ПОМОГНЕТЕ МИ!ИМАМ НУЖДА ОТ ПОДКРЕПА!

  • 3 422
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
Това наистина ме окуражи!
Притеснявам се,че съм сама и нямам никакви познати лекари в София
Не съм и доста добре запозната с цялата процедура-само от форума което съм прочела.Притеснена съм за донорството и последствията.
Ако някой може да ми разясни повече нещата ще съм много признателна за това

# 16
# 17
  • Мнения: 7 716
ТУК със сигурност не гледат с лошо око на върастта, защото аз съм по-възрастна от теб, ходя в тази клиника и познавам позицията на лекаря.
Успех и пиши. Няма нищо по-хубаво от това да имаш детенце.
Изобщо не се притеснявай. Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 941
Успех Hug

# 19
  • Варна морето
  • Мнения: 103
Поздравления
Правилно  си решила. Аз също бих постъпила така. Детето е най голямото богатство. Давай и ще стискаме палци.

# 20
  • Мнения: 61
Благодаря за адресите
Може ли да ми кажете към кой лекар ще е най-добре да се обърна?
Тук както виждам доста са опитвали ,а на мен ми е за първи път
Моля!

# 21
  • Мнения: 7 716
Ами аз ти казах вече в линка, който съм ти дала. Да беше го отворила и прочела.

# 22
  • Мнения: 61
Напротив отворих и трите сайта които получих,но там не намерих име на лекари към които да се обърна.
Ако може да ме посъветвате за добър специалист?
мерси!

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И трите сайта са на клиники по стерилитет. И на трите има телефони за контакт - обади се и си запиши час в която клиника си избереш. Различни хора, различни мнения за лекарите - на някои ще хареса определен лекар, на други не. Ако искаш пусни една търсачка с имената на лекарите и прочети какви са отзивите за тях.

http://www.invitro-bg.com/ - д-р Стаменов
http://ivf.bg/ - д-р Владимиров
http://ivf-bg.com/ - клиниката на доцент Щерев, тук не мога да ти дам конкретно име на лекар, понеже има повече от един специалист.

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравей
виждала съм жени да раждат първото си дете доста над 40г
има жени осиновяващи деца, защото не могат да имат - също на по-късн възраст
има самотни майки на твоята възраст
така че смело дерзай - нито възрастта ти трябва да е пречка, нито нещо друго щом си решила

виж съвета на Лали

успех и се радвам, че си взела това важно решение - няма да е лесно, но нищо хубаво на този свят не става лесно, така че бъди смела и не се отказвай - децата са наистина нещото заради което живеем - поне за мен те са смисъла да съществуваме - само те са непреходно нещо, всичко друго е преходно

# 25
  • Мнения: 1 320
Поздравявам те за решението! Но да задам няколко прагматични въпроса:

-Как така идваш във вторник за инсеминация, а не знаеш при кого да отидеш? За по-добрите клиники се записва час поне две седмици предварително.
-Какви изследвания си правила?

Лекарят, който си избереш няма да ти каже: "Хайде лягай за инсеминацията", а ще иска да ти проследи овулацията, да знае проходимостта на тръбите ти, да види как са репродуктивните ти хормони. Може да се наложи стимулация. Инсеминацията не се прави просто така, а в дните на овулацията. Не ти трябва познат лекар, но със сигурност ще ти трябва да отседнеш някъде, докато трае процедурата.
Желая ти успех!

# 26
  • Мнения: 257
Поздравявам те за решението което си взела!.Стискам ти палци всичко да е наред!

# 27
  • Мнения: 96
Здравей, Viava

Единственото, което трябва да мислиш в момента е, че решението ти е правилно. Ти правиш първа стъпка към създаване на свое семейство. А след време може да допълниш членовете му с един или повече, нищо не се знае.

Искам само да ти кажа моето мнение да притеснението:
Само силна и уверена в себе си жена може да вземе твоето решение - да създаде сама дете. Поздравявам те за куража и силата ти!
Притеснението е израз на нещо много важно - на това, че не ти е безразличен резултата от инсеминацията, че се вълнуваш от бъдещето след нея, от всичко, което ти предстои при появата на новия живот. Тези тревоги са присъщи на един наистина отговорен човек. Щеше да е тревожно, ако не изпитваше притеснение, ако беше безразлична към предстоящите промени в живота ти. Радвай се, че си притеснена. Сега му е времето да се притесняваш.
НО ПРИТЕСНЕНИЯТА ТРЯБВА ДА СПРАТ в мига, в който избереш лекар. От този момент нататък трябва да си позитивно настроена и БЕЗКРАЙНО СПОКОЙНА. Това е голяма част от успеха на начинанието ти.
Довери се на избора си, успокой се и бъди готова да приемеш всичко, което ще срещнеш по пътя си, чак до появата на малкия човек.

Ние ще те подкрепяме, ще стискаме палци за теб и ще споделяме радостите и болките ти. Пожелавам ти успех и бъди уверена в себе си!   bouquet

# 28
  • Мнения: 61
Наистина  ще е проблем,но за сега нещата вървят добре!
Утре съм на изследване!
Не знам как стана ,но ..............стана!
Стискайте палци да е всичко ОК -ако се сетите се помолете за мен!
благодаря Ви!

# 29
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Успех и определено стискам палци и се моля за теб. Много сили и успех.

Общи условия

Активация на акаунт