още един въпрос за къпането

  • 2 275
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
За сега ми е по-удобно с "голи ръце", може би по-натам ще взема, хем да има с какво и тя дда прави опити да се търка. Laughing

# 16
  • Мнения: 272
Със бебешка пяна на Нивея и с голи ръце Simple Smile
поне засега Wink
Малкия много се забавлява с пяната Simple Smile

# 17
Къпим се за сега с сапун и ръце само.За напред мисля ,че ще продължим така.За какво ли ги купувахме тия гъби  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 9 470
Освен всичко друго, нищо не задържа така яко микробите, както една влажна гъба. Идеална среда е за такива твари, между другото. Wink
Така, че продължавай да си къпеш бебчето, както и досега. Нищо друго не е потребно.
Къпането на бебето все още -на този етап, има основно закалителна функция. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 200
С голи ръце и сапун, по-хигиенично ми се струва

# 20
  • Мнения: 2 258
И на нас ни подариха кесийка,но аз грижливо си я прибрах в гардероба;)

# 21
  • София
  • Мнения: 985
Цитат на: kopche
Освен всичко друго, нищо не задържа така яко микробите, както една влажна гъба. Идеална среда е за такива твари, между другото. Wink
:


и аз я къпя с " голи" ръце поради същата причина.

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
по принцип къпем беба с ръце , без гъбки и т. н , но имам една коралова и когато има полепнало ако по дупето го измивам с нея ,защото се измива по добре (не ми се вижда добре да тръквам с ръце понеже кожи4ката е мн нежна и не искам да го за4ервявам мястото)

# 23
  • Мнения: 1 581
С течните бебешки сапуни ми беше по-удобно да ползваме гъба, обаче трябва често да се сменя. Аз я сменях на 2 седмици - месец. После минахме на обикновен нетечен сапун и без гъба.

# 24
  • Мнения: 4 358
Цитат на: kopche
.....нищо не задържа така яко микробите, както една влажна гъба.

На същото мнение съм.
Ползвам само бръснарски сапун и голи ръце при къпането на Оги.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Само с ръчички!  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 000
За сега само със сапун и ръце го къпем.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Взех да се замислям върху това ,което казвате за микробите в гъбките Thinking
Ами много е логично!Как не съм се сетила....Ще я махаме гъбата ,май-май.... ooooh!

# 28
  • Мнения: 514
Кое е по-добро - сапун или шампоан за тяло и коса? Всяка вечер ли миете на бебето косичката или миете само телцето? Ама каква съм питанка,а  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 153
Използваме само 4 ръце (моите+на тати) и пяна за вана на чико:)

Общи условия

Активация на акаунт