Най-гадната зодия за жена! - 3

  • 27 695
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 188
Аз единствено в Козирога се разпознах.
Обаче за Рачките ми хареса - цялата у бинт, ама с панделка.

# 91
  • София
  • Мнения: 17 941
Изкефиха ме скорпиона и рибите.
Но сега като забелязах панделката на рачката - също. Joy

# 92
  • Мнения: 5 397
Joy Аз не съм такава пък. Научих се да избирам цвета, преди да остарея. Даже вече не се хабя да избирам - кото доди, туй да е. Май остарявам и суетата ми се изпарява, даже зодията ме изоставя, въх, загубих си характеристиките.

# 93
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Май остарявам и суетата ми се изпарява, даже зодията ме изоставя, въх, загубих си характеристиките.
Просто си минала от ниското към високото проявление на зодията Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 22:27 от Джулая

# 94
  • Мнения: 259
Телец жени  наглост ,безцеремонност , без морал ,готови на всичко ,ако усетят изгода ,материална най вече.
Особено мнение имам и за жени/мъже  близнаци,но телкините са ми най-черни😐
Аз съм козирог януарски 🙂

# 95
  • Мнения: 5 397
Телецът е първично амбициран екземляр(жените телци), това постове, това парички, това цели в материалната сфера, това подсигуряване. Дори когато им е трудно, натискат си парцалите и дерзаят до постигане на крайната цел. Не се отказват. Упоритост. Всъщност, тази упоритост е качество, не недостатък, но ако си на пътя на упорития телец, ще мине през трупа ти, за да стигане до целта. Нямам предвид никого от темата със зодия телец Simple Smile, а от обкръжението ми телци. Не искам да съм убита виртуално. Simple Smile

# 96
  • Мнения: 3 789
Някъде някога бях чела, че зодията преди твоята е тази, която проумяваш най-малко. За мен е така, принципно умея да намеря обяснение и за делата на Менгеле, но не и за Водолея, дори начина, по който си пие кафето, ме хвърля в недоумение. Избягвам ги на 100%, не само ме дразнят, но и ме плашат.

пп Той Менгеле е моята зодия, де..😂

# 97
  • Мнения: 6 188
Аз пък съм забелязала, че със зодиите около мен /Скорпион и Козирог/ се разбирам най-много и не ме изумяват. Или това е защото си ги нося в характеристиката ... може би.
Иначе най-далечни чувствам Риби и Близнаци.

# 98
  • София
  • Мнения: 6 501
Някъде някога бях чела, че зодията преди твоята е тази, която проумяваш най-малко. За мен е така, принципно умея да намеря обяснение и за делата на Менгеле, но не и за Водолея, дори начина, по който си пие кафето, ме хвърля в недоумение. Избягвам ги на 100%, не само ме дразнят, но и ме плашат.

пп Той Менгеле е моята зодия, де..😂
Драма Куин срещу Покер Фейс Joy

Нормално

# 99
  • София
  • Мнения: 17 941
Така е, не понасям близнаци.

# 100
  • Мнения: 3 789
За жена може би Рак е зодията, която ме дразни, много нетактични хора( Джули💐). Мъжете не са, обаче, поне не около мен, ММ е Рак
Скрит текст:
Хахаха, Покер Фейс, това ми хареса, не бях се сетила, но е точно. Добре, че имам луна в Овен, иначе целият зодиак щеше да ме дъвче. И асцендент Дева, намалява критиките, че се държа като див еднорог.

# 101
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Според мен човек не се разбира със зодии, които няма в планетите по наталната си картата + асцендента си.

За жена може би Рак е зодията, която ме дразни, много нетактични хора( Джули💐)
Споко Hug
Аз лично съм цапната в устата, но това е защото животът ме направи кучка Joy В житейски план ми писна да си премълчавам, да държа всичко в себе си в името на мира и да си тегля последствията Joy Демек ми писна да съм смотла и да ме мачкат. Всички видяхте картинката с бинтованото Раче, излизащо от поредната токсична връзка Joy Тази цапнатост за някои може да е циничност, за други просто нетактичност, за трети - простотия, за четвърти да е директност, за пети да съм много яка...к'от тако'а. Joy Но не е невъзможно тази нетактичност да е от асцендента ми Козирог или Овенското ми влияние, че и тия са джаста праста Joy

# 102
  • Мнения: 5 920
Телец жени  наглост ,безцеремонност , без морал ,готови на всичко ,ако усетят изгода ,материална най вече.
Особено мнение имам и за жени/мъже  близнаци,но телкините са ми най-черни😐
Аз съм козирог януарски 🙂

    Ей, веднага ми напомнихте за една личност жена от зодия Телец. Дори не желая да си спомням за нея. Добре че скъсах всякакви връзки с нея и й казах някои истини преди да го направя. Мразя зодия Телец. Това ми една от най-противните ми зодии. И жените, и мъжете от тази зодия са непоносими и гадняри.

# 103
  • Мнения: 2 269
Покрай делото на Джони Деп и Амбър Хърт, не сме обсъждали картата на Амбър:
Скрит текст:

Това, което казва Джулая, че "не се разбираме" със зодии, чиито положения липсват в нашата карта, с някои неща мога да се съглася. Например аз нямам нито едно положение (дори и несъществено) в Телец. Жените, които са зодия Телец, ме отблъскват по някакъв начин. И не че са "лоши", а просто са много далеч от мен, трудно ми е да го обясня, наистина.
Меган Фокс също е Телец и има нещо в нея, което ме отблъсква.

# 104
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Джони Деп и Амбър...намерили се Куко и Пипе Joy

Общи условия

Активация на акаунт