Имате ли "идеал" за женска фигура?

  • 33 910
  • 506
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 613
Леко едра и с няколко идеи по-широк ханш отколкото ми харесва, но вероятно за много хора ще е идеална.

# 301
  • Мнения: 19 821
Много е груба. Грам не ми е секси на мен.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Е мацката все пак е над 180 см., ако някой харесва миньончета, надали би му допаднала.


За мен, обаче едно от най-перфектните тела, е на Candice Swanepoel. Да не говорим и в лице колко е красива!

# 303
  • Мнения: X
Това е някакъв шведски модел, допада ми

# 304
  • Мнения: 1 613
Е мацката все пак е над 180 см., ако някой харесва миньончета, надали би му допаднала.


За мен, обаче едно от най-перфектните тела, е на Candice Swanepoel. Да не говорим и в лице колко е красива!
При височина от над 180 см за какви миньончета става дума? Това е много над нормалното. Аз съм 185 сантиметра и тази като сложи токчета ще стърчи над мен. Ужас.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Е мацката все пак е над 180 см., ако някой харесва миньончета, надали би му допаднала.


За мен, обаче едно от най-перфектните тела, е на Candice Swanepoel. Да не говорим и в лице колко е красива!
При височина от над 180 см за какви миньончета става дума? Това е много над нормалното. Аз съм 185 сантиметра и тази като сложи токчета ще стърчи над мен. Ужас.

Написах, че ако някой харесва миньончета, тази най-вероятно няма да му хареса.

# 306
  • Мнения: 19 821
Не, не е до миньон. Харесвам съразмерни и нежни, фини жени. ТАзи е като кон. Жена над 175 санта си е точно като кон, сори.

# 307
  • Мнения: 1 613
Нормалната (според мен) височина за жена е до 175 см. Това въобще не отговаря на представата за миньонче.

# 308
  • Мнения: 905
Мъфин , ти май не четеш какво е писала scalestone !!!

# 309
  • София
  • Мнения: 12 585
Мъфин , ти май не четеш какво е писала scalestone !!!

Чете, ама не схваща Satisfied

На мен ми допада като форми, но наистина височината идва в повече, и грубее.

# 310
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Е, айде сега всичко над 175 см. е кон... Не мисля, че е така. Има много манекенки, които са над тази височина и за мен са далече от кобили. Изключително фини, грацилни и стройни. Както казах Кандис за мен е точно такава, че и в лице е разкошна. Естествено това си е мое мнение, де. От другия размер също има груби, не е толкова до височината.

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
При височина от над 180 см за какви миньончета става дума? Това е много над нормалното.

Жените на голяма част от западноевропейските нации често са около 1.80.
Аз съм 1.73 и нерядко се чувствам като джудже в чужбина. Simple Smile

# 312
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Аз съм 172 см., но ако можех бих била 175 см. Пък нека съм кон, кобила и т.н. Те конете са хубави животни!

# 313
  • Мнения: 19 821
Не го приемайте лично, моля. На подобни височини природата резонно дава по-масивни кости и телесна структура, широки китки, челюсти, стабилни глезени. Това е анатомия. Малко са изключенията на много високи и негруби жени.
Което лично мен ми излиза леко от графата женственост и идеална женска фигура, но вкус приятел няма.

# 314
  • Мнения: 1 613
Мъфин , ти май не четеш какво е писала scalestone !!!
Чета. По-скоро аз явно не се изразих точно. Не може да се каже, че само тези, които харесват миньончета няма да харесат тази по-едричка върлина. Миньонче е мацка с височина примерно до 162-163 сантиметра. Аз харесвам такива както и жени до 175 сантиметра. От там нататък ми идват високи, а ако не са и фини става още по-зле.

Общи условия

Активация на акаунт