Най-слънчевите мами в арабските страни- 13

  • 26 394
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 655
mnogo e hubava malkata ti kukla Water lily!
A za zayed mime ti si znesh che e goliam krasavech i kakav pozior e, da mu iziam buzkite i sladkite trapcinki!
pak niama kredor

# 226
  • Мнения: 2 804
Ха да се включа и аз .

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на АТЛИ !Пожелавам му много здраве и щастие !  bouquet

Лилия , прекрасно момиче сте сътворили с таткото !ПУ-ПУ-ПУ.

Марси , пътя през Гърция е кушмар !
Подровности ще ти пиша по нататък .

Лека вечер !

ПП
Вчера вечеряхме в марокански ресторант тук в София , но не останах много доволна .

# 227
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!
Дани, и аз ще те питам после за пътуването, че мъжа ми е намислил лятото да ходим с колата до БГ #Crazy
сега се връщам от първия ми курс по кормуване Laughing Любе, тая жена е луда. направо от Бухейра си ме качи на колата. от там на Женския клуб и като ме подкара на всички раундаба из Ролла, после и по мостовете и в най-големия трафик Shocked и все ми  вика-давай, давай. повечето време съм карала с 70-80....
аз си мислех, че ще ме закара на някое спокойно място Joy Бутти опули очи като му казах. но определено малка кола по-лесно се кара от джипа. можеш да се навреш навсякъде.
по-добре. така като гледам 5 урока най-много и като се върна от БГ ще ходя на изпит.

Зайед си гледа Барни и си е натопил едната ръка в млякото и си играе с останалите колеца от закуската. после ще му правя маникюр hahaha
лек ден от мен!

# 228
  • Мнения: 341
Честити рожден ден на сладкия Атли! / малко на патерици/
Да расте здраво детенце и да са изпълнени дните му с много щастие!!!


Миме,голям бонбон ти е Зайед HugС това новото позиране направо обира точките.
Water Lily,голяма кукла ти е Карито/пу пу/да я нацелуваш малката сладурана  Heart Eyes
Миленка как е малкия юнак?Стискам палци да се оздравява бързо и да си щурее пак на воля Hug
Лека седмичка момичета  и нека да имаме повече поводи за радост  bouquet

# 229
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Люба, виж го какви свърши докато си говорехме. hahaha
изяде ми салатата и оплеска лаптопа Mr. Green

http://mariabutti.myphotoalbum.com/view_album.php?page=1

# 230
  • Мнения: 815
хехехе, Миме, Заед е голям чаровник...  Heart Eyes
с тези тръпчинки.... машааллах, пу, пу...
Най ми хареса "с ръка в млякото", готов е за маникюр  Laughing Laughing
Не знам как ще го опазвате от гаджетата утре, като гледам от сега как му се лепят...  Sunglasses Wink

# 231
  • Мнения: 689
Мерси за комплиментите,момичета bowuuКари да беше толкова послушна,колкото е и сладка... Simple SmileМарси-не съм я стригала досега.Косата и е до кръста,когато е мокра,но се навива на буклички.Косата и е като моята,но май се променя newsm78,дали пък няма да стане като татакото-на вълни?
Мария-чух,че искат да имаш 30 урока по курмуване,за да вземеш книжка. ShockedДано не е влязло в сила.Успех ти пожелавам!
Зайед по очичките му познавам,че е много палав-цункай му трапчинките от мене!
В Шаржа пак е облачно и пръска-само да не се наводниме пак!Много дъжд тая година,машаала.

# 232
  • Мнения: 1 269
добър ден и от мен

Аз съм доволна(да не 4уе дявола) малкия е много добре,запо4на отново с белите,но аз ве4е съм съгласна да ми побелее косата отколкото да ходим пак в болница.педито ни изписа сиропи за кашлицата ина4е вси4ко друго е наред.
много ми се струпа на главата,но дано проблемите останат в старата година Praynig

а и между другото Иншала юли месец   ylinfant  сещате ли се какво искам да ви кажа smile3521 ве4е бях на лекар видя се сър4ицето,но покраи халид не ми остана време дасе позамисля и зарадвам дори. след 2 дена влизам в 3-ти месец.
малко съм притеснена как ще се справя,но къде 2 там и три  Mr. Green
намерихме и жена за постоянно,дано поне да е свястна и да върши работа.

Миме ти си скрит фотограф.малкия не ску4ае като гледам.караи поне работа ти намира( не 4е си нямаш де) от къде му идват такива идеи на бути,до Бг с кола newsm78  не е ли малко дале4ко Shocked на мен 5 4аса от софия до несебър ми се виждат множко,а какво остава с дни да пътувам Laughing

аз съм им обещала днес да ги водя да си играят в детски център,но като гледам ще вали.и маи ще си останем у дома Sad

Лилия малката е много сладка машала.да ти е жива и здрава момата

# 233
  • Мнения: 815


Миленка, Честита ти бременност!!!
Дано юли гушнеш сладко бебе!!![/
color]

# 234
  • Мнения: 1 184
 newsm10 ЧЕСТИТО!!!! newsm51
Миленка, много се радвам за теб. Поздравления за теб и тати, и здраве и живот чакаме с нетърпение новото раче или лъвче.

# 235
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Mилена, пак да ти пожелая лека бременност  bouquet Hug
радвам се , че Кхалид е по-добре. дано да ги забравят болестите Praynig

то това пътуване ще е поне 6 дни в една посока и се минават доколкото знам 3 страни. г... път да види, нали ни знаеш.
Лилия, с тия 50 дхс на час златни ще излизат тия курсове. Shocked мен не ме хваща, защото  вече имам от 4 години книжка от България Grinning
ето ви още мацаници
http://mariabutti.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName= … 5&id=DSCN7018

# 236
  • Мнения: 1 655
Честито миленче!
Ох чак ми се насълзиха очите от радост!Пак ще си имаме сладко беб4е!

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 13:32 от Kremi_m

# 237
  • Мнения: 341
Миленка честита ти радост!
Пожелавам ти лека бременност и юли месец да ни се увеличи бандата с още една душица!!!


# 238
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен.Ето и аз оцелях след 8-ми Simple Smile.Беше весело,песни,танци.на другия ден на лекциите още повече  #Crazy.
Но и при вас виждам си е весело.
Сега да честитя на всички.
Честит Рожден Ден на Атли!Да расте жив и здрав.Много да ви радва и да е винаги обичано дете и много усмихнато  Hug
Water Lily много ти е сладко момиченцето.
Миленче,честито мила.Желая ти лека бременност и всичко е да нормално.Радвамсе,че ще посрещнем още бебчета във форума   bouquet
Хайде и другите мами да ни зарадват с такива хубави новини.Креми радвамсе че си си изкарала добре.Миме,Зайед е един малък фотомодел.Много сладко хлапе.Нали съм ти казвала,че като го видя и все едно виждам братовчедчето си на неговата възраст.Приятен ден от мен.Скоро предполагам,че пак ще намина.Сега отивам да уча за изпита,че няма време.Целувки на всички малки и големи   Hug   bouquet

# 239
  • Мнения: 462
Пиша, пиша и пак на 12 стр.  Wink


Честит Рожден ден на Атли ! Да е здрав и усмихнат ! Много късмет в живота!

Миленче,   bouquet браво ! Много се радвам за вас ! Ти и Дани сте ми пример как човек може да се оправя сам с 2 малки деца и да намира време и за форум и да им обърне внимание и да изглежда добре! Лека и спокойна бременност ти пожелавам.

Веси , (Лили) много е красива Кари , пу-пу. Не знам какви ги мисли таткото, но тежко му  newsm78 #Crazy #2gunfire Принцеса !!!

Миме, Зайед е голяма скица!  Hug И както виждам пак с руси момиченца си играе Laughing А аз и на Илияс му взех едни водни боички за Коледа и сега ми стана ясно какво да очаквам  Sick  hahaha Тук са едни мъгли,едно чудо...все едно сме Лондон, само че там има слънце и е ясно Confused Няма почти никаква украса по улиците. Даже и елха в центъра не видях  Thinking Който от магазините и пицериите украсил си е за него и пред него. Няма лампички по дърветата, няма нищо. А и лампите са едни мижави, че с тази мъгла все едно вървиш в тунел. Говоря за бул. "Витоша"...

Мислех още да пиша, но ме прекъсна един човек и всичко ми се изпари от главата.  Whistling
 Ели, добре дошла  Hug




Общи условия

Активация на акаунт