Отговори
# 15
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Русенки с най-тънки талии, пловдивчанки с най-дълги крака, в Монтана с най-голяма гръдна обиколка... Абе от където и да е, все ще сме късметлии  Simple Smile

Айде сега...сърдит си ми от предната седмица и за плевенчанки нищо  hahaha  Whistling Joy

# 16
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
ама Sadman, нали знаеш, че всички жени са винаги 50 кг, минимум 170 см високи и почти винаги естествено руси smile3520

# 17
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
    Току що оповестиха резултати от 4 годишно антрапалогично изследване.
   Най голям процент естествени блондинки живеят в София. Русенлийки са с най тънки талии. Joy Joy Joy
        ДОБРО УТРО, НАНДИ!

Като почти цяла България се събрахме в София как няма да е така.

# 18
  • Мнения: 2 242
 Joy Искрице, както казах в чата - за плевенчанки цяла България знае Simple Smile

... винаги 50 кг, минимум 170 см високи и почти винаги естествено руси smile3520
а в действителност........
(още по-хубави Simple Smile)

# 19
  • Мнения: 882
Честит Рожден на Дани! newsm59  party002 Gift Tada  bigdance2
Да е жив и здрав и все така да помага на мама в отглеждането на малката си сетричка!
Честито и на теб Наде!

В предната темичка искахте настоятелно снимки на Wolf. Що така? Защо например неискате моя снимка Joy smile3521

# 20
  • Мнения: 3 743
Честит Рожден Ден, Дани Hug
Да си много, много здрав, щастлив, умен и красив  bouquet
Весел празник и мноооого подаръци Heart Eyes

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
bim-bam, имах в предвид клипа на последната им песен, иначе другите ги има. Наталия ме побърква да й пускам музика там. Въртим Белослава "Слушай ме" и Каризма "Ще избягам ли от теб" до припадък Grinning Тук таме разнообразява с друго.

Rosoneri, на мен ми се отварят без проблем линковете.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!!!!



Да е най-вече здрав, да е добър и послушен и да помага на мама!

# 22
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден, Дани!
Много здраве, щастие, усмивки, добро настроение  и подаръци за прекрасния батко! Наде, честит празник! Целувки за сладкото ти пораснало момченце!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 333
Весела музикална седмичка и от нас с Мимката!!!

Честит рожден Дани!!!  newsm59

Бъди здраво, умно и добро момче и най-добрият батко за малката Мари!!!
Весел празник и много, много подаръци!

нагледах се на хубави дечица от снимките, на хубави мами и татковци и след като се върнем от кухнята ще кача и наши снимки... да покажа и моето гарже  Embarassed
Ходихме на консултация и данните й са:
тегло 10.700, ръст 79см, обиколка глава 44 (пораснала е с цели 3мм, дай Боже да продължава да расте, но с по-бързи темпове), има 12 зъбчета и 2 кучешки белеят... още малко е зачервено ушето, но е по-добре и без АБ, обрива също е отминал.
Има прекрасни прави крачета и хубава талийка ... нали е наполовина Русенка  Laughing
Всички български жени са най-красивите на света!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
А аз очаквам снимки на татковците с които си пишем тук във форума.... разбрах че сте си изпращали такива в чата, но аз не мога да се включа там, а опитвам всеки ден  Cry

Приемам точни описания на стъпките които трябва да направя, за да се включа и да си пиша с вас онлайн!!!
Търся Черната овца на АХАТ. Бих се радвала ако можете да ми я пуснете за поздрав  Grinning



# 24
  • Мнения: 4 585
      Sadman, иди в най-близкия БТК-център и си подай една молба за ADSL - инсталирай сам. Не е трудно. Че в неделя станах пишман, че вкл. компа.

# 25
  • Мнения: 2 543
Честит рожден ден на Дани!
Наде, да ти е живо и здраво момченцето! Много радост за цялото ви семейство!  bouquet Hug


Мили, момичета (и момчета Simple Smile), получих тревожни новини за моя приятелка, която живее в Израел и е бременна в 25 г.с. На последния ехографски преглед лекарят е установил, че главичката на бебето нараства много бързо и я праща на консултация с друг специалист, който да потвърди или отхвърли неговите съмнения за хидроцефалия. Cry Приятелката ми е много притеснена, това й е първа бременност и бебето е много желано. Исках да попитам майките на дечица с хидроцефалия дали на някоя от тях са открили проблема още докато е била бременна. Какво съветват лекарите в такива случаи? Все пак 25 г.с. е доста напреднала бременност и се опасявам, че може да й препоръчат да направи аборт. Какво бих могла да я посъветвам или поне да споделя като ваш опит с нея? Дано все пак се окаже, че притесненията са били напразни. Ако мислите, че имапо-голям шанс питането да се забележи в отделна тема, ще пусна такава. Кажете, моля.  Hug

# 26
  • Мнения: 1 001
catnadeen, честит ти рожденик! Виждам, че не си русофоб, така че ето един специален поздрав за Данни:
Чебурашка или на S.E.N.S



... Защо например не искате моя снимка ...
А кой е казал, че не искам  newsm78



... Търся Черната овца на АХАТ ...
Тук я има Черна овца на Ахат

# 27
  • Мнения: 2 242
     Sadman, иди в най-близкия БТК-център и си подай една молба за ADSL - инсталирай сам.
Преди 3 години приключих всякакви взаимоотношения с БТК. Не съжалявам и нямам намерение да ги подновявам. Поне за сега. Изхода би бил друг...

# 28
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит рожден ден на Дани!
Наде, да ти е живо и здраво момченцето! Много радост за цялото ви семейство!  bouquet Hug


Мили, момичета (и момчета Simple Smile), получих тревожни новини за моя приятелка, която живее в Израел и е бременна в 25 г.с. На последния ехографски преглед лекарят е установил, че главичката на бебето нараства много бързо и я праща на консултация с друг специалист, който да потвърди или отхвърли неговите съмнения за хидроцефалия. Cry Приятелката ми е много притеснена, това й е първа бременност и бебето е много желано. Исках да попитам майките на дечица с хидроцефалия дали на някоя от тях са открили проблема още докато е била бременна. Какво съветват лекарите в такива случаи? Все пак 25 г.с. е доста напреднала бременност и се опасявам, че може да й препоръчат да направи аборт. Какво бих могла да я посъветвам или поне да споделя като ваш опит с нея? Дано все пак се окаже, че притесненията са били напразни. Ако мислите, че имапо-голям шанс питането да се забележи в отделна тема, ще пусна такава. Кажете, моля.  Hug

Йепе, в нашия род всички бременни ги плашат с хидро.........., само мен не защото ме гледа д-р Мазнейкова. Ама ние сме си с голями глави. Хубаво е жената да вземе мерки, но от диагностик до диагностик има огромна разлика. Дано всичко и се размине.

# 29
  • Мнения: 3 743
И на мен ми казаха, че главата на бебето е голяма, сравнявайки я с бедрото му. Според размера на главата термина ми беше 10 ноември, а изчислен беше 10 декември. Ходих при една "лекарка", която започна да ме разпитва взимам ли наркотици, пуша ли, пия ли, имаме ли уродства в рода Shocked...
Е, Марти наистина е с малко по-голяма глава от връстниците си, но пък е и умна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт