Вие?

  • 2 247
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, гледам! Едва ли. Rolling Eyes Ръкомахам, примигвам, въздишам, обяснявам нещо си, гледането ми е последна грижа.
А тъй.
И в един момент се сепвам, щото разбирам, че някой ме е гледал, респективно, слушал внимателно, пък аз редя тъпни и нехая.

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, гледам ги в очите. Хора, които обаче не са ми приятни, ги гледам в брадичката, примерно Simple Smile

Но с очите си казвам много - дали харесвам човека насреща, дали съм сърдита за нещо и без да говоря, изразявам отношението си. Умеем ги такива Wink

Айде да пием кафе, че тя Адриана Лима надали ще намине тук Simple Smile

# 32
  • Мнения: 239
Да, гледам ги в очите. Хора, които обаче не са ми приятни, ги гледам в брадичката, примерно Simple Smile

Но с очите си казвам много - дали харесвам човека насреща, дали съм сърдита за нещо и без да говоря, изразявам отношението си. Умеем ги такива Wink

Айде да пием кафе, че тя Адриана Лима надали ще намине тук Simple Smile


Нали знаеш хвърлена дума хвърлени ключове от Бенц както е казал Хитлер.... Ами ако я докарам на някоя форумска среща кво правим, а?

# 33
  • Мнения: 3 447
Когато слушам, гледам в очите. Когато говоря, поглеждам в очите и измествам поглед в страни (така по-лесно се съсредоточавам, иначе се разсейвам)...и така-поглеждам-отмествам (всичко става за секунди...
Нещо такова и при мене. Не се втренчвам в хората, имам чувството, че се притесняват и объркват. Или като Аурелия поглеждам-отмествам, или гледам мааалко по-нагоре, в областта на третото око  Simple Smile Плътно в очите гледам, когато се обяснявам в любов или когато обвинявам  Simple Smile

# 34
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
гледам в очите

# 35
  • Мнения: 6 155
Не гледам единствено, ако съм с детето. В такъв случай говоря и следя с поглед дребния точно от коя пързалка ще скочи, в кой магазин ще влезе, чии и какви документи ще скъса или изрисува, ще успее ли да уцели с топката полюлея ... и други такива ooooh!

# 36
  • Мнения: 8 505
Гледате ли хората, с които говорите в очите?

Винаги.Дори малко в повече.Като студентка във Варна преди години си правихме опити за различни ситуации.Нормално било очният контакт да е между 50 и 75% в един разговор,а моя го изкараха 75-80%.Така че ако се случи да говоря с някой от вас и ви гледам прекалено много,не се притеснявайте-грешката е в мен,а не във вас.
Но напоследък забелязвам и това:

Не гледам единствено, ако съм с детето. В такъв случай говоря и следя с поглед дребния точно от коя пързалка ще скочи, в кой магазин ще влезе, чии и какви документи ще скъса или изрисува, ще успее ли да уцели с топката полюлея ... и други такива ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 405
В очите.
Но понякога в носа, в устата , в някоя пъпка или някоя нередност в облеклото. К'во даправя, забелязвам ги тия работи Sunglasses

# 38
  • Мнения: 4 473
Гледам ги, да. И ми е много неприятно, ако събеседникът ми не си направи труда да си махне слънчевите очила.

Това е и моето мнение по темата. Изключение прави, разбира се, ако съм с детето. В останалите случаи абсолютно винаги гледам в очите!

Интересно ми е, на колко от вас са казвали, че погледът ви го (събеседника) смущава?!
На мен ми се случи веднъж и честно казано, не знаех как да реагирам.

# 39
  • Мнения: 288
   Общо взето да. Но мъже взех да избягвам да гледам в очите в повечето време, докато водя разговора, а си гледам разсеяно настрани и отвреме навреме ги поглеждам. Защото няколко пъти разбирам, че са приели съсредоточеното участие в разговора, гледането в очите и любезната усмивка като сигнал за харесване. ShockedС жените си говоря нормално по правилата, не втренчено .
   Не гледам в очите и когато искам да прикрия нещо, разбира се.Чак такъв изпечен лъжец не съм.

# 40
  • София
  • Мнения: 276
Старая се, когато разговарям да гледам хората в очите. Според мен с  очите човек може да каже много повече, отколкото с думи. Не обичам да разговарям с хора, който не контактуват с очи- това за мен означава, че лъжат и не са напълно сигурни в думите си.

# 41
  • Мнения: 2 407
Гледам,но когато се отегча зяпам пейзажа.

# 42
  • Мнения: 765
 Аз съм разсеян 4овек и е напълно възможно да говоря с някой и да не го гледам в о4ите , заЩото си мисля за друго например , или заЩото не ми се задълбава в разговор , или заЩото неЩо не ми е интересно , отег4ена съм и т.н . Истината е , 4е мога да се съсредото4а по^добре , когато гледам под ъгъл от 30 градуса на Югозапад... Crazy

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 11:10 от барабалекс

# 43
  • Sf
  • Мнения: 808
Айде да пием кафе, че тя Адриана Лима надали ще намине тук Simple Smile
Нали знаеш хвърлена дума хвърлени ключове от Бенц както е казал Хитлер.... Ами ако я докарам на някоя форумска среща кво правим, а?

Казана дума, хвърлен камък Simple Smile Нито Адриана, нито ти ще дойдете на среща Simple Smile А и на форумска също  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 126
Не гледам в очите само хората,които не харесвам или не мога да понасям.

Общи условия

Активация на акаунт