Мъжът ви крие!!

  • 21 579
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Ама аз на другия мерджан ще искам да ме качва от време на време Жоре, ако се сещаш за чий ти говоря Simple Smile

Притрябвал ми е мъжът ти като си ми в Бенца. Не разбирам, може би искаш да го сдухаш с виден меценат все пак.

Не ми трябват ланци. Това пък откъде ти хрумна? Достатъчна ми е моята сметка, всичко останало се купува.

Добре, но като залее водата цяла Европа и сметчицата ти стане невалидна друга песен ще запееш все пак. Има глобално затопляне и най-сигурната инвестиция е златото. Не случайно цените на имотите в Карпатите растат от 3000 години насам - високо е все пак и има пещери сейфове, а? Понякога не мога да ви разбера.

Определено не си наясно колко пари може да похарчи една жена и живееш в невероятна заблуда.

Гледаш много 'Отчаяни Съпруги' и забравяш, че голяма част от разходите им отиват за липосукция и кокаин, но тези неща са цензурирани в америка защото хората си имат свестна държава все пак.

# 16
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ами един по-голям ритник,развод и прибирам милионите.После-Неро,Червило,Гъзило и т.н.
Разбирате за какво става въпрос,все пак.

# 17
  • Мнения: 728
Ще кажа, че много филми гледаш  Joy

# 18
  • Мнения: 2 161
Цитат на: joro01
Е на тебе за какво са ти такива пари? Не мисля, че се е родила жена, която да може да похарчи повече от 500 лева на месец.

Хе-хе,Жоро,че аз само като съм болна от грип и не мога да се вдигна от леглото,харча по 500 лева на месец.Понеже съм отпаднала,зле ми е...ако ме разбираш какво искам да ти кажа.

# 19
  • Мнения: 239
Но какво са за мен 10 скрити милиона?И той е човек и той има нужда от джобни.Да си има-за семки,за бонбонки,за дъмпълче,за пиченца.Не,не бих се подразнила.

'чул те Господ' е мнението на мъжа ти в момента. Мисля, че добре те е възпитал все пак. Браво.

Ами един по-голям ритник,развод и прибирам милионите.После-Неро,Червило,Гъзило и т.н.
Разбирате за какво става въпрос,все пак.

За 2000 лева циганин ще ви накълца и мъжът ви ще бъде пред следния избор: да съм в Неро, да си купя Цеци и Ивайла, да карам Бенц или да се разведа и да дам пари на жена. Не знам как го виждаш, но всички в отдел 'Тежки Убийства' са на едно мнение в момента.

# 20
  • Мнения: 239
Цитат на: joro01
Е на тебе за какво са ти такива пари? Не мисля, че се е родила жена, която да може да похарчи повече от 500 лева на месец.

Хе-хе,Жоро,че аз само като съм болна от грип и не мога да се вдигна от леглото,харча по 500 лева на месец.Понеже съм отпаднала,зле ми е...ако ме разбираш какво искам да ти кажа.


Аматьорка. Аз когато имам проблем със синусите изшмърквам по толкова на ден ако се сещаш за какво говорим. Хахаха, сигурно си се шегувала все пак ако се сещаш за какво става дума, а?

# 21
  • Мнения: 2 161
Цитат на: joro01
Е на тебе за какво са ти такива пари? Не мисля, че се е родила жена, която да може да похарчи повече от 500 лева на месец.

Хе-хе,Жоро,че аз само като съм болна от грип и не мога да се вдигна от леглото,харча по 500 лева на месец.Понеже съм отпаднала,зле ми е...ако ме разбираш какво искам да ти кажа.


Аматьорка. Аз когато имам проблем със синусите изшмърквам по толкова на ден ако се сещаш за какво говорим. Хахаха, сигурно си се шегувала все пак ако се сещаш за какво става дума, а?
Мисля,че се разбрахме какво искаме да кажем Grinning

# 22
  • Мнения: 6 155
Въпросът е, ако той открие моята тайна банкова сметка с 100 млн., автокъщата ми и това, че съм си купила отбор здрави млади момчета да ми танцуват по прашки и не само това, ако ме разбираш... кво ще прави?  Thinking

# 23
  • Мнения: 239
Аз бих те пратил на психиатър минимум, но нека се направим, че си изпила силно кафе тази сутрин ако се сещаш за какво става дума все пак, а? Алиса в страната на чудесата съдържа многократни намеци за ползваното от автора ел ес ди.

# 24
  • Мнения: 4 733
Абе Жоре бих искала да те питам, как си кака със секса? В смисъл, активния ли си или пасивния? Щото това с пиченцата и с недочукването взе яко да се набива на очи. Друг е въпроса, че и Пената си е пиченце....ти за такива пиченца ли споменаваш толкова често в посанията си ?

# 25
  • Мнения: 6 155
Аз бих те пратил на психиатър минимум, но нека се направим, че си изпила силно кафе тази сутрин ако се сещаш за какво става дума все пак, а? Алиса в страната на чудесата съдържа многократни намеци за ползваното от автора ел ес ди.

Не бързай да ме прашаш на психо Stop
Аз съм патриотка, все пак Mr. Green Flutter

# 26
  • Мнения: 239
Винаги съм бил мъж и не мисля, че е редно ти, в позицията си на българка и майка, да се подиграваш с мъжа на годината. Мразя хомосексуалистите и като изключим едно напиване винаги съм се държал достойно на тази тема и мисля, че цяла София би го подтвърдила. Пиченца ако не знаеш какво е значи си някаква дъновистка и чак сега си успяла да избягаш от паневритмията.

Добър ден. 2006та сме. България, София, Мерцедеси, Нокиа, Планет, Неро, пичета, версаче умре, но не и дрехите му ако се сещаш за какво става дума.

# 27
  • Мнения: 4 733
Мразя хомосексуалистите и като изключим едно напиване ...
Хахахаха, то на пияно не се брои нали знаеш.
Ех Жоре, отиде ти реномето...

# 28
  • Мнения: 239
Мразя хомосексуалистите и като изключим едно напиване ...
Хахахаха, то на пияно не се брои нали знаеш.
Ех Жоре, отиде ти реномето...

На твое място не бих спекулирал на тази тема защото цифрите говорят сами по себе си - хиляди пиченца срещу едно ходене до магазина на долче и габана ако се сещаш за какво става дума все пак. Всички знаят кой съм. Последния път, в който ми казаха, че ми е малък беше когато нямах пари все пак, а?

# 29
  • Мнения: 13 512
версаче умре, но не и дрехите му ако се сещаш за какво става дума.
Е те затова го гръмнаха него!Някой разярен съпруг ще да е бил

Общи условия

Активация на акаунт