Разврат в Градската градина

  • 2 497
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 092
Вместо да се радват, че могат да оплакнат окото, те - разврат Joy hahaha Joy
там е работата - бебетата може би закриват гледката и те са се нервирали  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 267
Ами да, точно един пловдивски деди се изхвърли по ТВ-то, че кърменето на вън е неприлично и забележете - нечистоплътно. Няма да коментирам, направо демонстрирам. И понеже съм от активно кърмещите на вън, смея да заключа, че бабите са доста по-толеранти и ме насърчават винаги. Даже покрай кърменето на вън създадох и приятелства с тях.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 806
 Ех ама в Пловдив и бабите гледат доста странно. Помня как кърмих малкия а една баба що не си счупи вратът да наднича Joy. За потвърждение при змейковица  Peace

# 19
  • Мнения: 1 671
Хм. Помолих Коала ако има връзки някакви, да разбере наистина ли има такава жалба внесена.
Ако наистина има - ще има Империята отвръща на удара Mr. Green с порция мляко Joy


Кърмете на воля - особено на открито!

Звъннах на моите връзки още сутринта. Няма никакви постъпили жалби за  hahaha нарушаване на обществения ред  Joy , демек кърмене на открито.

# 20
  • Мнения: 3 423
това е много смешно Joy Joy
софийските дедковци са по отворени Joy

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Joy Joy Joy Joy

Чудя се аз, каква е тази нахилена физиономия  до това заглавие

# 22
  • Мнения: 5 026
 Смехорийка   hahaha  Joy   Joy

# 23
  • Мнения: 6 461
Аз се чудя пък от кога храненето е разврат................. newsm78
Няма ли кой да им набие в главите на тези дядовци какво и от къде  са  яли те едно време.... smile3538

# 24
  • Мнения: 5 401
Да ви кажа, за лекия офф много сори, но в нашата градинка (на НДК) си имам един дядо, фен на моите млекоцентрали! Като ме забеляза първия ден какви ги размятам, човека взе да помлясква (наистина!!!). На втория ден, пак ме завари кърмеща, беше облечен в една модерна ти-шъртка, а на третия вече беше костюмар.  Joy

# 25
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Значи си пробудила в него стимул за живот! Peace

# 26
  • Мнения: 2 614
Не ви е срам, и аз видях, ами разврат си е  hahaha вие по-малко от 5-6 не се събирате hahaha
Развратници - все така да правите! Joy

# 27
  • Мнения: 277
Съгласна съм с прасенце Peace, софийските дедковци са по- в час. Аз си имам в градинката на Младост 2 един дядо-приятел, който си гледа сам едногодишната внучка (която е малко кърмена, за което много го е яд) и който хич не се стеснява, като я извежда и се засечем,  да сяда до мен, докато кърмя, и да си говорим. И не ме заглежда, моля ви, много е печен.  Peace Но не мога да кажа същото за бабите във въпросната градинка.  #2gunfire То заради тях тук май само аз се осмелявам да кърмя (развратница!!!), други не съм виждала. Слава Богу в другите градинки в квартала е малко по-добре в това отношение.

# 28
  • Мнения: 867
Ивелинка, моля, моля. Отворени - в Младост. Тук в Хаджи Димитър един ден на пейките на ДЕТСКАТА площадка двете с Вероника бяхме наречени "боклуци" и как не ни било срам да веем цици навън - къщи нямаме ли си. Та леко спретнахме скандалче, обаче резулатат беше че само ние се ядосахме и си развалихме настроението. Въобще да накараш някой който не иска да разбере и да те подкрепи няма да стане.
Имаше и една тема скоро в друг сайт и форум точно за кърменето на открито.Просто няма да повярвате какви безумни неща бяха казани - от типа на: "може ли да се нарече майка жена която така се е запиляла по улиците та е пропуснала часа за хранене на детето и се налага да го кърми навън" Просто се натъжих, много гадно ми стана...

# 29
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Съгласна съм с прасенце Peace, софийските дедковци са по- в час. Аз си имам в градинката на Младост 2 един дядо-приятел, който си гледа сам едногодишната внучка (която е малко кърмена, за което много го е яд) и който хич не се стеснява, като я извежда и се засечем,  да сяда до мен, докато кърмя, и да си говорим. И не ме заглежда, моля ви, много е печен.  Peace Но не мога да кажа същото за бабите във въпросната градинка.  #2gunfire То заради тях тук май само аз се осмелявам да кърмя (развратница!!!), други не съм виждала. Слава Богу в другите градинки в квартала е малко по-добре в това отношение.
Аууу, засегнах се на чест тук - в градинката на Младост-2 сме няколко мами, кърмещи бая големи 2-годишни кърмачета Laughing Е, понеже са вече големички и бая се залисват навън, се случва по-рядко - но специално аз си я кърмя дребната все още без ограничения навън. Просто рядко слизаме надолу към езерцата - но ще се оглеждам да мерна кърмеща мама, докато е още топло, и ще се запознаем Hug

Общи условия

Активация на акаунт