Чухте ли днешната клюка! Я да видим колко ще се сдържат да не четат...

  • 1 928
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Vache, аз вече си имам три броя в колекцията.Много са готини!На Ники,Ваня и Мими Grinning

Руми, радвам се да те видя  Heart Eyes

И аз си купих на Мими. Чудесни рисунки!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
Ама Vache, то туй е стара работа вече, тази инициатива тече, вече доста време, Ади много ги харесва картичките, купили сме няколко вече, 4-5, той мъжът ми ги купува.....

ама заглавието на темата е яко, признавам Mr. Green

Лио, не знаех... нямам си вече колица и не зареждам... но ме порази коментара на момчето и затуй си викам, я да пусна тема...

Заглавието.... 2 часа докато пренасяхме дърва го мърдих... беше супер, щото аз по принцип много приказвам, а сега се вгълбих да мисля и мъжа ми беше рахат... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 704
Заглавието е страхотно  Grinning  bouquet

Мъжът ми зарежда на ОМV и е купил от тези картички.

# 18
  • Мнения: 1 544
Ние също от доста отдавна имаме 2-3 картички а може и повече да са някъде в колата.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 659
Ние само на OMV зареждаме, но явно скоро не сме ходили, защото не знаем за инициативата - при следващото ни ходене там, ще купим и ние от тези картички.
Хубаво е, че го има този форум  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 206
Така, де!
Касиерите сами предлагат картичките.
Наистина са хубави и поне си мисля, че този път 80% няма да потънат в някой измамник както всички други картички, които се продават по улиците.

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не знаех за тази инициатива, благодаря на Vache  bouquet
За тези , които искат да знаят повече: http://www.digsys.bg/eunetweb/karindom/index.html

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Мдааа, точно както на снощната среща се оказа, че 80% от мамите не са чули за подписката против насилието срещу деца, макар че е в подписите на поне 20 потребители и беше пуснат линк във всички форуми Thinking

# 23
  • Мнения: 1 708
Ние си купихме 6,наистина са много сладки.
На Макдоналдс пък ако искаш със сметката можеш да дариш 10 стотини за онкоболните дечица!

# 24
  • Мнения: 3 777
Страхотна инициатива.
По данни на OMW вече са продадени 10 000 картички.

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Ние си купихме 6,наистина са много сладки.
На Макдоналдс пък ако искаш със сметката можеш да дариш 10 стотини за онкоболните дечица!

Супер! неприятното обаче е, че аз не обичам Макдоналдс и не ми харесва през сметката да става, но намирам други начини де... Grinning

# 26
  • Мнения: 920
Не зареждам на ОМВ.
Но наистина, когато зареждам винаги бързам и изобщо не се оглеждам. Няма да забележа нещо ако не ми се набие в очи.
Зареждам за определена сума, която съм подготвила предварително. Не съм от тия които казват Догоре.
Но естествено, ако ми предложат ще си купя картичка.
Сега вече, когато знам, ще потърся.
Поздравления за Ваше.

# 27
  • Мнения: 5 299
Да, и аз си купих, но ми направи впеЧатление,Че предлагаха на всиЧки, и хората по-скоро от неудобство да откажат се съгласяваха да си купят.  Един мъж каза: ВеЧе си купих! Малко като просия изглеждаше. Rolling Eyes

# 28
не зареждам на омв и не знаех за инициативата. още утре ще мина от там и ще си купя картичка. добра идея е това заглавие Simple Smile

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
не зареждам на омв и не знаех за инициативата. още утре ще мина от там и ще си купя картичка. добра идея е това заглавие Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт