Как да бъдеш любима за един мъж?

  • 2 683
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 690
Ей, страшни клюкарки сте. Аз тъкмо реших да й пиша на момата тънкостите да накараш някой да те обича и да си перфектна, па то - пързалка.

# 16
  • Мнения: 771
Дай поне за перфектна! Ние да знаем. 😂

# 17
  • Мнения: X
Просто бъди себе си. Това мисля, че се харесва от всички.

# 18
  • Мнения: 12 940
Дали е реална ситуацията за теб, е отделен въпрос. Но по принцип е безумно да искаш да си перфектна, за да се харесаш на някого. Ако не те харесва такава, каквато си, както и да подскачаш, няма да те хареса.
Въпрос е също ти дали го харесваш такъв, какъвто е. А какъв е - женкар, който се хвали - с какво? Че сваля една жена, прави секс и си заминава за под 1/2 час? Това ми отговаря на представата за платен секс. И говори за доста ниска интелигентност, след като е тръгнал с това точно да парадира пред теб. Абсурдно е.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 14:19 от Uncommon

# 19
  • Мнения: 9 454
Дерзай, авторке, дерзай! Как успя за 2 месеца да се разведеш, да се залюбиш с музикант-модел и приятелят му, умът ми не го побира? Но затова пък се смях с всичките ти теми. Направо ми оправи деня. И да знаеш на 20 г., а и сега смятам, че мъжете трябва да тичат след мен, а не аз след тях.

# 20
  • Мнения: 7 690
Дай поне за перфектна! Ние да знаем. 😂

Е, как не знаеш лафа, че перфектната жена владее 70 неща 😄 69 и мусака.

# 21
  • Мнения: 771
Значи отговорихме на въпросът. Авторке, използвай тази мъдрост и му сготви довечера 69 и мусака.
Пиши после как е минало!

# 22
  • Мнения: 378
Ама в колата ще има ли фурна?Simple Smile Че и място от толкова много хора... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 771
Ама в колата ще има ли фурна?Simple Smile Че и място от толкова много хора... Simple Smile

Колата е в другата тема. 😂 Ама разбирам идеално защо се обърка.

# 24
  • Мнения: 9 454
Аз въобще не разбрах, как тя се е озовала гола в колата с приятеля и дори не се е опитала да избяга. Въобще защо трябва да се спи в колата? Хотели няма ли?

# 25
  • София
  • Мнения: 13 745
Дени, тя не може да си го заведе вкъщи, че там е съпругът й. Затова явно в колата.

# 26
  • Мнения: 12 940
Дени, тя не може да си го заведе вкъщи, че там е съпругът й. Затова явно в колата.
А в другото вкъщи е съпругата на мъжа. При приятеля явно също жена и деца и ето, в голямата безизходица така се получава.

# 27
  • Мнения: 1 939
Как да бъда любимата жена , перфектната , тази която само ще обича.. Как да го накарам да ме обича
На първо място, като не спиш с приятелите му. Останалото другите са го написали.

# 28
  • Мнения: 9 454
Благодаря за разясненията. Бях забравила някои подробности. Тежко е положението, значи. Аз реших, че се е развела, щом го е ударила на живот, понеже преди съпугът и не и даваше да излиза никъде. Пък сега тръгнала сама и посред нощите... Браво, само така!

# 29
  • София
  • Мнения: 13 745
Не внимавате. Той се бил разделил с жена си преди да разбере за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт