Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 161
  • 344
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 290
Май сама си диетувам  Sad
Днес ми е 5-ти ден тая сутрин не съм свалила нищо но все пак съм доволна от резултата досега

Е ама ти само сутринта, а аз откакто я почнах нищо Shocked Въпреки това панталоните ми са леко разхлабени Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 377
акво стаава да не сте се отказали
Днес ми е 4-ти ден няма проблеми с глада чувствам се добре

Не, поне аз не съм се отказала. Много ми е гот и продължавам смело и безотговорно и тази седмица.
Да кажа за резултата от първите седем дни - 2 кг. Не са много, но да си призная и не очаквах и повече. Като за начало е просто супер. А дънките определено съм ги охлабила. Чуствам се страхотно.
Следващите няколко дни няма да мога да ви пиша, но може да сте сигурни, че съм с вас. При първи удобен случай веднага ще се похваля.
Поздрави.  bouquet

# 272
  • Мнения: 1 290
Аз май се отказвам,става ми зле  Sick Sick Sick като видя яйца вече.малко почивка PeaceНо пак на диетка разбира се,тоя път моя си Rolling Eyes Атака на килата 15

# 273
zdraveite smeli momi4eta :naughty:az sam na taia dietka ve4e 3ti den.dano ima efekt :pray:dnes sam po dobre,ama parvia den umirah ot glaaaad :tired:spazvam ia striktno...no sno6ti iziadoh 1 paket carevi4ni pra4ici :(kak mislite...6te navredi li mnogo :thinking:molia vi otgovorete  :bouquet:jelaia uspeh i na vas :)trudnoto e parvite 1-2 dni...
posle svikva6
 OPITAITE I VIE :hug:IMA EFEKT

# 274
Ах колко назад е отишла темичката ама е нормално де покрай тези празници такова пюскане пада, че съм станала като плондер

# 275
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
здравейте смели момичета Naughtyаз съм на тая диетка вече 3ти ден.дано има ефект :прай:днес сам по добре,ама първия ден умирах от глаааад :тиред:спазвам я стриктно...но снощи изядох 1 пакет царевични пръчици Sadкак мислите...ще навреди ли много :тхинкинг:моля ви отговорете  bouquetжелая успех и на вас Simple Smileтрудното е първите 1-2 дни...
после свикваш
 ОПИТАЙТЕ И ВИЕ :хуг:ИМА ЕФЕКТ


никакви прьчици, всичко проваляш с тях...
 а3 сьм я правила много пьти, диетата е страхотна.....от другата седмица сьм и а3 на линия

# 276
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 я почнах днес...успех на всички, които сьщо се решат  bouquet Hug Heart Eyes

# 277
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
От днес и аз с теб amei, че покрай тези празници се "освиних"... дънките все още ми стават, но съм качила едно 2-3 кила.badscale
То не бяха баници, пържоли... торти. Голямо ядене..  ooooh!

# 278
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а3 сьм вече - 2кг.  Party Flutter...мисля да продьлжавам така  Peace

# 279
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Честито ти -2 кг  Mr. Green
Аз си я спазвам стриктно и до сега поне до колкто може да се счита за загуба на реално тегло съм свалила 1,5 - след днес предполагам ще станат 2 Simple Smile
GlaDneSS ти отказа ли се? Или просто покраи празниците почиваш  Flutter

# 280
  • Мнения: 1 169
Честито ти -2 кг  Mr. Green
Аз си я спазвам стриктно и до сега поне до колкто може да се счита за загуба на реално тегло съм свалила 1,5 - след днес предполагам ще станат 2 Simple Smile
GlaDneSS ти отказа ли се? Или просто покраи празниците почиваш  Flutter


Оле днес се връщам от Гърция просто нямаше как да я продължа така се освиних, че не е истина
ама тия дни я почвам отново и за капак на всичко батериите на кантара са се изхабили и неще да ме покаже колко тежа
ама сигурно така е по-добре
аз отивам да къпя кучето, че така се е наплескала в тоя кучешки хотел милата

# 281
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
днес ми е 6-тия ден...ре3ултат - -4,7....утре я приключвам и почвам една точкова, която много добре ми се отра3ява....колкото повече папкаш-толкова повече сваляш Peace.....ама това е друга тема...в понеделник ще докладвам 3а окончателния ре3ултат....успех на всички   bouquet

# 282
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
А пък аз да ви се оплача. Днес се провалих с 2 сиренки домашни  Rolling Eyes
За сметка на това за 5 дена 3 кг не са малко  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 124
Здравейте!
Много се смях докато четох първите страници от темата  Grinning и Ви поздравявам Hugсъс успехите които сте постигнали до сега.Вдъхнахте ми малко кураж и аз да се замисла за някаква промяна в начина хранене  ,че след тези празници съм станала цяла мама праска Embarassed.
За протокола съм висока 155 см и ония ден като се теглих съм 68 КГ. АААУУУУУУУУУУУ #Cussing out!
Кажете ми имамли шанс с тази диета дасваля нещо и за по продължително време?

# 284
  • Мнения: 780
Здравейте!
Много се смях докато четох първите страници от темата  Grinning и Ви поздравявам Hugсъс успехите които сте постигнали до сега.Вдъхнахте ми малко кураж и аз да се замисла за някаква промяна в начина хранене  ,че след тези празници съм станала цяла мама праска Embarassed.
За протокола съм висока 155 см и ония ден като се теглих съм 68 КГ. АААУУУУУУУУУУУ #Cussing out!
Кажете ми имамли шанс с тази диета дасваля нещо и за по продължително време?
и аз задавам същият въпрос - висока съм 165см и съм 70 кг/ до преди месец -2 може да съм и повече - страх ме е да се претегля/

Общи условия

Активация на акаунт