Как успявате да се вредите на компа......

  • 2 525
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Интересно ми е как се добирате до комютъра от мъжете си newsm78?Вечер особенно,когато става най-интересно във форумите се сърдим като малки деца Sick.Аз искам да ровя тук-там atwork,а накрая се изнасям да върша нещо 1dishes 1ironing newsm79,щото е негов ред Weary
Няма смисъл да го мисля...... newsm78.........при нас е същата история като при теб.......... Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
вечер той е с предимство пред компютъра,и напоследък се замисляме за втори:)))

# 17
  • София
  • Мнения: 1 244
Той много рядко сяда на компа, така че ако се случи ... не го закачам...  Mr. Green
Аз избягвам също да вися много в негово присъствие, понеже се дразни..  Rolling Eyes
Но като го нямааа..  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имаме си 2 компютъра, а и докато малката е будна, няма как и двамата да киснем пред компютрите - мина това време Laughing
Докато беше счупен вторият компютър, просто се уговаряхме след колко време да се сменим. Или пък и двамата разглеждаме едно и също нещо.

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ние сме трима-с два компютъра,уреждам се някак  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 167
ние сме двама с 3 компютъра.
спокойствие.
иначе няма да мога да се вредя.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Трудно, трудно се вреждам. Ама сега е на работа и аз като невидяла....    Laughing

# 22
  • Мнения: 390
У нас само аз царувам на компа-мъж ми не го интересува.Някой ден ще се бия само с детето newsm62

# 23
  • София
  • Мнения: 1 481
Ние сме двама с 3 компютъра. Любимият не е фен, сяда само когато има нужда от някаква информация   Whistling

# 24
  • Мнения: 966
Някой път се караме на кой е реда да седне,ама общо взето се разбираме някак си.Битката е само мен и мъжа ми Wink

# 25
  • Мнения: 1 202
Засега макар и 3-ма да заставаме пред компютъра не сме се карали .  Party През деня когато не съм на работа съм  аз и синковеца а вечер като се прибере от работа е мъжо . Peace

# 26
  • Мнения: 3 715
В нас всеки си има компютър.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 998
Трудно  fight ,половинката играе на някаква игра он-лайн и е геройство от моя страна ако се вредя  newsm50

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Той не се врежда. Аз бачкам на компа.

# 29
  • Мнения: 2 498
Вечер след 10 ми е най-спокойно и доколкото откарам....

Общи условия

Активация на акаунт