Непукизъм

  • 14 629
  • 223
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 625
Оф, човек или си го има, или не. Вече почвам да мисля, че е вродено - усетът да се облечеш/подготвиш/наконтиш  и да излезеш. Има наистина непукисти - мъже/жени, има и "пукисти", но неумеещи да  асамблират различни части и цветове  на облеклото.
Във всеки случай, при съмнение, да се заложи на простотата. Чист спретнат вид. Пък модата следващия път Wink

# 166
  • София
  • Мнения: 6 481
Ясно защо  има толкова малко добре облечени мъже в България.
Защото другите ги смятат за педали.
Жалко.

# 167
  • Мнения: 71
Не подстриган, брадясал, с изтърани и скъсани дрехи и скъсани обувки. Така е описан от авторката и описанието е далече от "чудесно" поддържане. Едва ли са много жените, които ще припаднат по такъв.
Че те фабрично изтърканите и скъсани дрехи се продават на цени, 3 до 5 пъти по-високи от тези на новите 😁 😁 😁 Пък Виго Мортенсен в трите части на "Властелина на пръстените" се мотка точно с 4-5-дневна брада, ама това май не пречи на жените да припадат по него Wink

# 168
  • Мнения: 771
Тя и Риана ходи както си иска, но е Риана. Не Пенка от Люлин. Та, така и за мъжете.

# 169
  • София
  • Мнения: 19 418
Предполагам, че авторката или не харесва изначално бради, или нейният човек е с неподдържан храсталак.
Едва ли Виго са го оставили да се вихри с непипната брада.

# 170
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Само ще кажа, че мърлячеството няма оправяне, то е за цял живот. Нещо като втора природа. Дори и да се стегне за някое време, остане ли сам, пак ще се върне при себе си Simple Smile Иначе стил може да се изработи при всеки, но мърлячът си остава такъв завинаги.

# 171
  • Мнения: 2 579
Сигурно има жени, които могат да превъзпитават такава порода мъже. Аз самата нямах такъв успех. Опитах се преди време деликатно да предложа на едно гадже идеи, с които да разнообрази бедния си гардероб ( хем този поне се бръснеше, къпеше и не ходеше окъсан), но почти всичко беше отхвърлено като причиняващо импотентност. Отделно, че уж носели на критика тия ми ти ай-ти-та, ама цък - много силно и трайно се засегна момчето и аз нЕмАх нерви да се занимавам повече.
То хубаво да моделираш някого по свой образ и подобие, ама после, ако се развие връзката и се стигне до създаване на дом и семейство, пак ли така? И като се появят и децата - кого по-напред да "обличаш" и хигиенизираш. Ако ще трябва да го ръчкаш за всяко нещо още докато сте гаджета, представям си после - трябва да имаш нерви като корабни въжета, че да го подканяш да свърши едно-друго.

P.S. Между другото, продават се много ефикасни препарати за петна. Като толкова ти боде очите петното, след като го изтощиш от бурен секс, намазваш петното с препарата и мяташ гащИте в пералнята. Това също е решение на проблема. Щото не е гаранция, че новия кат парацали няма да се лекьосат бързо, особено ако човекът е немарлив и не му дреме накапан ли ще ходи, наакан ли итн.

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 14:59 от LaCumparsita

# 172
  • Мнения: 1 864
Не си губете ценните млади години с мъже ,които от сега ви дразнят!
Представяте ли си какво ще стани после,като чувствата поизстинат?
Поставете срок,като ясно си кажете какво ви дразни,и после кой от къде е!

# 173
  • Мнения: 2 625
Не си губете ценните млади години с мъже ,които от сега ви дразнят!
Представяте ли си какво ще стани после,като чувствата поизстинат?
Поставете срок,като ясно си кажете какво ви дразни,и после кой от къде е!

Ако всеки човек на тази земя си казваше същото!  Много мизерии биха ни били спестени.

# 174
  • София
  • Мнения: 19 418
Ако всеки човек на тази земя си казваше същото!  Много мизерии биха ни били спестени.
Така е. Обаче има хора, които никого не могат да свъртят около себе си, точно защото не търпят и най-малко дразнене. И понеже такива не търсят вината в себе си, се започва: Не останаха свестни мъже/жени

# 175
  • Мнения: 2 928
Дръж го здраво! Не го изпускай и бъди по-тактична! С такт можеш да обърнеш нещата да работят за теб.
Външният вид не значи нищо! Аз познавам един, който отговаря на твоето описание. Милионер е.
Ако се отнася добре с теб, какво ти пука мнението на околните за него? Животът е твой. Не трябва да го живееш чрез другите и за другите. Те рано или късно ще те намразят и се отвърнат от теб.

# 176
  • Мнения: 3 743
Всички знаем коя е тая професия Joy


И коя е тя?

# 177
  • Мнения: 3 841
Ех, как пък външният вид няма да е важен? Важен е, разбира се! Първо обръщаш внимание на външното и после допускаш някого близо до себе си и му даваш шанс. Ако не ти грабне окото, няма да му дадеш и шанс.Това не значи, че трябва да си мега, гига, супер, хипер метродркдуалем типец, но поне да си с приличен вид и спретнат. Може да си по анцуг ама поне да не е на петна и скъсан😁
Като външността не е важна защо масово жените стоят 1 час пред огледалото, ходят на маникюр и се гримират?
 Интересно ми е авторката как се е запознала с него и ако тя беше дриплата пък той поддържан дали щеше да й обърне внимание заради вътрешната красота?

# 178
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 199
Като жена, която държи на външния си вид, искам да кажа, че когато се запознахме с мъжът ми беше не добре облечен и не му пукаше, но пък така се влюбих с него, че изпбщо не ми дремеше. За няма и две седмици се нанесох при него, заживяхме заедно и лека полека обнових гардероба му и поправих, каквото беше нужно. И за миг не съм се замисляла да го оставя заради тпва. Мисълта ми е, че ако толкова обичаш някого, не би се вълнулата така от това как той се облича, колата му и тн. Има ли любов, всичко си идва на мястото без много усилия.

# 179
  • Мнения: 10 028
Дълги години си имах приятел. Какво да кажа за него-на външен вид идеален, красавец, хубаво тяло, със самочувствие, поддържан, с хубава кола и хубав апартамент, ако някой ме погледнеше отстрани щеше да каже, че “съм се уредила” отвсякъде. Да но беше агресивен, държеше се грубо с мен, крещеше ми по улицата пред хората, показваше невнимание и незаинтересованост. И така аз реших, че тези неща са по-важни и приоритетни за мен и по тази причина приключих тези отношения.
От няколко месеца излизам с друг мъж-той пък образован, с хубава работа, интелигентен, много мил с мен... НО...въобще не се интересува от външния си вид. . ............... , защото тъкмо съм завършила университет.  

...............Почвам да се чудя дали има и поддържани симпатични мъже , които са мили и интелигентни или тези качества се наблюдават само по отделно? Или поне в моите случаи...
Дайте ми съвет какво да правя, защото наистина не знам как ще го представя този човек пред родителите ми и приятелите ми?

Не знам дали авторката все още пише.
Значи, за студентка става дума, с две връзки досега, и никакъв опит.
По-сериозен подбор на кандидатите трябва, без бързане, и не да се примиряваш с непримирими неща.
Оправи си филтъра, и не се хващай с първия срещнат. Това е абсурд пълен, ако не е и пързалка.

Общи условия

Активация на акаунт