Как успявате да се вредите на компа......

  • 2 530
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 473
На смени сме...обикновено Laughing Аз съм първа, детето втора, половинката нощна Wink

# 76
  • Мнения: 955
абе трудно ,но се вреждам по някога.главна пречка е сина.след обстойно мрънкане се наддига от стола.

# 77
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 868
Уф и аз не знам ... С някакъв луд късмет май  Laughing Ще взимаме още един скоро, но дотогава.. добре, че той е отстъпчив, а аз следя разни неща по телевизията и добре, че той заспива рано, а аз издържам до по-късно  Wink

# 78
  • Мнения: 1 212
Peace Peace Peace
Е, тази тема отдавна се гласях да я пусна......ама на :
Изпревариха ме  Wink

Мъка е голяма и при нас .....
Добре, че половинката пътува доста  /...то и на онази русата трябва малко внимание все пак... Wink , какво като е блондинка - и тя е човек !/
Та с две думи : на смени сме .
Като си е у дома  : "Винаги имам правото да стана от PC-то и то ВЕДНАГА!!!"
...така де и аз трябва права да имам някакви, не може само задължения.... Wink
А иначе тук ли съм , значи него го няма........./ то и с баджанака така сме се разбрали да следи...да не стане грешка, не друго..../ Laughing

# 79
  • Мнения: 1 910
...при първа възможност си купихме втори. Laughing

# 80
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
В лицето на мъжо нямам конкуренция за компа. Чат-пат се надпираме с щерката, ама засега май временно е изгубила интерес. Виж обаче, като дойде брат ми, няма сядане, оставям го събота и неделя да си седи пред компа на воля. И без това идва рядко.

# 81
  • Мнения: 6 039
слава богу, лягаме в леглото, и всеки с лаптопа на коленете, понякога се хващам, че по 15-20 минути не говорим
като се има предвид, че хич не сме от мълчаливите
аз като се заровя тук, той се заравя в сайтовете за коли и от време на време не пита:

-Това кефи ли те /някаква кола/?
-винаги отговарям с - Да  Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 11 757
По-скоро трябва да попитате той как се врежда на компа от мен  Mr. Green?

# 83
  • Мнения: 1 006
Всъщност, от мен никой друг не може да се вреди Embarassed Crazy
понякога му пускам аванта, ама пак му надничам зад рамото Embarassed

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Компа е само мой Mr. Green!

# 85
  • Мнения: 96
Моят мъж не знае от къде се пуска, камо ли да седне на компютъра  Mr. Green

# 86
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нямаме проблеми от подобно естество. Когато мъжът ми си е в нас,  много по- приятно и по- интересно ни е да си говорим, да се смеем, да сме заедно, а не да се зомбираме пред мониторите.  Wink  Имам предвид, че той като е в нас, сядам на компа едниствено и само ако ми трябва нещо спешно по работа или за да проверя програмата на кината  Flutter
Той принципно обича да играе на разни игри, но това става все по- рядко, явно му е втръснало. Tired

# 87
# 88
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Вечер компа е негова територия....аз цял ден мога да се вихря на воля в нет-а, той има тази възможност само когато се прибере от работа Wink.

# 89
  • Мнения: 1 910
слава богу, лягаме в леглото, и всеки с лаптопа на коленете, понякога се хващам, че по 15-20 минути не говорим
като се има предвид, че хич не сме от мълчаливите
аз като се заровя тук, той се заравя в сайтовете за коли и от време на време не пита
хихи. До някъде позната картинка. Понеже той често слуша музика и иска да е силно - ползва слушалки. В резултат се е случвало да му пиша в icq-то.  Laughing
Общо взето четем нещо и си препращаме линкове, като си коментираме междувременно (сега на мода са фотоапарати и фотография). За това ми е странно, че някой намира това за зомбиране. Тя комуникацията си върви с пълна пара...Е, поне при нас.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт