Пъзели 40

  • 22 220
  • 743
  •   2
Отговори
# 690
  • София, България
  • Мнения: 5 596
И аз се чудя какво ще се падне. На предната пъзелмания много се дискутираше, а сега не. Имам чувството, че участниците няма да са толкова много като преди.

Знам, че повечето тук сте свикнали с трудни пъзели, но за мен масово пъзелите на Black sea са изключително и ненужно садистично трудни и като се добави и хлабавата сглобка и комбинацията ме отказва директно от всякакви помисли за състезание. Например онази жена с чадъра и едни бели цветя на син фон ако някой ми ги даде не бих могла да ги наредя и за 3 седмици вкъщи.
Надявам се да започнат да поръчват по-лесни пъзели, какво е това чудо не знам.

# 691
  • Мнения: 1 102
Бухтичка ли издирваше кръглите пъзели? Ако искаш нещо да купувам и пращам Blush

# 692
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Развълнувах се, как може петък вечер да заредят пъзелите.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 301
Момичета, Озон са заредили Клементони .

# 694
  • Мнения: 278
Остана време най-накрая да се похваля с пратката : . Ужасна е снимката, съжалявам!
Тони, Едуката е с едни лалета. https://www.ozone.bg/product/1500-paisaje-de-tulipanes-fsc/ Играх вече веднъж мача с клоните. Това беше третият ми пъзел и си мислех, че клоните "ще ме водят".

# 695
  • Мнения: 6 899
Охх, какво е това нещо наистина, петък вечер, че и комсед и озон. Първите вече ги уважих, сега ще ходя да гледам и озона…със страх.

petrova17, благодаря ти, напълниха ми душата тези снимки 😃 Пуснах си онлайн поръчка, надявам се да дойде всичко.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Ох, ох, дойде и този Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 964
Готова съм със зарзавата. След мен в списъка е Зори. Да даде координати.
Скрит текст:

Завърших и този:

Пуснах го в групата с пътуващите. Който има желание да го реди да се записва. Hot summer изяви първа желание и я сложих първа в списъка. Чакам координати..

Да ви се похваля и с един в рамка, който е за моята майка. Светлината не е добра, но все пак мисля, че добре се получи:

Скрит текст:

# 698
  • Мнения: 6 899
Абе хора, зобенето ми ще отиде по дяволите с толкова пъзели Joy
Записвам се след Hot Summer, защото дъгичките са ми много на сърце, евентуално да взема всичко от нея наведнъж Joy Ако ще го пращаш сега, ако не - може и да се отпиша, защото просто не мога да смогна.
Поне в Озона май е под контрол положението. Разбира се така ми се пада, че не изчаках да си ги взема с отстъпка от тях Дисни картите.

# 699
  • София
  • Мнения: 2 301
Бррр, ей това никога не бих редила. В Комсед са го заредили.

https://comsed.net/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8/ravensbu … ;category_id=5216

# 700
  • София
  • Мнения: 964
Утре го изпращам към Варна. Revolving Hearts

# 701
  • Мнения: 2 370
Бухтичка, аз редя сега, че имах много работа, но следват почивни дни и ще наваксвам:) После всичко наведнъж може да вземеш.

# 702
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Бухтичка, не съжалявай, докато ги намалят в озон ще мине време.
Аз утре ще отида в Комсед да видя вълците, пък и кръглите също. Трябва да подкрепим Комсед, за да внася още пъзели Simple Smile

# 703
  • Мнения: 6 899
Бухтичка, не съжалявай, докато ги намалят в озон ще мине време.
Ама аз имам постоянна отстъпка там Joy Който не е ходил на Малдивите има отстъпка в Озон Joy Както и да е, то се знаеше, че така ще стане.

sali, да, този е най-гадния от серията, тръпки да те побият. Аз се чудя дали да не взема някой от серията като ги намалят, но ще видим, няма да е този най-вероятно Joy

anita7, много ти благодаря за възможността, ще гледам да се доредя и до него тогава Grinning

На останалите ще отговоря на сутрешния обзор, че трябва да приспивам детето Satisfied

# 704
  • Мнения: 4 028
Нещо ново от мен. Baking bread на Master pieces. Много ме е яд какви хубави картинки имат, а сглобката на пъзелите им хич не е добра.

Общи условия

Активация на акаунт