни да направим отпечатъците .Глината е бяла и ще я боядисам после във весели цветове .

# 21
  • Мнения: 5 391
Направихме отливка с гипс на крачето в една рамка за снимка, сега ми стои на нощното шкафче.

# 22
  • Мнения: 357
Аз купих темперна боя в една тубичка и с нея намазах , после бързо измих и нямаше проблеми. Крачето стана супер, но ръчичката не , защото си я свиваше, та трябва да повторя. Ще опитам с червило и аз.

# 23
  • Мнения: 5 026
 Аз съм му направила.Майка ми работи е рехабилитатор и при тях се правят плантограми (това е за установяване на плоскостъпие). На принципа на тампон за печати с мастило. Иначе може с индиго,отгоре с хартия и отпечатъка трябва да стане. Пробвай!

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
наще отпечатъци ги взимах с червило Peace
И аз така, с мое старо течно червило взех от крачето и ръчичката.

# 25
  • Мнения: 1 294
Аз не посмях да мажа с каквито и да било бои.Завършила съм живопис и ..... нямам вяра аз на такива неща.Използвах Пиоктанин 1%(ползва се за подсичане и много здраво оцветява.

# 26
  • Мнения: X
Купих черна хартия, ползва се за албуми, от хоби магазин и взех отпечатък с бели водни боички. Много професионално стана. Може и в рамка да се сложи.

# 27
  • Мнения: 324
И аз правих на ръчичките и крачетата с водни боички. Голяма борба беше и всичко омазахме.  Joy

# 28
  • Мнения: 2 498
С водни боички  Peace

# 29
  • някъде
  • Мнения: 4 955
още не съм ги направила, защото се чудех с какво Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт