Биогайя

  • 628
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Мога ли да предозирам беба с биогайя, тя е на 1 месец и тази вечер нито н 23 00 нито в 02 00 искаше да яде а в 4 30 се събуди хапна но лениво а тя е доста лакома.

Последна редакция: вт, 05 апр 2022, 05:14 от Рени Мороиану 716497

# 1
  • Мнения: 612
Нищо не разбрах. Бебето Ви може просто да се отказва от първите нощни хранения. Колко Биогайа давате, че да предозирате детето ?!

# 2
  • Мнения: 7
Притеснявам се да не съм я предозирала с биогайя та.... защото в 7 като хапва пак беше лениво и малко ....

# 3
  • Мнения: 612
А колко Биогайа давате ?

# 4
  • Мнения: 7
10 капки дневно 2 пъти по 5 ... колкото всички мои приятелки около мен но с техните деца няма проблем знам, че всяко дете е индивидуално затова се притеснявам .

# 5
  • Мнения: 3 190
Най-много да получи разстройство, няма общо с ленивост...

# 6
  • Мнения: 612
Да, няма как да предозира с биогайа, особено с това количество. Педиатъра ли Ви каза да ги приемате така или на своя глава ги давате? Ние също бяхме на биогайа първия месец, но пиехме по 5 капки веднъж дневно.
Бебка най- вероятно се отказва от нощните хранения или е била уморена. Наблюдавайте я днес как яде и как се държи. 🤗

# 7
  • Мнения: 7
Аз реших да ги почна педиатъра ми каза ифакол или лефакс също ми позволи да и давам взех го от Германия то и с двете имаше страшен рев след това 3 дни беше така като ги спрях и тя спя да реве толкова затова започнах тези Вики има ужасно силни колики случвало се е да спи само 3 часа от 23 00 до 11 00 затова и давам 2 дози

# 8
  • Мнения: 3 190
Биогайа са пробиотици, Лефакс са срещу колики и са със симетикон. Различни препарати, нищо общо няма между тях. Всички бебета имат колики, капки не помагат, израства се.

# 9
  • Мнения: 1 600
Защо си тъпчете детето с толкова химия?!?!
Биогайя се предписва от лекар, не я давайте на своя глава! В повечето случаи даже не е необходимо! Моето момче пи биогайя, но само защото беше в неонатологията на антибиотично лечение.
Лефакс е супер силно лекарство също и може да доведе до стомашни неразположения . Масажи, топли компреси на стомахчето и БОУЕН ТЕРАПИЯ ( спаси си от колики, пъпна херния и запушен слъзен канал) много помагат... Или ако искате капки - Санколик. На билкова основа са...
Но недейте да давате нещо, само защото е давано на други деца. Особено ако кърмите - в кърмата има всичко необходимо за бебока. В АМ също, де - има пробиотици бол....

# 10
  • Мнения: 6 764
Да, можете да предозирате. То си има доза, която Вие не спазвате на Ваша глава. 5 капки дневно. Пробиотиците не са безвредни както много хора си мислят. Вкарвате в корема на детето сумати чревни бактерии, може да предизвикате разтройство, запек, привикване. Спрете всички лекарства и регулирайте храненето. Иначе влошавате коликите.

Общи условия

Активация на акаунт