Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 21 924
  • 765
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 886
Те пък едни изкушения.

# 31
  • Мнения: 364
Май са нови цветове само …, да си призная този синия блейзър Top score  ми хваща окото, ако някое момиче има друг цвят може ли да сподели дали са добре ушити

# 32
  • Мнения: 389
Видяхте ли "новите" изкушения ?

Имам чувството, че тази колекция е от 5 модела и се правят бройки с разцветки.. сигурно затова я пускат на части. Наведнъж  ще изглежда странно в този вид.

Представям си как банските в лятната колекция ще са luxury принта пак в тези цветове 😁

# 33
  • Мнения: 4 246
Тва с банските няма да го преживея! 🤣

# 34
  • Мнения: 346
Ми, те кат' старите. Grinning Несериозно е да ги представят като нови модели, просто са други цветове.

# 35
  • Мнения: 391
Тъкмо погледнах, но тези модели си ги има, просто са в други цветове....за жалост няма и помен от нещо в лилаво 🙁

# 36
  • Мнения: 4 246
Май тва им бяха новите модели, друго няма да има.
Мошко, ще ме умориш с това лилаво Joy

# 37
  • Мнения: 391
Krystall, аз си умирам за лилаво! Когато стане време да пуснат нещо в лилаво, предполагам че много от клиентите ще говорят за него и ще искат да го имат ( стига да го пуснат) 😉 Но за жалост май няма да е в тази колекция...

# 38
  • Мнения: 4 590
Аз чакам момичета да си получат новите блейзери, за да кажат дали са умалени както досегашните. Ама те докато си ги получат, че и аз ще минат три сезона. За спортните панталони също чакам да видя дали са оголемени.
Чудя се какво да правя с блузката с мечето как 40 и кусур годишна жена да ходи с мече...
По улиците ни оглеждат, за да видят как ни стоят дрехите им, това е всъщност да не останеш незабелязан. Не че дрехата е уаооо, ами се познава, че си с дреха Алесса, затова и внимавам какво обличам. Мен лично ме дразнят тези принтове, надписи, логота. Все едно съм от махалата, където всички са с Версаче.

# 39
  • Мнения: 481
Момичета, благодарение на новата колекция се обръщам да разгледам старите им дрехи. Ами харесват ми много повече. Този нов “луксозен” принт не ми допада въобще. Старите им блейзъри са по - готини. Имат нужда да разчупят отново дизайна на дрехите.

# 40
  • Мнения: 4 246
Мошко, имат лилав лист хартия и ми се струва, че ще има лилави дрехи, но моделите ще са същите, така че набелязвай смело .. 🤣
Yasmina, може ли да видя тениската с мечето, аз още я чакам ..

# 41
  • Мнения: 391
А, дано!
Тия тениски с мечетата в началото бях твърдо НЕ. Сега се размеквам нещо....Дъщеря ми получи подарък - блузка с такова мече, но не е от алеса и се чудя дали и аз да не взема да имаме еднакви... Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 886
Като няма други тениски , ще се поръчват тези с мечето ...

# 43
  • Мнения: 179
И аз май ще поръчвам тениска с мече 😀
Хареса ми също топа с мече - този шарения, тъй като са качили видео и изглежда много сладурски, ама нещо в последните месеци напълнях и няма да ми стои много добре.... та май само тениска ще поръчам.

# 44
  • Мнения: 4 246
И аз напълнях малко .. а много ми харесва първия топ, който пуснаха с мечето /чисто белия/.

Общи условия

Активация на акаунт