Мами в Италия - Част 29

  • 11 543
  • 310
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 388
Elibelli, добре дошла при нас  Hug
В Abruzzo е толкова красиво! Къде на юг ще се местите?
Разкажи ни нещо повече за теб, сега ще дойдат и другите момичета и ще станем още повече любопитките  Grinning
Много се радвам, че групичката ни напоследък се увеличва толкова бързо и приятно  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 425
Елибели бенвенута!!!ВКлючвай се често,какви са тия от време на време  Mr. Green

Одеве забравих...Гери,айде чакамете вече на линия и с един проблем по-малко  Peace

Днес хич ви няма...я,да не отварям темата за манджите да ви размърдам  Joy

Нямаме  уж Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 388
Ехх че пусто при италианските мами днес  Rolling Eyes Къде сте, момичета? Какво правихте днес?  Аз вече приключих със задълженията, след вечеря имам да оправям само нещо малко по сайта, че с това програмиранеее  ooooh!
Тази вечер и нас ще се яде бяла риба в доматен сос, спретнах набързо и една салатка алла еуропея  Wink
Хубава вечер на всички!

# 78
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ехх, Сонита. Аз съм почти по цял ден тук, ама май откакто пиша в тоя форум оставам с впечатлението, че сама си говоря, та продължавам да следя страниците, ама какво да кажа... не знам, вие, които сте си тук от доста време си говорите между вас само почти, та.. това е, ако искаш продължи, кажи нещо, аз съм все тук

# 79
  • Мнения: 1 545
И аз съм тук, ама от работа не ми остава време да пиша, само набързо ви преглеждам  Sad
Добре дошла на Ели! Къде по- на юг ще се местиш? Ако ще си наблизо, обади се непременно, аз съм в Наполи.
Миликс, мила, ами разкажи ти повече за теб, ние тук сме големи любопитки, и ако си ни изчела писанията до тук, знаем си и кирливите ризи даже  Laughing, абе нелоша виртуална дружинка сме си!
Дани, късмет с пътуването! Въоръжи се с търпение, щото българското посолство в Рим е мноооого трудно достъпно, щото всички улици наоколо са еднопосочни, и за да стигнеш до него, трябва да направиш невъобразими обиколки, а всъщност ти е на 50 метра..... Абе луда работа!
Уф, събота поверихме Бобо на леля му, която го водила в един местен луна- и зоо- парк, а ние се хванахме да подреждаме тавана. Беше невероятно задръстен с какво ли не, от строителни материали и дърва за горене, до бебешките дрехи на Борис, пълно с прахоляк, а най-неприятното е, че е под наклон и трябва да стоиш непрекъснато наведен. Взе ни здравето, но го оправихме. В неделя щяхме да продължим с едно друго подобно помещение, пак за склад го ползваме, пак с нисък таван, но Валтер вдигна температура и го болеше стомаха, а мен - кръста, та го отложихме. Но въпреки болките трябваше да изчистя къщата, че прахоляка се беше вбил навсякъде. Та сега съм като разглобена.....

# 80
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ааа, най-после, здрасти, Дессита! Hug Май сме малко ние, дето сме на юг! Докато чаках се рових из форумите.
Ти от кой бг град си? Аз съм от Силистра.
Ама и аз едни подредби правих тия дни, зимни, летни дрехи, спретнах коррединото на бебка и сега съм в истинско очакване, макар че сума ти време има още до раждането. А и изчетох един куп статии в списания и в нета относно раждането, та барабар със снимки, та нещо ме подхвана малко шубето Cry

# 81
  • Мнения: 6 167
heiii milix,
не говори така))
дай тон за песен  Mr. Green

както калка е казала - да говорим за манджи)))
преди малко пак уцелих 10ката с едни кашкавалки с фарина интеграле.
правих и турска мусака, стана супер.

