Знаете ли кого видях - 40 тема

  • 100 250
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 110
Михаела Филева в Парадайс мол. Прекрасна !

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Приятна среща - да. Даже приятни срещи Grinning
Миналата година преди концерта на Стефан Вълдобрев и Обичайните заподозрени се отбихме да хапнем в един ресторант близо до мястото, където щеше да е концертът и като си избрахме маса, видях, че на една от съседните беше седнал един от китаристите в групата - Миро Иванов. Понеже и той щеше да хапва, не ми се искаше да го безпокоя, но все пак използвах момента преди да му сервират и отидох да го поздравя за излезлия им преди седмица албум. Малко поговорихме, взех си автограф на задната част на разпечатания електронен билет и го оставих на мира човека. Оказа се, че те са се настанили в хотела, към който е ресторантът. По едно време мернах и Еко, но не разбрах накъде изчезна. Малко по-късно и Стефан се появи по улицата. Станах и го спрях и също поприказвахме малко, разбира се, отново за да изкажа изключително приятното си впечатление от албума, достигащо до възхищение (който го е слушал, знае ккаво имам предвид). От него също си взех автограф. На тръгване от ресторанта от хотела излезе и Иван Лечев, от когото също си взех автограф, но той беше с някакъв мъж и не успяхме да говорим.
После, почти със започването на концерта, моят мъж уж отиде да си вземе бира, а се върна и с албума. Беше изненада, тъй като песните вече бяха качени на различните платформи и можеха да се слушат отвсякъде, та (поне в началото) не съм имала неистово желание да си купувам диска. Но затова пък взе, че стана позакъснял подарък за рождения ми ден, който беше почти месец по-рано, при това с (вече официални) автографи на обложката, които след края на концерта успяхме да вземем от всички. Мъж ми ходи да ги търси някъде зад сцената, не знам точно къде ги е причаквал, но се върна с четири подписа (от Миро, Еко, Стунджи и Мастъра). От Стефан си го взех на излизане и там отново поприказвахме, вече и за самия концерт. Доста хора чакаха, той на всеки един обърна внимание, който пожела, приказва с него, снима се. Няма да ви казвам колко бях щастлива. И не заради автографите, а заради цялото преживяване - еуфорична вечер беше, незабравима! А и тези хора бяха толкова земни и показаха, че имат желание за обратна връзка с публиката. Ами... така се прави, да!
Скрит текст:

# 17
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
Което ми напомни за това, че баща ми се беше запознал във влака с Маргарита Дупаринова преди години. Бяха си разменили телефоните и той най-редовно й се обаждаше да я поздрави по празници, носил й е и цветя и бонбони, станаха си познати. Понеже той живее в друг град, най-редовно ни пращаше със сестра ми да ходим да й носим въпросните знаци на внимание, когато му скимне (хич не изгарях от желание тогава, ако трябва да съм честна).

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Звезди го гледах скоро по телевизията с жена му (доста лудичка изглежда, в добрия смисъл)
"Лудичката" е актрисата Силвия Драгиева. Играе Дана в "Татковци".

# 19
  • Мнения: 11 566
Аз така преди концерт се снимах с Данчо Караджов. Една позната се беше наредила за автограф, носеше си първият им диск, много земен човек ми се стори. Не сме говорили.

Емил Кошлуков в бар- страхотен джентълмен, без показност или задни мисли.

Калин Вельов като беше още в Ку- ку бенд. Със съквартирантка
беше случката. Не от мен.

Последна редакция: пт, 15 апр 2022, 18:24 от h.d.

# 20
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
Знам коя е жена му на Звезди, но не гледам нови бг серали. Тя, ако не се лъжа играеше в Казанлъшкия театър. Виждала съм Звези и дъщеря му в Макдоналдс в МОЛ-а в Стара Загора преди години.

Днес съм на всяка манджа мерудия, извинявам се, но пих много кафе и не ме свърта.

Последна редакция: сб, 16 апр 2022, 12:04 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 447
На мен ми е по-лесно да споделя от кого имам най-негативно впечатление. Това е ВлаТко Карамазов. Надут. Вси едно това му поведение би го направило по-добър актьор.

# 22
  • Мнения: 3 010
Хари Стайлс, слабичък и много симпатичен Heart

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 447
Тео, дори и аз ти завиждам. Няма да казвам на щерката, че ще полудее.
Къде го видя?

# 24
  • Мнения: 3 010
В Лондон - купи си сандвич и кафе от едно кафененце. Аз тъкмо излизах от там с децата, той влизаше.

# 25
  • Мнения: 4 075
На мен ми е по-лесно да споделя от кого имам най-негативно впечатление. Това е ВлаТко Карамазов. Надут. Вси едно това му поведение би го направило по-добър актьор.
ХА, изненада ме! Все съм си мислила, че е по-земен от други наши актьори. Ама ей на...

# 26
  • София
  • Мнения: 1 450
Оф и аз разочарована за Владо Карамазов, обожавам го като актьор и е любимият ми водещ ( Сървайвър). Ама то публичният и личният образ явно не винаги съвпадат.

# 27
  • 1444
  • Мнения: 1 057
Вчера вечерта в Ринг мола - Антония Петрова. Божеее, как се изплаших, много страшна жена. Много странно лице, плашещо странно и деформирано. Точно нея ли трябваше да срещна на живо Scream

# 28
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Хари Стайлс, слабичък и много симпатичен Heart
Много харесвам watermelon sugar. Надявам се и аз да го видя наоколо.

# 29
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 014
Вчера вечерта в Ринг мола - Антония Петрова. Божеее, как се изплаших, много страшна жена. Много странно лице, плашещо странно и деформирано. Точно нея ли трябваше да срещна на живо Scream
В същия мол съм я виждала с Бередин, тогава беше просто млада и зле боядисана.

Общи условия

Активация на акаунт