Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 247
  • 344
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 169
момичета и аз се включвам Peace
Олеееееееее как ще се включваш гледах ти снимките ти си толкова слаба недоумявам  newsm78

# 256
  • Мнения: 286
момичета и аз се включвам Peace
Олеееееееее как ще се включваш гледах ти снимките ти си толкова слаба недоумявам  newsm78
благодаря ти,но не си мисли ,4е това е "метаболизъм"...с много глад си поддържам килограмите Cry

# 257
  • Мнения: 1 169
момичета и аз се включвам Peace
Олеееееееее как ще се включваш гледах ти снимките ти си толкова слаба недоумявам  newsm78
благодаря ти,но не си мисли ,4е това е "метаболизъм"...с много глад си поддържам килограмите Cry
Според мен нямаш нужда от диета сега даже трябва да качиш някое килограмче недей се тормози аз ако бях колкото теб няма да си помисля за диета никога

# 258
  • Мнения: 286
ами не го приемам като диета ...като сметнах калориите..горе-долу излизат 500-600..аз  по толкова приемам горе долу...просто няма да са набавени от шоколад например...не би трябвало да отслабвам така Peace

# 259
  • Мнения: 1 169
ами не го приемам като диета ...като сметнах калориите..горе-долу излизат 500-600..аз  по толкова приемам горе долу...просто няма да са набавени от шоколад например...не би трябвало да отслабвам така Peace

Ами ти си знаеш надявам се да обичаш варени яйца защото в тая диета са в изобилие  Crazy Sick

# 260
  • Мнения: 286
не са ми любимата храна,но и определено не са ми неприятни...всъщност днес на обяд изядох две яйца,само че с пикантина поръсени..без сол не мога да живея...и сега изобщо не съм гладна, а не съм ве4еряла...а всъщност  колко време се спазва диетката?

# 261
  • Мнения: 1 169
не са ми любимата храна,но и определено не са ми неприятни...всъщност днес на обяд изядох две яйца,само че с пикантина поръсени..без сол не мога да живея...и сега изобщо не съм гладна, а не съм ве4еряла...а всъщност  колко време се спазва диетката?
2 седмици но за теб ще са много пък и все пак е диета може да ти действа отслабващо а ти нямаш нужда

# 262
  • Мнения: 286

2 седмици но за теб ще са много пък и все пак е диета може да ти действа отслабващо а ти нямаш нужда
[/quote]

а ти 2 седмици ли ще я спазваш?

# 263
  • Мнения: 1 169

2 седмици но за теб ще са много пък и все пак е диета може да ти действа отслабващо а ти нямаш нужда

а ти 2 седмици ли ще я спазваш?
[/quote]

Ами ще се постарая все пак имам доста килограми да свалям е за празниците е ясно че няма да съм на диета я  Wink

# 264
  • Мнения: 286
а след това как мислиш да поддържаш свалените килограми?

# 265
  • Мнения: 1 169
а след това как мислиш да поддържаш свалените килограми?

Не съм решила още ще почна някакъв режим  Crazy

# 266
  • Мнения: 377
а след това как мислиш да поддържаш свалените килограми?

Не съм решила още ще почна някакъв режим  Crazy

Аз ще продължа на разделно хранене. Сега ме се иска бързо да сваля излишните 7 - 8 килца.
От разделното хранене ефекта е страхотен, но се постига бавно. За година и половина намалях с 13 - 14 кг.

# 267
  • Мнения: 1 169
акво стаава да не сте се отказали
Днес ми е 4-ти ден няма проблеми с глада чувствам се добре

# 268
  • Мнения: 1 169
Май сама си диетувам  Sad
Днес ми е 5-ти ден тая сутрин не съм свалила нищо но все пак съм доволна от резултата досега

# 269
  • Мнения: 1 290
Сега се премерих и нищо #Cussing out,въпреки,че правя кардио 2 пъти по час и ходя пеша : smile3514 smile3511 newsm50

Общи условия

Активация на акаунт