Целулит - 12 тема

  • 58 744
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 256
МолА ви се, на моя пише изрично никой да не си го пъха по дупките Animal Speak No Evil

# 376
  • Мнения: 4 474
МолА ви се, на моя пише изрично никой да не си го пъха по дупките Animal Speak No Evil

Trollface Trollface Trollface Trollface Trollface
Хахахах, ох оправихте ми деня

# 377
  • Мнения: 22 861
МолА ви се, на моя пише изрично никой да не си го пъха по дупките Animal Speak No Evil
Ми явно се объркват хората, и аз не очаквах да има такъв чук с екстри.😂

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 19:07 от ДХ3

# 378
  • Мнения: 10 256
Абе да ти кажа, аз едва го търпя на кълките си, не ща да си мисля как ще да е по дупките. Освен вашите да са по-щадящи Simple Smile

# 379
  • Мнения: 22 861
Вики, аз още нямам, сега следва чуденката с или без екстрите.😅

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 00:54 от ДХ3

# 380
  • Мнения: 1 370
Дами, внимавайте с дупките да не лъснете в новините като един южнокорейски актьор. Grinning Изтървал шампоан под душа, подхлъзнал се и си нанизал...задната дупка право върху бутилката. Според обяснението в спешното, де...Smirk

# 381
  • Мнения: 1 532
Здравейте ,
В Лидл тази седмица са пуснали този масажор,дали ще има ефект от него?



С вендузите ми се появяват спукани капиляри и се притеснявам и го спрях .

# 382
  • Мнения: 10 256
С всеки уред има опасност от спукани капиляри. Ако е много щадящ, няма да повлияе целулита, ако е твърде агресивен, пък капилярите могат да избият. На ток ли е, на батерии ли е този уред, знае ли се? АКо е на батерии, не се занимавай. Не може ли да се върне? Да се пробва първо?

# 383
  • Мнения: 1 532
Не знам,днес ще отида до Лидл да го видя.
А за връщане и пробване идея си нямам.

Редактирам, на снимката има нарисуван кабел.
Ако го има наличен ще го взема ,поне не е скъп,да ме е яд после.

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 08:29 от X.T

# 384
  • Мнения: 240
Здравейте! Не вярвах,че на Крийтерхоф серума ще ми помогне Simple Smile ползвах го 10дни редовно, с прием на повече вода и вървене - ефект имаше! Не вярвах,но го видях с очите си! Не съм се ограничавала от нищо.

Свърши серума и докато се наканя да купя гела ,минаха почти2 седмици. И си върнах част от изгубеното Sad

Определено трябва постоянноство и Редовно Simple Smile

Със серума не знаех колко да стоя, и стоях различно от 15мин до 1ч Simple Smile

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Със серума не знаех колко да стоя, и стоях различно от 15мин до 1ч Simple Smile

А този серум не попива ли? Simple Smile Не разбирам съвсем написаното.

# 386
  • Мнения: 10 256
Аз никога не отмивам нищо от гела или серум. Ако се намажа вечерта, си стоя с него докато дойде време за къпане, съответно на другя ден.

# 387
  • Мнения: 486
Може ли да се намажа с гела и да сложа стречфолио ? 😄Дали ще има по-добър ефект ?

# 388
  • Мнения: 4 306
Веднъж го пробвах това.И идеята беше да взема детето от училище и да останем на една площадка да си поиграе.Познай дали устисках до площадката😊

# 389
  • Мнения: 10 256
Може ли да се намажа с гела и да сложа стречфолио ? 😄Дали ще има по-добър ефект ?
Не мисля че ще има по-добър ефект, ако визираш че се надяваш да се изпотиш или нещо такова. Изглаждането и отслабването не работят на принципа на изпотяване от завиване, навличане и т.н. ОСвен да се обринеш нещо в тези жеги и после с обрив да се занимаваш. Но винаги можеш да пробваш ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт