Добър акушер-гинеколози - гр. Варна за следене на бременост

  • 970
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
Имам нужда от вашата помощ при избор на д-р, който да следи бремеността ми. Искам д-р който да я следи и след това да ме изроди. Мпля да ми помогнете с отзиви и мнения за добри специалисти в гр.Варна.
Благодаря  Relaxed

# 1
  • Мнения: 34
Д-р Живко Жеков

# 2
  • Мнения: 97
Първо, честито! Пожелавам ти лека бременност!
Аз се следя при д-р Къчовски, ходя при него вече над година (още преди да забременея). Работи в АГ болница, идва на кабинет 3 дни седмично следобед в ДКЦ-то в Аспарухово. Досега бях само там, от следващия месец (8-ми) ще ме вика и в АГ на тонове. За раждането - също искам при него с екип. Часовете се спазват (повече от 5 мин не съм чакала), докторът отговаря по Вайбър винаги при въпроси/за разчитане на изследвания, дава ми направления за ендокринолог, напомня ми да изследвам ТСХ, взема доста внимателно секрети за микробиология и цитонамазка (аз съм много чувствителна на тази тема, при други АГ-та дори съм припадала от болка). Няма нужда да носиш изследванията на място, може да му снимаш картончетата от лабораториите. Препоръча ми в началото и допълнителни изследвания, тъй като имах имунологичен проблем миналото лято. Препоръчвам доктора с две ръце, два крака и едно бебе в корема! 😀
П. С. при нормално протичаща бременност на ЖК се ходи веднъж месечно. Казвам го с оглед на това, че кабинетът е в Аспарухово, да не ти се стори далеч. Има си и удобен паркинг пред и зад ДКЦ-то. Ако имаш някакви по-специфични въпроси, пиши на ЛС.

# 3
  • Мнения: 5 563
Първото дете родих при д-р Нешев, а второто при д-р Цонев в МД и от двамата съм много доволна!

# 4
  • Мнения: 13
Здравейте,
Не съм запозната с всички изброени доктори, но знам, че д-р Нешев не следи. Но силно го препоръчвам. Той ми прави секциото при първата бременност и сега живот и здраве отново ще е той за втората. Човек с главно Ч е, както и Доктор! Дори сега след 4 години с втората ми бременност ми трябваше спешна консултация и му звънях по тел и писах и по вайбър. И на двете места ми отговори веднага и както винаги спокоен и изчерпателен. Първата ми бременност я следя Николов в градска. Сега се записах при д-р Огнян Младенов, който сте споменали в списъка. Но още нямам конкретно мнение за него. Надявам се да съм направила добър избор.

# 5
  • Мнения: 7
Д-р Мирослав Иванов майчин дом

# 6
  • Мнения: 13
Д-р Мирослав Иванов майчин дом

Здравей,
Този доктор извършва ли фетална морфология? Търся добър доктор за фм във Вн..? Извинявам се, че сменям темата Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 585
Д-р Мирослав Иванов майчин дом

Здравей,
Този доктор извършва ли фетална морфология? Търся добър доктор за фм във Вн..? Извинявам се, че сменям темата Simple Smile
Да, на мен ми прави.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Не препоръчвам д-р Юлия Бейлерян, защото ходих при нея по спешност и се оказа, че ми е изписала лекарства противопоказни при бременност. След седмица имах час при моя лекар и беше възмутен, защото имат по-безопасен еквивалент.
Препоръчвам д-р Юлия Ступина - следях си първата бременност при нея и получих много мило и персонално отношение. Взимаше присърце всяка нужда, която имах и друг огромен плюс за мен беше, че не се чака дълго пред кабинета й, а освен това можех да й задавам въпроси по Вайбър! Това е супер голямо удобство.
Сега се следя при д-р Цонев, макар че бих искала пак да съм при нея. Избрах него, защото се глася за vbac, а той е от малкото специалисти, които го практикуват. Иначе съм доволна и от него, но е малко по-труднодостъпен. Не си дава телефона и се чака доста пред кабинета. Освен това вече не записва по здравна каса. Иначе е супер специалист и обяснявя много добре и подробно. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7
Д-р Мирослав Иванов майчин дом

Здравей,
Този доктор извършва ли фетална морфология? Търся добър доктор за фм във Вн..? Извинявам се, че сменям темата Simple Smile
Да аз се следях и раждах при него всичко прави той и феталната морфология също, много съм доволно от милото и топло отношение, млад лекар с голямо сърце и не на последно място вдъхва увереност и спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт