AVON само за представители - IV

  • 12 064
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 835
Голяма гадост! #Cussing out
Ходих да си взема експресната поръчка, но се оказа че имало закъснение и щяла да дойде в понеделник.
Направо не знам и аз защо продължавам да се занимавам  newsm78
Вече втори път ходя до офиса и поръчката ми я няма - това все пак са пари и време.
Хубавото е че само сенките Бронз са в поредния недостиг. Tired

# 271
  • София
  • Мнения: 1 914
E то това остава. Да забавят още повече доставката  smile3514

# 272
  • Мнения: 511
Действително са забавили доставките за днес  Confused Един крайно нелюбезен господин ме инструктира да си търся поръчката в понеделник най-рано Crazy Чудя се какво значи "най-рано"? Laughing

ПАПИТУУУ, през телефона действително е най-бързо и удобно - а че е сигурно е проверено Peace

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Ох, някоя мама, която вече има брошура 02, може ли да ми каже каква е цената на фон-дьо-тен "Дълготраен комфорт", че от толкова хвалена, накрая ме зарибихте и мен. Утре ще пускам поръчка от 01, но цената е 12,90, затова искам да видя в 02 дали го има, и дали е на промоция.

Също, исках да попитам, дали можем да си поръчаме доставка до друг град ? Нали може да се посочи нов адрес, а до друг град дали е възможно?  newsm78

# 274
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ох, някоя мама, която вече има брошура 02, може ли да ми каже каква е цената на фон-дьо-тен "Дълготраен комфорт", че от толкова хвалена, накрая ме зарибихте и мен. Утре ще пускам поръчка от 01, но цената е 12,90, затова искам да видя в 02 дали го има, и дали е на промоция.
В новият каталог е 8,45 лв., супер изгодно Heart Eyes! Не помня до сега да е намаляван толкова много, и аз ще си го взема Peace!

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Simple Smile Благодаря ти мама Мери, явно и аз ще изчакам до следващата кампания щом е толкова изгоден. Остава само да си харесам цвят. Благодаря! Hug

# 276
  • Мнения: 2 716
2-ри каталог е със супер ниски цени. Доставката за София е забавена с 1 ден (както обикновено). За доставка в друг град още не съм чула, но около Април сигурно ще  е възможно.
А за неспазването на срокове на Експресните поръчки - просто си е свинщина.
Момичета, винаги коледните поръчки са придружени с главоболия. Преди 2 години 13/2 се получанаше на 23.12  след 18 часа. Имаше недостиг на аромати - сиреч на подаръци.   ooooh! Сега светофара поне предупреждава. И 1-ви каталог, който обслужва имените дни ( съдържа доста намаления) идва по-рано. 2-ри е февруарския, а сега ще поръчваме през Януари - пак е добре.
Чу се нещо, че от 2007 ще имаме 18 кампании. Вероятно 18 каталога. И че ще има застъпване - поръчка от 2 каталога едновременно. И докато се отработи, каква каша ще има #Crazy

# 277
  • Мнения: 983
Кажете ми моля, каква е цената на Лек матиращ фон дьо тен - мус във втора кампания, че във първа е много скъп 15.90. Тенкс

# 278
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Simple Smile Благодаря ти мама Мери, явно и аз ще изчакам до следващата кампания щом е толкова изгоден. Остава само да си харесам цвят. Благодаря! Hug
В първи каталог има комплект мостри със всички цветове на Дълготрайния комфорт на специална цена. Ако не се лъжа, бяха за 1,25 лв. всичките. Аз си ги взех и така си избрах точния цвят, че иначе на смея да поръчвам Peace.

# 279
  • София
  • Мнения: 1 626
Кажете ми моля, каква е цената на Лек матиращ фон дьо тен - мус във втора кампания, че във първа е много скъп 15.90. Тенкс

Пак е толкова във брошура 02! Гледам че в полския каталог 03 го има намален, та сигурно и принас в 03 ще е намален!

# 280
  • Мнения: 2 534
Все така упорито и безуспешно вече трета поръчка си чакам да дойдат прословутите ръкавици към парафиновата терапия - направо ми писна да се червя пред клиентите, че пак не са дошли и няма какво да им дам #Cussing out ЛБД както и да е - за нея се очакваше да не пристигне сега, но тези пусти ръкавици....чак съжалявам, че съм ги поръчала да бавя клиентките така Confused
За тези ръкавици вече  Sick , още ги няма ...
А за трите бройки ЛБД , изпаднах в шок като видях , че неса пристигнали и това малко след като се обадих на клиентката , че няма да й дойдат перлите ... пък после като звъннах и за парфюма  ooooh!

# 281
  • Мнения: 2 716
Когато пускате поръчка, звънете на клиентите си и ги предупреждавайте за възможен недостиг. Една моя приятелка казваше: "толкова е голямо търсенето, че чак има недостиг на най-хубавите неща". И това не е далечот истината. Пък и когато сте предупредили, и вие сте по-спокойни. И моите ръкавици не са дошли, но не съм се метнала да умирам заради тая работа.

# 282
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Сега ми поръчаха новия дамски аромат от 02 Кампания Be..... нещо си там...
Та викам, чакай да видя ако го взема на Демо, колко ще спечеля и ако го поръчам с другите продукти на втора поръчка....
- като Демо - печалба 4,00 лв.
- като редовна поръчка - 4,23 лв. Shocked
И що така тези хора, аз си мислех, че е логично като Демо да е по-ниска цената!!!
То по-добре да си го пусна когато му е времето, хем нямада затворя пари, хем ще съм напред с 0,23 ст.!!! Mr. Green

# 283
  • Мнения: 2 534
1.Когато пускате поръчка, звънете на клиентите си и ги предупреждавайте за възможен недостиг.
2.Една моя приятелка казваше: "толкова е голямо търсенето, че чак има недостиг на най-хубавите неща".
По първото - правя го , ама на ... вече повече от месец ми седи в чакащи , наистина ми е неудобно
Второто - ей т`ва е търговец  Grinning

# 284
  • Мнения: 1 354
рррррррррррррр толкова съм ядосана на тези от Авон,че нямам думи.
Днес трябваше да си взема кашоните,а като отидох до склада максимално грубо беше захвърлена една бележка,на която пише:"Уважаеми представители,елате в понеделник,вторник за поръчките си,защото има проблем и няма да дойдат в срок"
Можете ли да си представите,нито причина,нито нищо написано.
Ако имам и недостиг ще им *** ******* на тези от Авон.
 #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт