Бельото на nlforyou

  • 1 114
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, дами! Има ли някои от вас, които го носят за да споделят впечатления? Става на въпрос за сутиените им. Аз си харесах няколко моделчета но все още се чудя . Какви са ви впечатленията и горе долу как се справят с поддържането на бюста? Също дали са подходящи за по-голям бюст(не много голям, но не и малък)? Благодаря, предварително!

# 1
  • Мнения: 2 585
Здравейте, аз не съм доволна от материите.

Също да вметна, че това бельо вече няма нищо общо с Николета Лозанова, макар името да е все още такова. Ако това за вас има някакво значение разбира се, понеже доста хора знам го купуват заради нея Simple Smile

# 2
  • Мнения: 612
Не съм ги пробвала, не мисля и да ги пробвам. Разгледах ги и абсолютно ми наподобяват сутиените от али експрес за 2-3 лв, които бяха плъзнали навсякъде 😄
Иначе относно поддържането на бюста - евентуално може би моделчетата с ластик, другите абсурд. Общо взето мисля, че най- обикновения спортен сутиен би Ви свършил по- добра работа от тези сутиени.
Но все пак - аз не съм си купувала от тях. Просто не ми вдъхват доверие.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте! Честно да ви кажа всички брандове супер много преувеличават за себе си, но NL4YOU със сигурност ми е любим, ако става въпрос за бельо! Аз нося L размер горе и това е най-удобното нещо, което съм си взимала. Реално материята е наистина супер мека и лека, както я описват, дантелите също. Широките им презрамки лично на мен, заради големя бюст са ми най-удобни! Но и тези регулируемите също, просто ги износвам по-бързо. Можеш да си вземеш един да го пробваш и ако не ти хареса да го върнеш. мисля че имаха връщане до 14 дни.

Общи условия

Активация на акаунт