Мами в Италия - Част 29

  • 11 524
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 388
Десси /Бимба/ ще си видиш бебока много скоро, още малко ти остана, мисли си, че това са последните дни на бебка в теб и така може би ще ти е по-лесно. После цял живот ще се гледате  Heart Eyes Дано мине леко раждането! На теб и на Влади стискам палци за това и за здрави и силни бебоци   baby_neutral Grinning  bouquet

# 61
  • Мнения: 6 167
Добро утро и от мен!
И аз да пожелая хубава седмица на всички.
Днес ми е по-напрегнато, та ще видя кога пак ще мога да се вкл.
Тук има мъгла, и е едно такова тъмно.. гадно.

Имам въпрос: искам да купя ленено олио.
Някой знае ли ленено семе как е на италиански?
Лошото е, че съм го виждала това чудо само като семе в БГ и то отдалеч.
Сигурно ще го разпозная.. но все пак олио не съм виждала.
та, ако някой знае да ми каже, моля.


# 62
  • Мнения: 5 476
Добро утро и от мен! Hug
за десетина дни съм извън нелегалност...докато чакаме АДСЛ-а...включихме малко UMTS.
Лени,олио от ленено семе е olio di semi di lino. Peace
Лек ден на всички!  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 467
И от мен лек ден, защото понеделниците са ужасно натоварени при мен и се надявам, че при вас не са:)

До писане:)

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хайде и тук да се разпиШа  Wink
Как сте,банда? Hug
Гледам оЩе няма новини от Бимба а и Влади си мъл4и...Моми4ета стискам палци и на двете ви. Hug  bouquet Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 2 804

Я да ви питам мами на коя ЕНТРАТА се влиза за посолството в Рим ???

# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492

Я да ви питам мами на коя ЕНТРАТА се влиза за посолството в Рим ???


Даниелка,за съжаление не съм ходила никога с кола до там та не мога да ти бъда от полза. Ако се вклЮ4ат римските мами,Денис4ето или Весна може би Ще могат да те упътят по_добре. Или пък другия вариант е като излизате от аутострадата да питате на казеллото за квартала Париоли ( посолството е там ) на кой изход трябва да излезете.

# 67
  • Мнения: 2 804
Макдирокова инвече ми беше от голяма полза !
Мерси !
Аз точно за Париоли питах !

# 68
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Макдирокова инвече ми беше от голяма полза !
Мерси !
Аз точно за Париоли питах !

Е,радвам се тогава. Успех и по_малко висене в посолството  Peace

# 69
  • Мнения: 2 379
Добър ден  bouquet

Да се включа и аз малко нелегално Blush
Трябваше вече да съм в НБУ, обаче по уважителни причини Crazy ще позакъснея с няколко лекции.

Даниелка, от http://www.viamichelin.it можеш да си изкараш най-подробна информация.
Стига да знаеш адресът на посолството, а той е Via Pietro Paolo Rubens 21, 00197 ROMA.

Всъщност ето какво о … 91;та ти дава.

# 70
  • Мнения: 3 388
Да ви почерпя с нещо сладко, тип кростата с крема пастичера, мандарини и грозде, която спретнах вчера  Wink

# 71
  • Мнения: 26
Добро утро и Щастлива нова седмица Hug
Сонита, страхотна кростатка си спретнала  Wink. Аз заЩо съм толкова вързана в кухнята незнам  Sad. Ама и кифли4ките на Лени си ги бива. Текнаха ми лиги4ките като ги видях. Аз пък напоследък като съм си втълпила, 4е искам сърми от зелеви листа и това си е.  Все за сърми мисля  Laughing
Влади и Бимба как са? Новини? Стискам ви палци, моми4ета Praynig
Много съм Щастлива, заЩото на 26 дек си отивам в Бг. Дано да има оЩе билети. Преди 2 дена имаШе съвсем малко места.
Лек ден, ragazze  smile3503

# 72
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добър ден на всички!
Аааа, елуана, блазе ти, тръгваш за Бг! Преди дни разказваше за курсове по рс, днес и аз ходих за мизерния чек, и то не цялата сума от 450-те часа. Само че моя бе за ит.граждани. Много сме нещастниците в търсене на работа.
Ама гледам тук едни кулинарски шедьоври с едни дизайнерски оформления. Ами така е щом българка ги е тъкмила тия гозби... Grinning

# 73
  • Мнения: 3 425
Ехоооо ето меее;)

Дани,успех в посолството  Peace

Бимба и Влади да не се ослушват повече Crazy

Лени,ти скоро ще ни се похвалиш сигурна съм ...не,ме предавай на теб съм заложила  Joy

Уфф,тук е буреносно цял ден  Rolling Eyes

Определено нон аютате але диете  Whistling

Нямаме за малко  Flutter



# 74
Здравейте момичета...от доста време ви чета...най сетне реших и аз да се присъединя към вас ако може Hug....живея близо до  Teramo..(Abruzzo) имам момченце на два месеца и дъщеря на четири години...то трябва май да го оправя моя профил и да си сложа лентички и аз ooooh!...живея в италия от около година...тъкмо горе долу свикнах в това градче и сега ще се местим...след около два месеца а вероятно и по скоро....та ми е малко търсене..ще се местим в  южна Италия.....и сега ми е търсене че пак наново..къща.. не познавам никой..  Sadехх ама заради работата на мъжа се налага...е това е...хехе ще се радвам да се включвам от време на време и аз

Общи условия

Активация на акаунт