Кога направихте прощъпулник?

  • 2 396
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Здравей!Когато проходихме,и ние се чудехме кога да направим прощъпулника,ама ми казаха,че е добре детенцето да ходи малко по-стабилно,за да може да стигне до предметите и питката...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Честита ходеща принцеса:)
Ние прощапулника го направихме 20тина дена след като за първи път се отпусна и направи първите крачки.Още не беше най-стабилен

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Направихме прощъпулника около месец сред прохождането. Коси вече се движеше доста по-стабилно.

# 18
  • Мнения: 398
А каква беше точно традицията newsm78

Ние също хосим и смятам да й направя погача другата сезмица. Знам, че се редята и предмети, които тя да избере. Друго важно newsm78

# 19
  • Мнения: 1 101
Честити ви ходещи крачета и от мен!

Ние направихме прощъпулника на първия рожден ден на Дени. Все още не ходеше стабилно, залиташе, но беше направил първите си самостоятелни крачки.

Направихме питка, застелихме бяло платно на земята и наредихме различни предмети, нарочени за определени професии. Търкулихме питката по платното в посока към наредените предмети, пуснахме Дени да тръгне след нея, а като стигна до предметите се хвана за портмонето. Чувала съм, че не е хубаво детето да падне на прощъпулника си.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Една седмица след като се пусна сам да ходи направихме прощъпалника

# 21
  • Мнения: 702
Благодаря на всички за пожеланията  Heart Eyes
Вчера направихме порщъпулник.
Мария стигна успешно до поставените предмети и си избра паричка Laughing

Poupon честит ви рожден ден!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 448
И ние направихме днес прощъпулник, снощи проходи, днес  - церемонията  Laughing Ми ходи си детето какво да чакаме  Hug

 п.с. защо не е хубаво детето да падне на прощъпулника си?  Confused

# 23
  • Мнения: 929
Ами направете щом прави няколко крачки.

аз обаче изчаках около седмица защото се чудех точно какво да направя от всичко което съм чувала

# 24
  • Мнения: 7 640
според мен, за да е приятно и интересно, детето трябва да може да ходи самичко.
Как ще тръгне след питката, като може да прави само по няколко крачки newsm78

# 25
Цитат
Sled kato napravi parvite si kracki pocnah da go planiram . Izcakah da moje taka da hodi,ce da sledva tarkalqshtata se pogaca. Tova beshe 2 meseca vreme sled parvi stapki.
След като направи първите си крачки почнах да го планирам . Исках да може така да ходи, че да следва търкалящата се погача. Това беше 2 месеца време след първи стъпки.

-----
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 20:13 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт