🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 8 (10.04 - 17.04) 🌴

  • 34 961
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 27 175
Survivor зад кадър: Епизод 32 - Ваня тества игрите (3 част)


Хах, Ваня счупи костта на рибата.
Хмм, тийзнаха, че предстои игра с флипер, ама по двойки? мхмхм

# 1 006
  • Мнения: 3 360
Няма да я забравя Таня как беснееше срещу Ахмед след първия blindsight в български Сървайвър. Тя беше част от коалицията /която издържа до финала/, но тъй като знаеха за чувствата й към Андрей, никой не й каза, че всъщност ще го гонят на съвета след обединението. "Хитрата якорудска лисица" го беше нарекла.

# 1 007
  • Мнения: 3 376
Това Ганка и Ванко ли са ?
То излиза, че хората май и в предаванията си намират любовта !😀
Влюбените гълъбчета са в Париж 😊


# 1 008
  • Мнения: 9 700
От Сървайвър има излезли най-много двойки до момента. От ИВ и Фермата има само по една.

# 1 009
  • Мнения: 4 788
Чисто реалистично - ако с някого сте се харесали потни, мръсни, неподстригани и прегладнели, сигурно имате шанс за успешна връзка в “нормалния живот”. 😆

Да не говорим, че праволинейността на Ванко може да е огромен минус в Сървайвър, но в личните си отношения подобни хора трудно/рядко лъжат, което е плюс. Simple Smile

# 1 010
  • Мнения: 4 355
От Сървайвър има излезли най-много двойки до момента. От ИВ и Фермата има само по една.
Ее, във Фермата доста се сформираха и разформираха. Две са още заедно
Скрит текст:
Петър и Антония
Димитър Калайджиев и Красимира
Теди-Сълзата и Пламен
Виктор и Цвети
Нямаше ли и футболист и гимнастичка в 3-4 сезон?

А в Сървайвър кои са? Ганка и Ванко, Таня и Андрей и май други няма, т.е. са по-малко от Фермата.
Едно е сигурно - БТВ е Купидонът на телевизиите Grinning

# 1 011
  • Мнения: 9 700
От Сървайвър има излезли най-много двойки до момента. От ИВ и Фермата има само по една.
Ее, във Фермата доста се сформираха и разформираха. Две са още заедно
Скрит текст:
Петър и Антония
Димитър Калайджиев и Красимира
Теди-Сълзата и Пламен
Виктор и Цвети
Нямаше ли и футболист и гимнастичка в 3-4 сезон?

А в Сървайвър кои са? Ганка и Ванко, Таня и Андрей и май други няма, т.е. са по-малко от Фермата.
Едно е сигурно - БТВ е Купидонът на телевизиите Grinning
Аз лично никога не съм смятал
Скрит текст:
Петър и Антония
Теди-Сълзата и Пламен
Виктор и Цвети
Бентлито и Алек сълзата
Краси и Паулина
за сериозни двойки. Броя само
Скрит текст:
Димитър Калайджиев и Красимира

# 1 012
  • Мнения: 2 883
Само от този сезон на сървайвър има 3 - Ивана и Ивайло, Джулка и Денис и Ганка и Ванко. Пожелавам им щастие 🥰

# 1 013
  • Мнения: 4 355
Само от този сезон на сървайвър има 3 - Ивана и Ивайло, Джулка и Денис и Ганка и Ванко. Пожелавам им щастие 🥰
А да, Ивана и Ивайло ги забравих. Джулка и Денис не мисля, че са двойка, шегуват се.
Ама познавам няколко двойки дето се шегуваха, шегуваха и накрая се взеха, така че не се знае Grinning

# 1 014
  • USA
  • Мнения: 7 295
Защо не ги броиш?
Петър и Антония доста месеци изкараха всъщност.
За Виктор и как й беше името,не се знае заедно ли са? (не ги следя)
Това,че не са се запазили,не значи,че не са били двойки в даден момент.

За Митко и Красимира - те също бяха се раздеделили,после пак се събраха.На мен той ми изглежда взискателен и капризен/натоварващ човек,който все нещо иска от другите с претенции те да са съвършени,за да не му "грозят" ежедневието.Не бих го изтърпяла този татьов синковец,успяващ ама с готовите пари на тати.

# 1 015
  • Мнения: 4 355
Защо не ги броиш?
Петър и Антония доста месеци изкараха всъщност.
За Виктор и как й беше името,не се знае заедно ли са? (не ги следя)
Това,че не са се запазили,не значи,че не са били двойки в даден момент.

За Митко и Красимира - те също бяха се раздеделили,после пак се събраха.На мен той ми изглежда взискателен и капризен/натоварващ човек,който все нещо иска от другите с претенции те да са съвършени,за да не му "грозят" ежедневието.Не бих го изтърпяла този татьов синковец,успяващ ама с готовите пари на тати.
Виктор и Цвети се разделиха още докато течеше формата, последно за нея знам, че се е събрала с бившия си, който пък участваше в "Игри на волята" 2.

Напоследък във всяко риалити има флиртове, даже в този сезон на Сървайвър доста спестиха от монтажа (сещам се за една сцена и един разговор на съвета за Ванко и Ганка, както и няколко подмятания за Алекс и Доктора, но почти нищо повече). Във втори сезон си спомням, че и Финдо, и Георги Костадинов се закачаха със сестрите Мартинови, по-нататък из сезоните пак е имало закачки.

Сега се сещам, че Финдо и в Биг брадър имаше флирт с Райна (повече от нейна страна), но нормално, за мен това е най-хубавият мъж, участвал в Бг риалити, няма как да няма интерес към него.

Нов епизод на Надкаста с Дамяна:

https://youtu.be/FhauCmkNJJA

Последна редакция: нд, 17 апр 2022, 16:51 от Clouded Mind

# 1 016
# 1 017
  • София
  • Мнения: 1 207
Тамън реших, съм объркала темата.
Сутринта видях Неделчо и Туджаров, че рекламираха някакъв подкаст на Розмари, в който са обсъждали Ергенът. И не на шега им се бях ядосала, защото реших, че са прескочили тазседмичния разбор на Сървайвър. Слава богу, не са ме разочаровали. Благодаря за линка. Взимам пуканките и сядам да гледам!

# 1 018
  • Мнения: X
Бях чела, че вече не са двойка Ивана и Ивайло.

# 1 019

Общи условия

Активация на акаунт