🌷 Градината на Демет Йоздемир 🌷 - Тема No. 3 за обсъждане, в очакване на нови проекти

  • 87 709
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 674
Много е красива Демет в тази фотосесия за списание InStyle.






















Последна редакция: пн, 02 яну 2023, 08:19 от azisiq

# 706
  • Мнения: 1 326
Честита Нова година!


Demet Özdemir & Instyle
https://www.instagram.com/p/Cm6gwhDv2UD/

Дългата версия:

# 707
  • Мнения: 2 140
Снимките на сериала започват тази седмица





# 708
  • Мнения: 3 269
Flowers Tulip Да допълня Мирето Kissing Heart По информация на онази, чието име не се споменава от днес:



- Фърат Танъш ще играе инспектор Мехмет;
- Деря Пънар Ак ще бъде Гьонюл, сестра на инспектор Мехмет и в същото време ще е приятелка (преди това писаха, че ще е бавачка) на сина на Фара - Керимшах;
- Али Сюрмели ще е бащата на Мехмет и Гьонюл - Сюлейман;
- Лале Башар ще е майка им - Перихан;
- Мустафа Авкъран ще бъде шефът на Тахир - Али Галип;
- Сенан Кара ще играе съпругата на Али Галип - Вера;
- Октай Чубук ще бъде синът на Вера и Али Галип - Каан.

Кемал Бурак Алпер и Мерт Доан също ще участват в сериала. Детето актьор, което ще играе Керимшах, щяло да бъде обявено тази седмица, но ние вече си знаем, че е Абдула Бурак Кая Kissing Smiling Eyes





Flowers Tulip Да донеса и благопожеланията от Демет за новата 2023 г. Nature Dizzy




Flowers Tulip 2022 г. действеително беше много добра за нея. Една хубава хронологична равносметка >>> https://twitter.com/i/status/1609137372444393473


Flowers Tulip Зад кадър от събитието на Калцедония от Парижката седмицата на модата >>> https://www.instagram.com/p/Cm1n1gsvn3o/




Flowers Tulip Зад кадър от последната фото-сесия за InStyle >>> https://twitter.com/i/status/1609910672636416000














Flowers Tulip Тези са от днес:










Flowers Tulip А тези от партито на On Talent на 30 декември:








Има доста и от 31-ви, но тях ще ги пропусна за момента, че и така стана километрична публикацията. За финал само слагам някаква класация на Optimar - комуникационна агенция, според която Демет е втората най-добра актриса за годината, след Езги Мола. Нямам идея по каква методика са ги избирали, следователно и не знам колко е релевантно, но все пак Joy

# 709
  • Мнения: 1 145
Честита Нова година, момичета! Да е здрава и успешна годината за всички. Честит празник и на всички именници за предстоящите през седмицата именни дни. Наздраве! Cocktail



Кате, специални благодарности Heart. Прекрасен вестоносец си ти.
Благодаря и на всички момичета, които се стараят да споделят  хубави новини за Демет. Two Hearts Очаквам с нетърпение "Моето име е Фара". Не се съмнявам, че нашата чаровница ще покорим нов връх. С Енгин Акюрек няма как сериала да няма успех. Много е харизматичен и талантлив. Нашето момиче има късмет с екранни партньори.
Да й пожелаем късмет в новото приключние и попътен вятър. Flowers Four Leaf Clover

# 710
  • Мнения: 3 269
Якутче Revolving Hearts

Започвам да се притеснявам, защото онази, чието име не се споменава за пореден ден пише хубави неща за "Казвам се Фара" Joy  Днес съобщава за още едно име от екипа на сериала - Алпер Тюреди, който ще играе полицейския началник, Хамза. Интересното е, че и Енгин, и Демет вече са работили с него:









Снимките щели да започнат на 5-ти януари, т.е. в четвъртък. Щяло да има много хубави сцени между Тахир и Мехмет (Енгин и Фърат), както и между Фара и Тахир (Демет и Енгин)... само ми е интересно как Б.А. знае това, при положение, че сама съобщава, че още не са и припалили до снимачната площадка Animal See No Evil Субективната ми оценка - дръжте се здраво, ще има емоции на и извън екрана - качваме се полека на въртележката:




И докато съвсем не съм забравила - текстът към фото-сесията за InStyle:





Милиони я следват в социалните мрежи, сериалите, в които играе главната роля, са много популярни, всяка нейна стъпка се превръща в събитие. Демет Йоздемир, която пренесе успеха на актьорската си кариера и в личния си живот с брака си с популярното име на поп музиката Оузан Коч, постигна мечтите си и в последно време се чувства много щастлива. Това, което я мотивира е да продължава да дава цвят на мечтите си. „Няма никаква полза да чакам и отлагам“, казва актрисата, възнамерявайки да запази първото си място за по-дълго време. Ние също я следваме!