откакто готвя от форума мъжа ми просто е във възторг  Joy

# 82
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ах, като каза болки в кръста, узас, не мога да се движа чак на моменти!
На теб мина ли ти?
Ама много сладко синче имаш! И много прилича на теб! На нашата Маргаритка от ехографиите се вижда , че ще има моя нос, а бе дано е не само по форма като моя, а да не надвишава и функциите си, да не го вре насам-натам и да е дискретна  хеххехе  Laughing

# 83
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здрасти, Ленка!
Аз съм малко от срамежливите в началото. Макар и да съм пяла в хорове навремето.... тон трябва да се науча да давам, права си!
Още не съм пробвала нищо ново да готвя, доста се омързеливих! Ще пусна по някое време и аз рецепти, ама докато не ги изпробвам не мога да си позволя да ви ги пращам, трябва да се експериментират първо, нали?
Намерих за квасена сметана, локум и боза, последната от неочаквано место, от един силистренски сайт за резервата в Сребърна! Shocked На моя мъж и на съпружетата на другите две нашенки тук им настръхнаха косите! Ама и на вас да ви е известно че на италианците им става лошо, щом чуят за боза? Сега съпрузите са алармирани, то като нищо съм щяла да я спретна тая боза, нали все декисвам българските си дружки я с лютеница, я с баници щом се срещнем или са ми на гости! Все се майтапят с мен дали не сам варила лютеницата в калайдисана тава на огън между блоковете! Laughing

# 84
  • Мнения: 1 545
Миликс, вече сте решили името значи, браво! Не се шашкай от раждането, минава и заминава, болката се забравя, важното е по-нататък. В началото е трудно, докато се осъзнаеш каква промяна е настъпила в живота ти. Но всичко се подрежда и после осъзнаваш, че няма по-голямо щастие в този живот от това да гледаш как растат децата ти.
Лени, бързо издавай рецептите!
А кръста още ме боли, по-точно десния крак, нали имам дискова херния, та се обажда... Иначе съм от София, а за бозата - и моят хич не я харесва  Laughing

# 85
  • Мнения: 2 804
Аз докато бях бреми само за боза , локум и тулумбички си мечтаех !
Със Самира , успях да ям тулумбички , но с Фатума нищо .
Аз се включвам малко като черна станция  , но имам работа и нямам много време !
Джорджа , много хубаво , че пак си ни навестила ! Hug
Десита , пази си здравето , че от него по-ценно няма ! Peace
Миликс , не се притеснявай и аз по от рано си бях спретнала всичко , но при положение , че си бяхме само двамата с мъж ми и нямах на кой да оставя да пазарува и да глади много добре си се бях подготвила .
На теб ще има ли кой да ти помага след раждането ?
Момичета , мерси много добре си на снимах маршрута надявам се да минем без много мотане в Рома !
Добре дошла и на Елибели !  bouquet
Включвай се по-честичко !!! Flutter
Лека вечер !
До скоро .  Blush

# 86
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ами, Дессита мисля , че с годинките и с тая влага тук и по-зле ще ставаме, аз имам ишиас и от време на време и артритъ на ръката се обажда...
Аз отивам малко да посготвя набързо и се връщам

# 87
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Даниелка, свекито май има мераци да ми е в полза, но досега ми е била само във вреда та не знам как ще се оттървам, то аман от южняшките им простотии и нахалсва, а ако ти се падне и някоя неука и злоба де не била искала чужденка за сина си... Аз обаче засега яко държа фронта, ама и моят мъж е разумен и обективен. Та ще им покажа аз отде изгрява слънцето- от България, защото е по на изток от Италия!

# 88
  • Мнения: 2 804
Момичета имам спешно питане !
Трябва ли да се превежда акта за раждане след като е с апостил за да се направи пасаван ?!?

# 89
  • Мнения: 3 425
Ей ме на за лека нощ  Tired

Дани,нямам си на идея,най-добре питай в посолството!

Миликс,рецептите пускай веднага и не се услушвай  Crazy

Сладки сънища   Tired

Общи условия

Активация на акаунт