Белег от операция

  • 2 028
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • MUC
  • Мнения: 297

Асето, намерих листовката на контрактубекса, прочети я, мисля, че някъде бях чела, че може и при такива случаи да се използва.

Това е линка:
http://209.85.135.104/search?q=cache:KNFYjSB4AZAJ:www.libra-ag.c … 81&hl=bg&


Suprema, мерси много! Наистина става и за белези от акне.

# 16
# 17
  • Шумен
  • Мнения: 67
Suprema, и от мен благодаря bouquet. В деветия месец съм, гърба ми е  пълен с белези от пъпки, които излязоха в осмия месец. И се чудех какво да ги правя   Cry.

# 18
  • Мнения: 216
ако не са минали 20 дни с контрактубекс(11-14лв.) ще избледнее бързо,ако са с каквото и да го намажеш ще трябва да почакаш повече, като мен

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 537
Мадекасол - добро и ефикасно е. Опитай.
На мен ми казаха, че този препарат от няколко години вече не се внася! newsm78 А явно е по добрия, в сравнение с Контратубекс-а, понеже и педиатърката, и рехабилитаторката, та дори и оператора ми го препоръчаха! Някой има ли по-точна информация по въпроса, ако може да ми каже нещо? Praynig

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 052

Аз го купих за 11,80.

Suprema, и от мен благодаря bouquet. В деветия месец съм, гърба ми е  пълен с белези от пъпки, които излязоха в осмия месец. И се чудех какво да ги правя   Cry.

Ами дано стане с това!! Нали знаеш упоритост е начинът. А няма ли да се махнат след раждането от само себе си, заради хормоните?  newsm78

# 21
  • Мнения: 574
Мадекасол - добро и ефикасно е. Опитай.
На мен ми казаха, че този препарат от няколко години вече не се внася! newsm78 А явно е по добрия, в сравнение с Контратубекс-а, понеже и педиатърката, и рехабилитаторката, та дори и оператора ми го препоръчаха! Някой има ли по-точна информация по въпроса, ако може да ми каже нещо? Praynig
Аз го купувах преди около половин година!Тогава търсех всъшност контратубекс,но  нямаше и ми го дадоха вместо него!Не знам как деиства заштото използвахме само една тубичка от 10 грама,но разпитай в аптеките не вярвам да не се внася!Аз имам приятелка фармацевт ще попитам дали наистина е така!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ще ти бъда много благодарна!!! smile3525 Ще следя темата!

# 23
  • Мнения: 883
Я да се включа и аз... Преди 3 години в детската градина сина ми беше ударен с камък по носа. В резултат на това има едно малко белегче. Малко е, но някак се дърпа от носа. Дали на толкова стар белег ще подейства и ще се махне? Или поне да се позаглади малко...?

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
На листовката на Контрактубекса пише, че може. Линкът е малко по-нагоре (линкът е към листовката). Пробвай, аз започнах, дано се похваля след месец два. Успех!

# 25
  • Шумен
  • Мнения: 67
Suprema, едава ли ще се махнат, защото станаха на белези. Аз се лекувах, иначе щяха да са още повече  ooooh! .

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Suprema, едава ли ще се махнат, защото станаха на белези. Аз се лекувах, иначе щяха да са още повече  ooooh! .

Ами и аз не знам да ти кажа, може пък да пробваш, на опаковката пише, че може и при подобни неща да се ползва. При мен гадната рана поомекна...Пък де да знам... newsm78

# 27
Аз мисля да пробвам с Контратубекс на белега от епизиотомията, който ми остана от раждане на първото ми детенце. Дали ще ми помогне? newsm78

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Най-малкото може да пробваш, аз засега съм много стриктна, пък да видим

# 29
  • Мнения: 1 243
Стана ми интересно дали с Контратубекс може да се третират и участъци от тялото със стрии  newsm78 Все пак те са си един вид неравности по кожата,като белези...Дали някой е пробвал? Аз мисля да опитам,че имам малко,но все пак много ме дразнят Sad
А,и колко мл. е една опаковка Контратубекс?

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт