Подготовка за малкия човек - тема 18

  • 34 188
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 585
Чета списъка от сайта на Токуда какво е необходимо за постъпване за раждане и виждам бельо за еднократна употреба. Някой може ли да качи снимка ако е ползвал такова как изглежда, защото като напиша в Гугъл ми излизат доста модели, някои от които абсурдни 😀

# 61
  • Мнения: 4 856
Точно това, което ви излиза е. Гащи с висока талия, не знам от какъв материал. Ето тези бях купила аз

Може би ползвах един чифт, не съм сигурна, но бързо си минах на моето си бельо. Не мисля, че са задължителни, може да си накупите удобно памучни бельо, което евентуално да трябва да изхвърлите, ако се съсипе, а може и да не се наложи.

# 62
  • Мнения: 468
Чета списъка от сайта на Токуда какво е необходимо за постъпване за раждане и виждам бельо за еднократна употреба. Някой може ли да качи снимка ако е ползвал такова как изглежда, защото като напиша в Гугъл ми излизат доста модели, някои от които абсурдни 😀

Аз си взех (по препоръка на приятелка) гащи, които се видят за инконтиненция. Буквално са еднократни гащи с вградена превръзка. Каза, че са най-удобния вариант. Иначе и на мен ще ми е първо раждане и всичко е на приятелски препоръки. Марката е Tena, ако решите да потърсите.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 930
И аз бях с тези на Canpol от по- горе снимката. На мен лично ми бяха супер и ги ползвах няколко дни в болницата. Не ми стискаха, хвърлях ги и така.

# 64
  • Мнения: 2 585
А размерите им отговарят ли на бельото което стандартно носим? Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 161
Аз си купих на няколко марки уж най-големите и в крайна сметка в нито едни не се побрах и си карах с моето си бельо. Още ми стоят в шкафа и чакат... А този път съм с повече килограми та явно пак няма да ги използвам.

# 66
  • Мнения: 240
Чета списъка от сайта на Токуда какво е необходимо за постъпване за раждане и виждам бельо за еднократна употреба. Някой може ли да качи снимка ако е ползвал такова как изглежда, защото като напиша в Гугъл ми излизат доста модели, някои от които абсурдни 😀
Не ви трябва еднократно бельо. Те си дават, както и нощници, които и без това мразя и извън болница, не бих ползвала, респ. съм доволна, че няма да купувам🙂

# 67
  • Мнения: 4 856
Аз си взех нощници за кърмене и си ги ползвах.
За самото раждане ползвах тяхна нощница, де 😆

# 68
  • Мнения: 75
И аз ползвах еднократно на Canpol след секциото - един номер по голямо от този който нося. Свърши ми отлична работа, тъй като са дълбоки, а на всички други ластика им попадаше върху белега.

# 69
  • Мнения: 240
Аз си купих две пижами за кърмачки, тъй като с нощница не мога да спя. Смятам да обличам тяхна ношница само за визитация и после да я махам🙂

# 70
  • Мнения: 2 585
Аз си взех нощници за кърмене и си ги ползвах.
За самото раждане ползвах тяхна нощница, де 😆


Аз така и не откривам голямо разнообразие на нощници за кърмене.. може ли идеи Simple Smile

# 71
  • Мнения: 3 328
То няма нищо интересно в тези нощници, дълга правя рокля с копчета отгоре и някаква  картинка. D:
В защита на нощниците ще кажа че то не ти и пука особено след като родиш. На мен ми бяха безкрайно неудобни и бързо след като се прибрахме вкъщи спрях да ги нося.
Имах и аз от тези канпол гащи, май само си използвах пакета просто защото го бях купила. На мен ми стана най- големия размер, а влезнах да раждам над 100 кг. Предвидливо си бях отделила бикини, които няма да ми е жал да хвърля после.

# 72
  • Мнения: 2 011
Ще прегледам предложените от вас, но си спомням, че някой беше споменал за едно приложение, което сканира баркод и казва колко е вредна козметиката или се лъжа? Ако може да го кажете отново, понеже не мога да го намеря Grinning Благодаря!
INCI Beauty Simple Smile

За нощници за кърмачки силно препоръчвам Vienetta - много качествени, имат разнообразие и са много коректни. Имат и пижами за бременни, на мен ми бяха много удобни, защото не съм по нощниците извън лятото.

# 73
  • Германия
  • Мнения: 3 457
В болницата бях с такова бельо като на снимката, в първите 2-3 дни ми беше много удобно. След това си ползвах обикновени памучни бикини, купени за целта

# 74
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 872
Взех си дълбоки памучни бикини от Лидл, XL размер от колекцията им за едри хора. Първият ден бях с катетър, съответно без бельо. От 2ри ден вече с мои си бикини и огромните превръзки, които дават в болницата. Нищо не ми е съсипано, бельото си го ползвам и сега и ми е супер удобно. Но аз си нося такъв тип бельо от преди това, поради здравословни проблеми и съм си свикнала.

Общи условия

Активация на акаунт