Плюсове и минуси на кварталите в София - тема 13

  • 41 114
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40 932
Зависи точно къде е блокът, но може да е удобно през "Цветан Лазаров" и после "Брюксел" или даже по "Копенхаген" - там няма задръствания.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 726
Тя трябва да излезне на Цариградско… Освен тия двете опции не виждам как да излезне. Или през мола или излиза директно на Цариградско и минава през 4км

# 17
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Трябва да иде в Горубляне, не да излиза на Цариградско.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 726
Ами не знам друг начин да стигне до Горубляне като начална точка и е квартал Полигона Simple Smile Ако знаете кажете

# 19
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Така де, в един момент ще трябва да мине през Цариградско, но може да не е през мола, а някъде през съседните булеварди.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 726
Пак казвам, за да излезнеш от квартал Полигона нямате милион варианти, но щом си е харесала апаратемент там ще се нагоди Simple Smile
В даден момент ще свържат Полигона и Дружба и ще има повече, но за момента няма

Последна редакция: нд, 17 апр 2022, 13:46 от I.R.

# 21
  • Мнения: 40 932
Ми дадох друг вариант - по "Цветан Лазаров" и после има две опции.

# 22
  • Мнения: 244
Благодаря за новата тема. Записвам се да следя.

# 23
  • Мнения: 3 540
Колкото и да върти от Полигона, до Горубляне е много близо и се кара основно по Цариградско с висока скорост.

# 24
  • Мнения: 1 635
и се кара основно по Цариградско с висока скорост.

Не винаги /в пиковите часове е трудно/, а иначе не повече от 80км/ч и то  в най-щастливите минути за някаква определена отсечка

# 25
  • Мнения: 40 932
Като махнем пиковите часове даже и с 80 не може да се кара в лява лента, защото те натискат отзад. Практически се кара с 90 и 100. казвам го като човек, който рядко кара в пикови часове.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 726
В пикове часове Цариградско е задръстено… не знам как със 90 или 100

# 27
  • Мнения: 40 932
И аз не знам, ама прочети какво написах все пак (особено за изключване на пиковите часове).
А и е задръстено сериозно до кръговото на 4-километър и по-малко до отклонението за Младост. След това се кара яко, като за Горубляне се завива на светофара след ОМВ.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 726
Е, как да ги изключа като се пита от къде ще се прибира и ще излиза за работа. Това са си пикове часове. Днес например и без пиков час пак беше задръстено положението.

# 29
  • Мнения: 62
Здравейте, търся мнения за ул . Кукуряк в Овча Купел?

Общи условия

Активация на акаунт