Съмнение за бременност

  • 4 412
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте!
Нека ви разкажа следната ситуация, която ми се случи тези дни.
След 7 дневно закъснение на менструацията имах розово течение като ходех до тоалетна и болка в левия яйчник, които продължиха 3 дни. На 4тия ден вече имах кърваво течение, но много слабо и приключи на втория ден. Не съм имала никакви симптоми на очаквана менструация, както попринцип имам. Отначало мислих, че това е било цикъла ми, но пък никога не ми се е случвало това и не знам какво да си мисля. Седмица преди това розово течение да се появи, имаше полов акт. Сега нямам нищо, но от време на време усещам някакво чувство ниско долу в ляво. На някоя дали се е случвало? Доста съм чела за симптомите при имплантирането и си мислих първите дни, че може би е това. Дали да си направя тест?

# 1
  • Мнения: 3 134
От десет дена се чудите, можехте да направите тест за три минути и да знаете вече...

# 2
  • Мнения: 47
От десет дена се чудите, можехте да направите тест за три минути и да знаете вече...

Ами след като дойде това кърваво течение си казах, че явно това си е менструацията. Обаче вчера приключи и затова се зачудих... Прекалено кратко и слабо беше. Исках само мнение, ако на някоя и се е случвало подобно нещо.

# 3
  • Мнения: 3 134
Ами преди това сте имали седем дена закъснение. Не знам дали това е типично за вашия цикъл, аз щях още тогава да съм издумкала два-три теста... Имплантацията при мен беше ден-два преди цикъл, леко кървене, спря за няколко дена. Но е доста индивидуално. Бих направила тест за всеки случай. Може и хормонално да е нещо..

# 4
  • Мнения: 47
Ами преди това сте имали седем дена закъснение. Не знам дали това е типично за вашия цикъл, аз щях още тогава да съм издумкала два-три теста... Имплантацията при мен беше ден-два преди цикъл, леко кървене, спря за няколко дена. Но е доста индивидуално. Бих направила тест за всеки случай. Може и хормонално да е нещо..

Доста често ми се е случвало да закъснее и съм правила тестове за по-сигурно след няколко дни. Иначе благодаря все пак, утре ще си направя и ще видим..

# 5
  • Мнения: 58
Аз явно съм от големите паники и при най-малки съмнения за някакъв проблем тичам при лекар.

# 6
  • Мнения: 771
Мисля, че е твърде вероятно да сте.  Направете тест за бременност!

# 7
  • Мнения: 5 083
Т.е 3 дни преди очаквания цикъл е имало полов акт, ако правилно смятам?
А по време на предполагаемата О?

Смяната лък пролет и есен е много тежка за жените с проблемни хормони и нередовен цикъл. Според мен след теста трябва задължително да се посети лекар и да се пуснат едни полови и щитовидни.

# 8
  • Мнения: 47
Т.е 3 дни преди очаквания цикъл е имало полов акт, ако правилно смятам?
А по време на предполагаемата О?

Смяната лък пролет и есен е много тежка за жените с проблемни хормони и нередовен цикъл. Според мен след теста трябва задължително да се посети лекар и да се пуснат едни полови и щитовидни.

Да, точно така. По време на овулацията също, но тогава няма как да е станало нещо. Хормони си пуснах на предната менструация и всичко беше точно, само прогестерона нисък. Но не ми е правил проблеми, не ми е ставало така. Последните 3 месеца си ми идваше по часовник. Иначе преди това си ми е закъснявал с няколко дена-седмица. Имам усещане, че може би е станало нещо или просто се побърквам😆

# 9
  • Мнения: 5 083
Ок... Значи три варианта - или О не е тогава, когато я мислиш, или може да си пипнала вирусче (интересно или обикновено), или е от времето.

# 10
  • Мнения: 1 035
Как знаеш, че по време на овулацията не е станало? Презервативите не дават 100% гаранция. Може да си имала и някаква киста на яйчника, която провокира болките и оскъдното кръвотечение.

# 11
  • Мнения: 47
Как знаеш, че по време на овулацията не е станало? Презервативите не дават 100% гаранция. Може да си имала и някаква киста на яйчника, която провокира болките и оскъдното кръвотечение.

Права сте, винаги има шанс

# 12

Общи условия

Активация на акаунт