Секс с нов партньор? Кога?

  • 10 457
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 40 892
А с нов вибратор може ли още на първия ден или трябва да се поизчака малко? Wink

# 46
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 061
Е как, трябва първо да ходиш да му купиш батерии, после чакаш да видиш дали ви съвпадат вибрациите, правите си взаимен хороскоп, да не се хабиш за краткотрайни връзки, и за всеки случай си пазиш касовата бележка за батериите ако се разделите и се наложи да ги връщаш и двете.

# 47
  • Мнения: 6 126
Скрит текст:
Е то нали това си е класиката. Първа среща - целувка, втора среща - забравих кво беше и на третата чак секса. Ако приемем, че е по една среща на седмица, си става близо месец Joy

А да бе, срещи почти всеки ден, целувки, пипане, стискане, и накрая -греда. Как да не откачи човек.

Е да де, ама така те заинтригува и я взе за жена нали?
Ако беше спала с теб на първа среща едва ли би ти изострила интереса толкова.
Иначе по темата, всичко е индивидуално, според нагласата и настроението.

Е тя ми го изостри още преди първата среща, останалото бяха подробности. И да си бяхме легнали по-рано, нямаше да се промени нищо.

# 48
  • Мнения: 14 843
Темата е малко странно зададена. Излиза, че Х хем е партньор, хем не правите секс.
За протокола, отбелязах след няколко срещи единствено защото невинаги е съвсем ок на първата.
С одъртяването си сменях мисленето няколко пъти и към момента смятам, че ако един мъж те преценява подходяща партньорка, а не само за еднократка, няма никакво значение кога ще отговориш на сексуалния му интерес. Ако пък е решил да ти прави шит тест колко дащна си или пък маминка го е възпитала, че свястната жена не трябва да пуска на първа среща, но мамин златен може да прави секс на първа среща, понеже е момченце - такъв мъж не ти трябва, камо ли да се зориш да му се доказваш.

# 49
  • София
  • Мнения: 28 559
Е, последният вид би могъл да става за забавление. За сериозни отношения определено не става, съгласна съм.

# 50
  • Мнения: 14 843
И за забавление не става при мен, усеща се едно консуматорско презрение, което разваля кефа.

# 51
  • Мнения: 18 298
Жената първо не е зле да разбере дали наистина не е женен, не е току-що излязал от затвора, няма психически заболявания, не взема наркотици, не преследва бившата си и тям подобни неща.
На първата среща - разбирам, ако се познават от достатъчно време и по някаква причина сега са се наканили да правят любовна среща. Ако е напълно непознат - само ако й е все едно с кого си ляга.

# 52
  • София
  • Мнения: 17 775
Нямам навик да спя с непознати. Няма как и да ме привлече такъв човек. Това донякъде отговаря на въпроса ти.
Всеки усеща по различен начин нещата. За мен проблемът в друг. Не ми пречи хората да правят секс на запознанство, стига някой да не го изисква от мен. Самото вменяване на кое как трябва за мен говори за проблемни личности.
Какво ми пука на мен Гина от форума кога си отваря краката, след като не ме рита, като ги отвори.

На мен ми е необясним въпросът с чакането. То със сигурнлст отнема по- малко време от времето, отнето да се напишат едни 10к мнения във форума. Моите включително. В тозо смисъл пак е въпрос на приоритети и начин на мислене. Ако човекът ти харесва като общуване, но изчакаш 2-3 седмици и о- ужас, не си пасвате, си общувал приятно с един човек. Не се среща чак толкова често, гледайки форума, хората по улиците и т.н. За мен не е загуба на време. Но и повечето ми партньори са били хора, с които се познавам от години. Grinning Та не съм имала подобни задълбочени размисли.

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 15:33 от The Catcher in the Rye

# 53
  • София
  • Мнения: 28 559
И за забавление не става при мен, усеща се едно консуматорско презрение, което разваля кефа.
И това е възможно, да.
Липсата на интелигентност е много отблъскваща.

# 54
  • София
  • Мнения: 38 476
Абе с човек, с който току-що си се запознала или хайде, чатила си 2-3 дни, не е разумна идея да се ляга. Не от "срам", колкото наистина не го знаеш какъв психар е и една опознавателна среща на живо на кафе без райбер си е абсолютно наложителна.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 775
Ха, че истински психопат може да се прикрива месеци наред, но някакви простаци измекяри  или побойници - да.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 476
Е, говоря за стандартни случаи на кофти характер и поведение.

# 57
  • Мнения: 313
Не съм си менила мнението никога по този въпрос и едва ли бих. Започвала съм сексуални отношения с даден човек, когато вътрешно интуитивно го усетя. Задължително е да има физическо привличане, но никак не е достатъчно. Важно ми е да не е обвързан, арогантен, егоистичен и твърде инфантилен. Тези неща не се виждат за една среща. Случвало ми се е да ме изчакат и по няколко седмици. Сексът си е бил на ниво, но частта да не е егоистичен е доста важна за качеството.

# 58
  • Мнения: 588
Това с егоизма е много вярно. Например някои мъже харесат по-срамежлива жена, която видимо се притеснява при първия интимен контакт между двамата, въпреки привличането. Те обаче са очаквали чудеса и изглежда не им е допаднало достатъчно, при което ентусиазма сякаш спада. Ако и двамата обаче са достатъчно търпеливи и имат желание, може да се напаснат, но само при достатъчна интелигентност и желание.

# 59
  • Мнения: 40 892
Е как, трябва първо да ходиш да му купиш батерии, после чакаш да видиш дали ви съвпадат вибрациите, правите си взаимен хороскоп, да не се хабиш за краткотрайни връзки, и за всеки случай си пазиш касовата бележка за батериите ако се разделите и се наложи да ги връщаш и двете.

Няма вече батерии, в кой век живееш? Smile
Сега всичко се зарежда през USB на компютъра или през зареждачка за телефон Wink

Общи условия

Активация на акаунт