Всичко за всички марки гел лакове - тема 40

  • 32 616
  • 741
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 570
Новата пила от сайта на Елена арт е страхотна, преди 2 месеца бях на един присъствен семинар при нея, тя я показа и аз поисках да я пробвам. Много мразя това определение, ама ще го кажа - уникална е! Ръкохватката е лека и удобна като на първата ел.пила с батерия, която показах. Мощна, без никакви вибрации, и почти безшумна. Не а усещаш как работи буквално. Страшно много ми хареса и веднага бих я взела, ако и цената й не беше уникална - 300 лв Joy

Тази твоята чинията пасти да яде, и аз я имах и бързо-бързо я разкарах - имаше някаква гадна вибрация (може и само моята да е била така). Новата пила е класи над нея. Но, ако правиш само себе си, не знам дали си струва да дадеш такива пари. Вярно, че кеф цена няма, а пилита определено си заслужава (по-добра е от Маратон и Стронг по мое скромно мнение и това на Елена арт и за това специално й вярвам, защото ръкохватката не е толкова тежка и тромава, а като мощност, лекота на движение и изпълнение е топ).

Последна редакция: ср, 08 юни 2022, 22:21 от esmeralda23

# 346
  • Мнения: 206
Като стана въпрос за Елена арт някоя гледала ли е платените уебинари?Има доста и мисля да платя няколко,но все пак търся и мнения дали показва подробно и какво е по- различното от безплатните освен сертификата,който се издава.

# 347
  • Мнения: 215
[quote Иначе ето тези двете са ми любими, предпочитам ги и пред Стронг, удобството и лекотата на работа компенсират по-малката мощност и обороти. Първата предпочитам, по-мощна е, макар че се водят с еднакви обороти.

https://a.aliexpress.com/_mMy2Vym

https://a.aliexpress.com/_mrN29vs

[/quote]
 Аз ползвам втората от 1 година. Харесвам си я. Оня ден ми изгоря лампата и поръчах нова. Пу-пу дано не ми се прецака пилата, че тя не пристига толкова бързо.

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Ами... да не съм само с питания - ето го резултата от закрепването на протезата Grinning




По въпроса с ел.пилите - първо бях взела една писалка от Али, вършеше ми работа, но след година просто спря да работи. Взех друга BGN 63.56 | Pro 35000 RPM Electric Nail Drill Machine Manicure Drills Accessory Gel Nail Drill File Drill Bits Pedicure Kit Nail Tools
https://a.aliexpress.com/_mtxsPKi . Ами и тя ми върши работа, свалям си гел лака. Т.е наистина зависи кой за какво ще я ползва. За домашна употреба май наисти повечето стават.

# 349
  • София
  • Мнения: 769
Благодаря за светите, както подозирах добра ще се окаже тази нова пила 😄
А другата, сегашната ми и тя в началото нямаше никакви вибрации, но после.. започна да издава по-страннен звук.
Относно Елена арт, при нея съм карала курс и няколко платени уебинара, по мое мнение добри са, обяснява лесно и разбираемо и самата тя е много свеж и готин човек. А пък и не са чак толкова скъпички уебинарите й, така че може да се възползва човек.

Последна редакция: чт, 09 юни 2022, 13:42 от LoLo30

# 350
  • Мнения: 1 860
sunny-n, много хубав маникюр! Моля те, разкажи как направи операцията - според мен ще е полезно и за други мацки в подобно положение Simple Smile

# 351
  • Мнения: 1 797
И аз ползвам същата пила, махам всичко с нея, само не се оправям с кожичките, но тях си ги махам с избутващ и ножичка Blush

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Ами за първи път правя такова лепене на изцяло отделен нокът, та не знам колко е правилно и тепърва ще видя колко ще издържи.
Първо сложих база по ръба на счупеното и изпекох, колкото да закрепя парчето.
После пак база и филтър от чай, нарязан на лентички по целия нокът. Гледах да ги напоя добре с база и да прилегнат към нокътя, тогава пекох. След това с хартиена пила изпилих, където стърчеше и нанесох един слой твърд гел в бутилка.
Оттам нататък стандартно - два слоя лак и топ.

# 353
  • Шумен
  • Мнения: 325
Нещо шаренко от мен 😊

# 354
  • Мнения: 1 860
sunny-n, благодаря ти за инфото! Мисля, че ще ни е от полза тук. Изобщо не личи и дано изкара докато израсте напълно!
Мимчето7, много свежарско Simple Smile

# 355
  • Мнения: 3
Здравейте момичета! Следя ви с интерес и реших да се включа. Правих си доста време ноктите сама, но след раждането бях раздала всичко, защото нямах време. Сега отново съм в играта Satisfied и поръчах прибързано тази лампа. http://iskambg.com/zdrave-i-krasota/2780-uv-%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D … D1%80-sun-x5.html
Не ви ли изглежда съмнителна?

# 356
  • София
  • Мнения: 274
Missha, поръчали сте точно като моята лампа. Ако е оригинал, а не някаква реплика , би трябвало да останете доволна. Пече всичко, доколкото знам. Доста време я избирах и ми беше препоръчана от маникюристка. Мъртви ъгли няма

Последна редакция: пт, 10 юни 2022, 15:31 от meoww

# 357
  • Мнения: 7 570
Съвсем наред си изглежда лампата.
Този модел няма оригинали и реплики.

# 358
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Моята лампа е същата и нямам оплаквания. Беше двойна цена на тези от линка. Simple Smile

# 359
  • Мнения: 1 860
Лампата е ок, стига сайтът да е легитимен и всичко да е ок - грижи нямаш. Гледам и пили има, а цените са доста ок. Даже на фона на други бг сайтове са ми неочаквано ниски Grinning

Общи условия

Активация на акаунт