Магазини Pepco 9

  • 57 188
  • 748
  •   1
Отговори
# 375
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Ок, мерси.

# 376
  • Мнения: 1 090
Да, съгласна с с Долче, ге наистина прекаляват,.
Едно да подканяш в 19:50/19:55...
Съвсем друго е още в 19:30 да НЕ ПУСКАШ  в магазина и даже най- нагло да казваш на клиента на вратата...
"Работим всеки ден от 9:00 до 20:00 часа, моля заповядайте утре" 🤔😯
И това не е единичен случай,  че да бъдеш винаги толерантен и да влизаш в чуждите обувки..
А пък и в крайна сметка, всеки работи нещо някъде, така че ...
Длъжностната характеристика и трудовия договор са първото нещо преди да започнеш работа  🙂😉

# 377
  • Мнения: 35 649
Пак са ги заредили. Много ги харесвам.
Сега има подобни и в Лидл.

# 378
  • Мнения: 2 585
Случайно да сте виждали в пепко обикновени дамски кецове, бели и черни?

Ако имате предвид така наречните “гуменки” имаше бели и черни по 6 лева

# 379
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Ами да нещо такова. Ще ида в такъв случай да проверя  мерси!

# 380
  • Мнения: 8 206
100стикера еха моята много обича да ги лепка май ще ходя и аз 😁,каква е цената и има ли някакви момичешки

# 381
  • Мнения: 33 724
Софи, ти е достатъчно в 19,40 ч да не се отваря вратата, ако опиташ да влезеш отвън. 😉 Не казвам, че всеки ден се случва, но аз просто спрях да ходя след 19,30 ч, освен ако не е за химикалче или друго дребно...🙂

# 382
  • Мнения: 35 649
100стикера еха моята много обича да ги лепка май ще ходя и аз 😁,каква е цената и има ли някакви момичешки
Има момичешки, да.
5 лв.
В Лидл са с 300 стикера за 10 лв

# 383
  • Мнения: 16 122
Не ме разбирайте погрешно,не ги защитавам,нито толерирам това да "гонят" клиенти и да не пускат от 19:30. Просто се спомена за подканяне в 19:55 за касите,което си е нормално. Никой не е длъжен да седи след 20:00,защото някой е решил да си убива времето в магазина. Обясних,че съм била в такава ситуация и за това никога не бих държала хората след работно време. Защото ако има 5 човека с повече покупки и всички се запътят към касата в 19:58,няма как да ги обслужат до 20:00 и трябва да останат до по-късно.

# 384
  • Мнения: 1 367
Аз днес отидох за бодита с къс ръкав и потник - боди и купих страхотни и доста намалени ( по 3-4 лв) .
Купих си и тениска с Мини Маус ( щерките имаха) , купих и на мъжа ми . Мъжа ми е потресен, но му отива. Може би на морето ще се барнем еднакви😂😂😂 стилово

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 19:27 от JustMila

# 385
  • Мнения: 2 708
Аз днес отидох за бодита с къс ръкав и потник - боди и купих страхотни и доста намалени ( по 3-4 лв) .
Купих си й тениска с Мини Маус ( щерките имаха) , купих и на мъжа ми . Мъжа ми е потресен, но му отива. Може би на морето ще се барнем еднакви😂😂😂 стилово
Рекламни модели на Дисни:) Кой ли вятър ги довя. Wink морето също ще бъде потресено Wink

# 386
  • Мнения: 1 367
Аз днес отидох за бодита с къс ръкав и потник - боди и купих страхотни и доста намалени ( по 3-4 лв) .
Купих си й тениска с Мини Маус ( щерките имаха) , купих и на мъжа ми . Мъжа ми е потресен, но му отива. Може би на морето ще се барнем еднакви😂😂😂 стилово
Рекламни модели на Дисни:) Кой ли вятър ги довя. Wink морето също ще бъде потресено Wink
Важното е да има усмивки, аз данък обществено мнение няма да плащам. Аз бих се усмихнала, ако видя така облечени хора , а отдавна всички ходят намръщени или с маски.

# 387
  • Мнения: 2 585
И аз не виждам лошо да се облече човек така всъщност дори може да си стилен с готини дънки, тениска с Мики Маус и спортно сако да кажем.

# 388
  • Мнения: 3 126
Не съм чела и ще чета после последните стр
Ето роклята
На тялото стои чудесно!Заспа ми!


# 389
  • Мнения: 33 724
Не ме разбирайте погрешно,не ги защитавам,нито толерирам това да "гонят" клиенти и да не пускат от 19:30. Просто се спомена за подканяне в 19:55 за касите,което си е нормално. Никой не е длъжен да седи след 20:00,защото някой е решил да си убива времето в магазина. Обясних,че съм била в такава ситуация и за това никога не бих държала хората след работно време. Защото ако има 5 човека с повече покупки и всички се запътят към касата в 19:58,няма как да ги обслужат до 20:00 и трябва да останат до по-късно.
Да, разбрах те. Но подканянето беше още преди 19,50 ч, че до 19,55 ч всички трябва да са приключили с касата (тогава щяла да затвори касата). А преди 19,45 ч отчитаха каси и не беше ясно дали ще мога да върна 2 артикула...В никакъв случай не съм казала, че е ок клиентите да си "убиват" времето в магазина и след 20 ч. 🙂 Затова просто предпочитам да пазарувам по друго време, за да ми е спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт