Посткоитален тест

  • 4 973
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Дейли,от кога ходиш при Маркова?Тя ли те посъветва за инсеминация?И колко пъти може да се прави-има ли някакво ограничение?А колко струва?След това трябва ли да се остава в къщи,има ли човек нужда от почивка?

# 16
  • Мнения: 1 419
Няма ограничение в бройката - това е просто манипулация, която ти вкарва пречистена и концентрирана сперма (най-грубо казано) директно в матката. На практика съветват 4-6 максимум, защото се счита, че това е достатъчен брой опити, в който би трябвало ако е възможно забременяване чрез инсеминация да се е получило. Ако до толкова опита не е станало се препоръчва да се премине към инвитро.
На мен ми струваше 200лв.
Не е нужно да се остава в къщи - манипулацията трае общо половин час, от който 15мин са лежане след това. Когато приключи, ставаш и си тръгваш. Аз лично не съм си почивала след това, а дирерктно се върнах на работа  Peace

# 17
  • Мнения: 58
Ами ходя при Маркова от май месец тази година. Юни направих цветна снимка, но след това излезе в отпуск и посткоиталния тест беше оставен за септември, но септември нямаше свободни часове и си записахме час за октомври. Беше късно и ни накара да направим теста при нея през ноември. А инсето го остави за след нова година защото декември били празници. Това е накратко. Да тя каза, че имаме шансове да пробваме инсе, а ако не стане ще го мислим по-нататък.

# 18
  • Мнения: 58
Сега за цената съм чела много. На мен ми каза като за начало да имаме 1000лв. от които 300лв.манипулацията и около 700 ще струва стимулацията.

# 19
  • Мнения: 1 419
Сега за цената съм чела много. На мен ми каза като за начало да имаме 1000лв. от които 300лв.манипулацията и около 700 ще струва стимулацията.
Shocked Каква е тая стимулация?  #Crazy
Аз просто пих Клостилбегит  Peace А 200лв ми струваше обработката на спермата и процедурата, т.е. всичко - правих я в к-ка Малинов  Wink

# 20
  • Мнения: 832
И на мен ми се струва че е много скъпо.Но ако ще я правят в Майчин дом във Варна,там наистина са им доста високи цените.Но дали другаде във Варна правят инсеминации?

# 21
  • Мнения: 58
Ами ти си пила Клостилбегит това е в същност стимулацията, но при мен най-вероятно няма да стане с Клостилбегит, а ми казаха, че стимулацията т.е. стимулирането на овулацията ще стане с медикаменти за инвитро, тъй като преди години съм пила доста Клостилбегит, а то в последствие какво се оказа. Само хабене на яйцеклетки. Никой не беше ми правил такъв тест за съвместимост. Така, че много внимавай какво и кога пиеш.

# 22
  • Мнения: 58
Да пациент съм в "Майчин дом", но Маркова каза, че инсето ще го правим в инвитро центъра в АГ-то.

Общи условия

Активация на акаунт