Най-гадната зодия за жена! - 3

  • 27 404
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • България
  • Мнения: 6 209
Вярно, че Рачетата с годините стават по-люти. Две от по-близките ми приятелки са Раци.
Аз пък Везна с луна в Овен и асцендент Скорпион, ставам все по-обрана откъм непоискано мнение.
Добре се уравновесяваме. Grinning
Интересно е при едната двойка, в която и съпругът е Рак.
Често хапва само сух хлебец в резултат на сблъсъка на Раците. Joy

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 11:39 от Liu Ying

# 46
  • Мнения: 6 149
с луна в Овен и асцендент Скорпион, ставам все по-обрана откъм непоискано мнение.
О, ти пък си с моята конфигурация. Групирахме се като гледам.
Същата метаморфоза се случва и при мен с все по-обраното. Не знам кой е пердето и омекотява, може би Скорпиона.

# 47
  • Мнения: 1 789
Имаш ли Стрелец някъде? Луна, асцендент Rolling Eyes Те са нетактични попринцип, не с лошо, но нямат никаква цедка на устата.
Не си знам точния час на раждане, но мисля, че имам най-много една планета в Стрелец, по-скоро имам влияние от телец и водолей.

# 48
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз съм рак с луна в ... рак. И пак съм много саркастична. Grinning

# 49
  • Мнения: X
Имам Луна в стрелец, но директна и рязка не съм била никога. Винаги съм била по дипломацията (вие ще кажете лицемерието 😃) Но то и като ми погледнеш половината натална карта, натъпкана с везни, как да се прояви самотната огнена Луна, завалийката 😂

# 50
  • Мнения: 5 121
Като ви чета, и се чудя - всички си знаете хороскопа с подробности? Кой ви прави хороскопи, момичета?

# 51
  • Мнения: 11 338
Имам Луна в стрелец, но директна и рязка не съм била никога. Винаги съм била по дипломацията
И аз съм тъй! Луната ми е в стрелец.

Като ви чета, и се чудя - всички си знаете хороскопа с подробности? Кой ви прави хороскопи, момичета?
Направи си натална карта и ще имаш някой отговори на въпроса си.

# 52
  • Мнения: 13 082
Като ви чета, и се чудя - всички си знаете хороскопа с подробности? Кой ви прави хороскопи, момичета?

Това не е хороскоп Joy Натална карта е. Всеки може да си я види в нета.

# 53
  • Мнения: X
Cardhu, ползваш ли английски?
Ей тук примерно влизаш: https://astro.cafeastrology.com/natal.php
Въвеждаш дата, час (ако го знаеш) и място на раждане и ще ти излезе наталната карта. Има и полезна и подробна информация за положенията в картата отдолу, правиш едно кафе и четеш 🙂

# 54
  • Мнения: 5 121
Cardhu, ползваш ли английски?
Ей тук примерно влизаш: https://astro.cafeastrology.com/natal.php
Въвеждаш дата, час (ако го знаеш) и място на раждане и ще ти излезе наталната карта. Има и полезна и подробна информация за положенията в картата отдолу, правиш едно кафе и четеш 🙂
Благодаря ти. Такива хубави неща прочетох, че направо си за почерпка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 55
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 862
В темата за най-гадна женска зодия що рачки сме се събрали Joy

# 56
  • Мнения: 11 505
Замислих се покрай вашите неволи с близнаци, мъже познавам няколко, за приятели стават, за друго не. Жени близнаци не съм имала в обкръжението си, с изключение на една, отскоро, все едно гледам себе си преди 15 години. Темерутеста съм, дистанцирана, говоря малко и винаги е било така, на форумна среща искам да си мълча с Буба Laughing , чувам всичко, но не изпитвам нужда да се включвам в разговор на всяка цена.

# 57
  • Мнения: 6 149
М/у другото на ММ най-добрия приятел, с който са от бебета заедно, е Близнаци. Винаги мога да разчитам на него, когато му звънна и веднага тръгва, никога не ми е отказвал, дори да не може се освобождава и идва. Оообачее това нещо не съществува за половинките, които е имал. Там държанието е просто ужасно. Все се питам какво толкова ги лъже, че седят. Това поне го умее съвършено.

Рачките сте биоразнообразието. На една различна се падат по поне 3 окупаторки. Човек да не ви разлае, че тогава всичките изпълзявате и се скупчвате.

# 58
  • Мнения: 11 338
Моята половинка е близнаци (на една дата са с майка ми, племенницата ми, приятелки, венера, марс, юпитер и лилит са ми в близнаци, може би затова ги харесвам.......) Simple Smile В началото трябваше да свикна единствено с много говоренето. Понякога му казвах: "хайде да си помълчим малко..." Той не се сърдеше, а вече или е спрял чак толкова да говори или аз съм му свикнала. По скоро аз съм му свикнала. Единственото нещо дето не му харесвам и за в бъдеще усещам, че ще имам проблем е, че все закъснява за някъде, а аз съм точна, дори обичам и по рано да съм на срещата.

# 59
  • Мнения: 5 386
Ами, Цвете и Аида, да Ви кажа, дами, не сте ми нетактични двете, не сте оставили такова впечатление "у форуму". Явно тук сте съобразителни, а вкъщи  и на работа - ...к'вото доди.

Общи условия

Активация на акаунт