Днеска беше наш'та среща, както винаги гореща :)

  • 8 777
  • 239
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние се прибрахме рано-рано, но май ракията и цигарите ми дойдоха в повече... заболя ме главата, сънувах как ми се вие свят  Tired Моето диване пак ме изложи на няколко пъти, извинявам се на потърпевшите- знайни и незнайни Embarassed
Видяхме се за малко с belinda и reflex (много симпатични момичета), запознах се с кросамая и рапунцел Hug Естествено и borko, който не знам дали въобще седна Wink Следващият път искам да се запозная с повече Flutter

# 16
  • Мнения: 2 013
Все се чудя дали някой път и аз да не дойда на някоя среща... newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 2 142
Срещата беше страхотна!
Радвам се, че бях там, макар и за малко. За следващата среща декември, още от сега, ще строя баби да гледат децата, та да остана до "кареокито", че и аз пия и пея...  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 371
Момичетааааааа Hug и момчета Hug

Срещата беше страхотна!
Радвам се, че бях там, макар и за малко. За следващата среща декември, още от сега, ще строя баби да гледат децата, та да остана до "кареокито", че и аз пия и пея...  Grinning
Ти къде беше Cry

# 19
  • Мнения: 2 142
Е аз бях тази с червеното бебе, като телетъбис , на първата маса

# 20
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

На мен пък ми е екстра... снощи пих два ефералгана, ударих си един душ, нашият тати сутринта се представи и сега съм свежа като краставичка, нищо че станах в 7... по навик Joy

Мишел, винаги све щастливи като някой пие и пее с нас!  bouquet

Айде на компроматите, че наша Цомба Гърдева с кого ли не снима.... hahaha

А някой облажи ли се с 'талянците или ги пуснахте без бой.. то не че бяха първа убост, ама .... Heart Eyes



Все се чудя дали някой път и аз да не дойда на някоя среща... newsm78 newsm78 newsm78

А защо се newsm78 newsm78 newsm78- то с чудене не се прави купон, а с пиене и пеене... Joy

# 21
  • Мнения: 2 924
къде са ви снимките,бе хора?
Гореща ,гореща среща ,ама толкова време и няма доказателства за това:)

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е аз бях тази с червеното бебе, като телетъбис , на първата маса
Голямо сладурче е бебока... как се закачаше Laughing

# 23
  • Мнения: 4 371
Ходи ли ви се на диско? Ей така да си потанцуваме, да се поразвихрим, както ние си го можем... Нали, Пипи? Laughing

Италианците бяха готини, Сопрано и той е готин, и Тути беше там, и Пепи се представи на ниво. Знаете как е Mr. Green
А кака ви Лили пя дует с Мария Илиева Hug

# 24
  • Мнения: 2 849
Поспаланки , дайте снимките насам . Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Добро утро  Hug
Сега се излюпихме  Hug
Обаче се извинявам, но снимки от мен ще има довечера - нямам грам батерии и чакам да се заредят  Sad

# 26
  • Мнения: 765
 Дайте снимки , да оплакнем око тези които сме си легнали с кокоШките в4ера  Tired...И аз като Бу 4акам декемврийските купони...

# 27
  • Мнения: 1 568
Хайдее дее! Колко време ще ги чакам тия снимки  Crossing Arms

Едвам гледам. Не съм мръднала от леглото цяла сутрин, нооо тишината ми лиииппсвааа  Crazy

Снощи пак беше супер купон, ама хайде следващия път да разнообразим с някое диско както предлага Дуци. Може Брилянтин например, но там винаги е много много пълно, но съм сигурна, че музиката ще ви хареса.

Кога е следващия купон?

# 28
  • Мнения: 4 371
Не, аз предлагам някоя вечер да си отидем на диско, без да е имало среща преди това. Щото нали на коледния купон искаме пак да пеем след Славяни Crazy
Ако има желаещи, да взема да пусна една тема, а?
А в Брилянтин нали е ретро само, нещо не ме кефи Tired

# 29
  • Мнения: 10 758
Хораааа, не моа да отлепа бе...ужас Crazy
Тоя път купона беше мноооого як.Вих кат за последно Mr. Green
барабалекс, запознах се с мъжО ти, много е готин PeaceМоже да ме бие че казвам, (ама нали тва е клюкарник Mr. Green) и пее много добре LaughingАйде идвай на коледния купон, тогава сигурно ще е още по-яко Peace

Аз не съм снимала, така че от мен нищо не чакайте.

Общи условия

Активация на акаунт