Лакове за нокти - 159

  • 41 361
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 912


GR Rich color 09
GR City color 05
Perfect S115

# 646
  • Мнения: 3 205
С най-новата придобивка-Бел/направо се влюбих../,а как блести Sparkling Heart ... и с един различен нокът против уроки Stuck Out Tongue Closed Eyes Частичките не са черни,а златни и малинови..явно от ъгъла на снимката изглеждат черни...

 
Скрит текст:
Използвани Simple Smile и флормара  нещо не излиза същия цвят..по малинов е...
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 06 юни 2022, 07:47 от reninel

# 647
  • Мнения: 348

Някой синьо ли каза? 💙💙💙
Picture polish - Salt water

# 648
  • Мнения: 7 724
Някой може ли да съпостави essence shine last & go 05 sweet as candy  и 05 от новата серия? На пръв поглед отдалеч ми се сториха сходни ... Пфф трябваше да се запася с sweet as candy 😔😢😕

# 649
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Последните 2 маникюра от тази седмица са пастелни с лек цветен акцент. Първия е с една лимитирана розова Aura, която е много красива + Essence Circus Confetti. Втория е с любимия тюркоазен Pastel 93 и мацаница 🐱


# 650
  • София
  • Мнения: 1 199
GR Color expert 67 и глитер на Флормар. Колор експерт-а си е чисто зелен, но като го снимам излиза син и това си е Blush

# 651
  • Мнения: 228
Лака е W7 189A,топа пак е гел лак, преправих само лявата ръка, дясната още е същата
[/img]

# 652
  • София
  • Мнения: 10 633
Стилияна, не се вижда

# 653
  • Мнения: 228

Пак пробвам, поне едната ръка

# 654
# 655
  • Мнения: 1 302
Аз отново съм на розова вълна 🙂

# 656
  • Варна
  • Мнения: 535
Здравейте, търся си пясъчен/захарен лак за нокти. Нещо в сребърна, бяла, блед розова гама. Идея от къде мога да купя...или на някоя от вас ако и се намира в излишък Simple Smile

# 657
# 658
  • Варна
  • Мнения: 1 774
Здравейте, търся си пясъчен/захарен лак за нокти. Нещо в сребърна, бяла, блед розова гама. Идея от къде мога да купя...или на някоя от вас ако и се намира в излишък Simple Smile
Miss sporty Crush on you 064 е сртахотен много светлорозов пясък, намира се в някои филиали на dm, също в сайта makeup. Ползвам второ бутилче от него, но той е мъничък. Barry m имат бял пясък, който още се предлага в Англия (ако ти се поръчва от там), но може и тук да го има по сайтовете.

# 659
  • Мнения: 9 924
Crushed crystals серията на Ейвън също

Общи условия

Активация на акаунт