Снимаме в заснежен Ерджиес (Кайсери). Добре ли се справяш със снега и студа? Лятна или зимна натура си?

Благодарение на професията си се справям добре със студа, калена съм (смее се). Обичам и снега, кой не го обича? Още, когато види първата снежинка, човек се радва по детски. Обичам да гледам как вали сняг и да се разхождам по него, единствено малко ме е страх от карането на ски, затова предпочитам само да ги гледам. Можеби мога да преодолея този страх след време, мисля даже, че направих първата стъпка в тази посока с днешните ни снимки (смее се). Ако трябва да избирам за ваканция, бих предпочела лятото, но с тези снимки... сега малко се колебая (смее се).


Подготвяш нов сериал, в който ще споделите главните роли с Енгин Акюрек. Какво можеш да ни кажеш за този нов проект? За някой от националните канали ли ще го снимате?

Всъщност нямах намерение да бъда на екран този сезон. Докато си мечтаех, че ще прекарам тази зима в почивка, един интригуващ сценарий ме накара отново да се озова на снимачната площадка. Много се вълнувам... Напълно различна роля, съвсем ново пътуване за мен. Ситуацията, в която се намира героинята, начинът, по който се вкопчва в живота, историята ме впечатли много. С Енгин играта ще бъде различно изживяване, сигурна съм в това. Нямам търпение да дойде моментът, в който ще представим работа си на публиката.


Между мен и света е много популярен сериал, вдигна много шум. Вторият сезон също е одобрен. Нека малко да поговорим за този проект, снимките му и връзката ти с Илкин.

Това наистина беше проект, в който научих много. Снимачният екип, колегите актьори и ръководството ми дадоха много опит, чувствам се голяма късметлийка... Илкин беше съвсем различен герой. Вътрешните ѝ конфликти бяха доста силни, научих много от нея, имаше много моменти, които преживях. Понякога се чудя къде е и какво прави в момента, много съм любопитна какви ще са новите ѝ приключения.


Какво искаш да постигнеш като актриса? Каква цел имаш в ума, в сърцето си?

Не е в моя стил да си поставям конкретни цели, просто искам да се справям успешно, честно казано, фокусирана съм върху това какво мога да направя по-добре и какво още мога да науча. Дори някои негативни ситуации биват добър урок, винаги си го напомням, но разбира се, най-голямата ми мечта като актриса е да играя различни роли и се чувствам много щастлива, че мога да го правя.


Кой е най-големият ти страх в живота?

Да загубя любимите си хора... Страхувам се и да престана да мечтая, за щастие имам твърде много мечти (смее се).


Чувстваш ли, че си постигнала мечтите си?

Много съм щастлива, че съм! Но както казах, имам още много (смее се). Единствената ми мотивация в момента е да оцветявам мечтите си. После ще си измисля нови и тях ще оцветявам (смее се).


Винаги си невероятно енергична, винаги си весела. Как успяваш да си такава?

Мисля, че успявам да гледам на хората с любов, фокусирам се върху това да видя истинската им същност и след като самата аз се държа така, вътрешният ми ритъм и общуването с другите стават много истински. Получавам същите чувства в замяна.


На какво се смееш най-много?

Най-често се смея на ситуации, на хора, които внезапно се изненадват от нещо. Понякога се смея на безсмислени сънища/ мечти, които обсъждаме разпалено. Като цяло се смея. Обичам да се смея (смее се).


Какъв беше последният подарък, който получи? Който взе?

Оузан ми взе (смее се). Обичам да снимам видеа, да събирам моменти... Гледам стари видео ленти тези дни, много е истинско, дава усещане за изживяно. Той ми купи стара видеокамера, за да мога да уловя същото усещане (смее се). Сега ще снимам клипове с нея. Обичам и аз да правя подаръци.


Има ли нещо, което колекционираш?

Напоследък започнах да събирам ключодържатели, въпреки че не започнах с колекционерска цел. Много съм начинаеща, но ентусиазъм не ми липсва.


Коя е силата, която те мотивира, която те изправя на крака?

На първо място, детството ми е най-големият ми извор на сила... Винаги, щом си го спомня и успявам да се изправя на крака. Семейството ми и всички хора, които вярват в мен и ме обичат... Тяхното присъствие винаги ме окрилява.


Снимачни площадки, фото-сесии, корици, гала вечери... Този забързан живот не е ли уморителен? Хубаво ли е да си в светлината на прожекторите през цялото време?

Да, имам изморителен начин на живот. Понякога дори самата аз изисквам да е така. Предпоччитам да бъда активна, вместо да си почивам, защото това е част от мечтите ми... Няма никаква полза да чакам и да отлагам. Чувствам се много добре да срещам отдадени хора, които си вършат работата добре, без да се притесняват, че ще бъдат в светлината на прожекторите.


П.С. Фотографът на сесията е поредният човек, който нахвалва супер много Демет, след като работи с нея. Във видеото от снимките, което вчера Florale ни донесе, говори, че тя има страхотна дисциплина и работна етика. На 2 градуса температура не е казала и гък, че я разхождат по бански на снега (в именто на хубавите кадри). Екипът от своя страна, в знак на солидарност, също са се съблекли по къс ръкав. Това била най-готината и забавна им фото-сесия от много време насам.

Последна редакция: вт, 03 яну 2023, 21:58 от super_katia

# 711
  • Мнения: 7 907
Кати, 😍 последният ти пост беше чудесно начало на деня ми.
И благодаря и на другите момичета, които ни информират тук за всичко около нашата сладурана.
Много ми е интересно (и мааалко се страхувам , заради предишното "партньорство" на Енгин в ДПосланика) как ще се развият отношенията между него и Демет.
Много, много искам да станат приятели както с Ибо и това да способства за един успешен, рейтингов сериал.
Имам спомен, че благодарение на Алпер Тюреди, Енгин се включи с голямо дарение в една инициатива мисля, че за онкоболни деца по времето на КПА.

И въобще мисля, че и Енгин и Демет са много човечни и се надявам това да ги сближи, а ние да се насладим на играта им.
И 🤞 това да е скоро, нямам търпение.

# 712
  • Мнения: 1 145
Здравейте, момичета! Heart

Кате, благодаря за прекрасното начало на работния ден. много хубава и стимулираща статия за деня. Revolving Hearts От нея струи позитивния мироглед на Демет. Браво на това мъжко момиче. С нетърпение очаквам сериала. Хайде вече да идвааа!
Пепелче, няма никакво съмнение Демет и Енгин ще си паснат като екранни партньори. И двамата са отдадени на работата си, а за приятелството ... ще видим. Хубаво е когато се вижда, че и извън снимачната площадка актьорите си стават приятели и се подкрепят във важни житейски моменти. Случаят обаче между Неслихан и Енгин беше различен. Тя излезна от сериала заради здравословен проблем до колкото си спомням. Иначе се беше се бяха сработили добре ми се струва. Така добре се бяха слели с героите си.

# 713
  • Мнения: 3 269
Радвам се, че ви е харесало интервюто Heart Eyes Не винаги ми остава време да превеждам статии и репортажи, понеже около Демет постоянно нещо се случва и едни новини "захлупват" други Stuck Out Tongue Closed Eyes

Сутринта рано-рано сподели тези две клипчета:



Като нищо може да се окаже, че още днес имат някакви снимки, каквито бяха първоначалните слухове Kissing Face Иначе книгата на Енгин Гечтан "Живот" от първата картинка има следната анотация:

"Скоростта е един от наркотиците, които хората в големия град често използват. Едно и също нещо може да се направи за еднакво време, без елемента на бързане и без да поглъща част от енергията ви. Но скоростта е средство, което трудно се забавя, когато се превърне в наркотик, подсилен от съвременните норми, така че човек да избягава от празнотата вътре в себе си. В съответствие с максимата, че „единственото сигурно в живота е смъртта“, се опитваме да изживем всеки момент възможно най-бързо, до неопределен край. Властта на измереното време на пръв поглед може да изглежда непобедима заради хронометрите, които сме си измислили, но всъщност, когато погледнем внимателно живота си, постигаме много неща, не когато ние сме определим момента, а когато "му е дошло времето". Запитвали ли сте се някога защо са ви толкова ценни секундите, които спестявате, преди светофарът да светне червено, или когато се качвате по стълбите, за да не изчакате асансьора?"


И днес щатските дизи фенове докладват, че Между мен и света и Бягство на Енгин вече са качени на платформата Hulu (собственост на Дисни).



Така вече филми и сериали с участие на Демет могат да се гледат по Netflix, Hulu, Star, Amazon Prime, Disney Plus, HBO Max, Pluto, BeIN и къде ли още не... Sunglasses

# 714
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета,
Искам да Ви поздравя с отминалите коледни и новогодишни празници. Дано здравето и късмета в начинанията ни през 2023 г. са постоянни наши спътници.

# 715
  • Мнения: 9 786
Кати  Blue Heart  благодаря за прекрасното интервю.
Сигурна съм, че ще изгради страхотна роля в новия сериал.
Много е важна мотивацията- не парите, партньора или славата, а героинята по сценарий!!! Тя споделя, че е впечатлена от Фарах, затова вярвам, че ще изгради чудесен образ с много любов!


А това ме трогна
Цитат
тя има страхотна дисциплина и работна етика. На 2 градуса температура не е казала и гък, че я разхождат по бански на снега (в именто на хубавите кадри). Екипът от своя страна, в знак на солидарност, също са се съблекли по къс ръкав. Това била най-готината и забавна им фото-сесия от много време насам.



И фотосесията е супер  Hands Clap

Последна редакция: ср, 04 яну 2023, 21:24 от Lilims

# 716
  • Мнения: 4 674




Демет Йоздемир е в Париж.



Последна редакция: чт, 05 яну 2023, 06:29 от azisiq

# 717
  • Мнения: 3 269
Съдейки по вчерашната ѝ снимка с надпис: "Не, джанъм, изобщо не се вълнувам, не ставайте глупави", както и пожеланията на Йозлем Шахин за новия проект, съм склонна да вярвам, че днес наистина са започнали снимането на "Казвам се Фара" Flowers Four Leaf Clover



Успех на целия екип - пред и зад камерата!



Очаквам традиционните за Демет снимки в караваната, както и клипчетата "в роля съм" Stuck Out Tongue Winking Eye






От InStyle продължават да пускат нови кадри от снежната фото-сесия >>> https://www.instagram.com/p/CnALipOKWY9/



Появи се и тази част от репортажа с "най-любими" неща:



Любима дестинация за почивка - Норвегия, заради северното сияние,

Любими дизайнери - След като Хеди Слиман дойде, започнах да чувствам Селин по-близо до себе си, както и вечните творения на Антъни Вакарело за Сен Лаурен.

Жени, от които черпиш вдъхновение - Отговорът ми винаги е един и същ... майка ми и сестра ми са ме научили на много неща.

Любим парфюм - Versace Crystal Noir.

Любими музиканти - Сезен Аксу, Сам Смит и разбира се Оузан Коч (смее се).

Неразделен аксесоар - Висулка за синджирче, останала от баба ми, хубаво ми е да усещам нейната енергия.

Любим режисьор - Последно гледах Аватар и разбира се, ще кажа отново и отново Джеймс Камерън. Не мога да опиша с думи колко съм впечатлена.

Любим сериал - "Как се запознах с майка ви" - има прекрасни ситуации, изпълнени с любов. Гледам го с удоволствие, винаги ме прави щастлива и усмихната. Напоследък отново ми стана любим.

Любима книга - Зекие Олгачай "Духовен ренесанс" - тази книга ми помогна да открия много неща за себе си, поради което има специално място.

Любима твоя визия на червения килим - Всички са ми като деца! Вложили сме много усилия във всички тях, не мога да кажа, че някоя е по-добра от другата, всички са много специални, всички са много красиви, но тъй като вълнението ми е още прясно, мога да спомена роклята на Maison Yeya за Златните пеперуди 2022.

Основни продукти за красота - Определено са спирала за мигли и червило. Не обичам твърде много грим. В ежедневието ми е достатъчно да подчертая очите си само - Dior Diorshow Black Out Mascara.

Умение, което искаш да научиш - От много време ми се иска да се науча да рисувам. Струва ми се, че ще ми се отрази добре.


За край подаръци от Дисни за режисьорката на Между мен и света. Чакаме си втората част Sunglasses

# 718
  • Мнения: 1 326
Сменила е парфюма.
От Демет:


Енгин вече снима новия сериал.

# 719
  • Мнения: 3 269
Демет вече е последвала Енгин в инстаграм:









"Когато са дошли дните, в които си заслужава да се изморяваш."

Пожелавам им хубави снимачни дни и прекрасни епизоди! Рейтингът и броят на епизодите, така или иначе са в ръцете на турския зрител, дано комшитата са благосклонни към сериала Kissing Smiling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт