Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 055
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
И аз ще помисля и сигурно  ще се включа. newsm78 newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 1 169
За малко да си направя няколко принцеси с кайма  food002 и такова плюскане щеше да падне, че опазил ме бог.
Ама на отидох до хладилника newsm55 и си казах не няма и го затворих. Сега не изпитвам глад слава богу newsm44.

# 17
  • Мнения: 227
Аз я почвам от днес.Все си викам от утре,от утре и все си плюскам като не виждала. Rolling EyesНо си казах стига. Naughty
 Joy Joy Joy
Успех на всички  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 169
Аз я почвам от днес.Все си викам от утре,от утре и все си плюскам като не виждала. Rolling EyesНо си казах стига. Naughty
 Joy Joy Joy
Успех на всички  bouquet

Браво това е много важно да можеш да се контролираш. Пожелавам ти успех   bouquet.

И за малко мотивация и да покажа, че диетата действа днес съм с 800 гр. по лека  Mr. Green което ме радва понеже
си бях казала ако не падне под 64 се отказвам и почвам от понеделник, но като се замисля едва ли щях да почна след като съм гладувала цял ден и накрая да го пропилея

# 19
  • Мнения: 1 169
Хей къде сте всички май наваксвате за утре  hahaha Joy
Да видим аз как ще издържа до вечерта, че доста време има,
а 2 яйца хич незасищат  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 384
много благодаря за експресния отговор:)
а кафето може ли с няколко капки млекце? аз така или ина4е си го пия без захар......поне млякото ако става ще е супер:)
Peace аз така си го пия обикновено и н е смятам да се мъча да го пия чисто, ако иначе успея да издържа мисля, че пак ще отслабна  Whistling
Миналата седмица наваксах достатъчно, GlaDneSS, така че днес малко по полека и ще се готвя психически  за утре  Joy
Смело напред   bouquet и да не се чува вече за отказали се, че  #Cussing out (както мен миналата седмица  Embarassed Embarassed)

# 21
  • Мнения: 897
Аз съм я правила като ученичка.Има ефект ако се спазва стриктно.На 4ия ден може да усетите неразположение,но не бива да се плашите.честно мене яйцата ме засищаха.Просто я спазвайте стриктно.Много е тежка за спазване ,но който има воля....постига резултати.

# 22
  • Мнения: 1 169
много благодаря за експресния отговор:)
а кафето може ли с няколко капки млекце? аз така или ина4е си го пия без захар......поне млякото ако става ще е супер:)
Peace аз така си го пия обикновено и н е смятам да се мъча да го пия чисто, ако иначе успея да издържа мисля, че пак ще отслабна  Whistling
Миналата седмица наваксах достатъчно, GlaDneSS, така че днес малко по полека и ще се готвя психически  за утре  Joy
Смело напред   bouquet и да не се чува вече за отказали се, че  #Cussing out (както мен миналата седмица  Embarassed Embarassed)

 newsm74 утре те чакам.
Едва е 4 часа, а аз съм гладна и с тия задачи които решавам направо ще откача. smile3523 smile3529 smile3547

# 23
  • Мнения: 3 461
Здравейте,вчера нямах нет,и естествено без вашата подкрепа,оплесках диетата. EmbarassedИзядох яйцата и да не ви казвам какво още. Embarassed
Но,от днес сначале,радвам се,че има и други,които започват днес.Утре ще докладвам,започвам от 68,4,височина 164,цел 50,колкото винаги съм била,преди серийното увеличение на семейството.

# 24
  • София
  • Мнения: 225
И аз се включвам. Hug Висока съм 1.57, в момента съм 52кг. искам да съм 48 кг. Мога ли да комбинирам диетата с упражнения да не вземе да ми дойде малко на нагорно?

# 25
  • Мнения: 1 169
И аз се включвам. Hug Висока съм 1.57, в момента съм 52кг. искам да съм 48 кг. Мога ли да комбинирам диетата с упражнения да не вземе да ми дойде малко на нагорно?

Разбирасе, че можа даже ще е много хубаво браво smile3501.
Успех на всички, повече воля се иска. Днес ми е 3-ти ден просто си нямате и представа като огладнея как искам да изям всичко и съм готова и в последния момент успявам да се откажа. Днес свалих още 700 гр. и закръглих 63 кг.
Поръчах си много готино въже за скачане та го чакам да пристигне тия дни отчита колко си скочил, колко калории си изхабил и за колко време.  animal085

Хайде дружина право на пред. moresmile
Да се преборим с гадните килограми. goodscale

# 26
  • Мнения: 1 384
Добро утро, мили дами!   bouquet
Аз сега ставам (проспах първите лекции  Embarassed) и сега след сутрешния душ се насочвам към кухнята да си направя кафенцето и да варя ЯЙЦА  Sick  Joy
Хубав ден на всичкииии  Hug

# 27
  • Мнения: 3 461
Току-що си изядох яйцата,разрязах ги на шестинки и осминки,за да ми се сторят повечко и да ги ям по-бавно. LaughingЗа сега не се чувствам озверяла от глад,както обикновено.Мъжът ми ме посъветва да отлагам обеда за по-късно и май е прав. Peace

# 28
  • Мнения: 1 169
Току-що си изядох яйцата,разрязах ги на шестинки и осминки,за да ми се сторят повечко и да ги ям по-бавно. LaughingЗа сега не се чувствам озверяла от глад,както обикновено.Мъжът ми ме посъветва да отлагам обеда за по-късно и май е прав. Peace

Аз обядвам към 2  eatзащото иначе докато дойде време за вечерята  Crazy
и нея гледам да я правя по-късничко

# 29
  • Мнения: 995
Правих тази диета след като родих. Прочетох я тук, имаше няколко теми.
Никога не я спазвам стриктно по отношение на салатите, капвам зехтин, ръсвам сол. Хапвах плодове по 2-3 пъти на ден. Отслабвах с около3 кила на седмица, освен това не знаех, че се прави по 2 седмици и я правех по една. Почивах около месец и пак. Така свалих 18кг. и ме домързя. Сега се замислям дали да не почна с вас Thinking

Успех на всички, свалят се килцата!

Един съвет: не яжте на крак, а си хапвайте съвсем съзнателно и дъвчете дълго Peace

Общи условия

Активация на акаунт