AVON само за представители - IV

  • 12 061
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 901

Имам недостиг една чантичка с розови пухчета от 1 к-кт Ве Kissable, но ще я откажа. След изпълнението с пилите, дето после ми идват на грандоманки цени, не мерси!

Иначе, казах ви преди че ми светеха разни жълти и 1 червен светофар. Всичко жълто си дойде, между които и порфюма LBD, но червения светофар още тогава си го отказах - не беше за мен, не знам ще му се зарадва ли някой след 2 кампании!

# 241
  • София
  • Мнения: 2 901
Не е задължително естествено, можеш да продължиш да си получаваш поръчките както и досега, само трябва да отбележиш пункт за получаване.

Това със Спиди доста странна работа ми се струва! Знаете ли каква е цената им за икономична доставка в рамките на София за 8 кила (което е средно един от по-големите кашони) - 8 лева без ДДС, а да не говорим, че те ще таксуват по левче на поръчка, а не на кашон, не на килограм. Не знам как се договарят такива цени направо, святат постепенно да премахват пунктовете ли и после да вдигнат доставната цена?!? Иначе разбира се че ми е изгодно да давам само левче за да ми носят нещата в офиса, тук са ми всичките клиенти! Вместо да се бъхтам с кашони или да давам пари за такси!

# 242
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз си взех днес поръчката, никакъв недостиг Grinning! Лака "Аметист" от нетната е просто трепач Heart Eyes, от кога си търсех такъв цвят и все не можех да открия! Крема за тяло с маслина също много ми хресва, както и серумът за лице с бял чай (но него съм го ползвала и преди), взех си мостри на фон дьо тен "Дълготраен комфорт" и най-после разбрах кой е моят цвят, сега мога смело да поръчвам Mr. Green! Харесва ми аромата на новата серия с ориз, довечера ще се наплескам с мострата Heart Eyes. Взех си и коректора за лак. Май това е всичко, като цяло си пиша 6+ за тази кампания Hug. А от новия каталог си харесах половината неща Crazy!

# 243
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мери, аз също си поръчах лака Аметист и си го чакам утре, но по принцип съм си го вземала на 4,90 още миналата зима като излезе!!! Естествено, присъства на много мои декорации, но не си знаела, че е той!!! Wink

На мен днес ми казаха, че ще ни премахват във Варна единствения склад, който си имаме и затова включват услугата със СПиййди!!! newsm78 Цената била 1 лв. даже и от офиса им да я вземеш на спийди, което не ми се вярва на мен да е така... ще видим

# 244
  • Мнения: 3 835
Днес си взех поръчката. Имаме си коте с чантичка и мишка, много са хубави. Само дето 1/2 час мислех, че котето не работи, смених 100 батерии, а се оказа, че явно някой не е превел правилно - не "ратръскай" лапичката на котето, ами я "стисни"! Мяука много сладко. Мишката повече подскача и вибрира на място, отколкото се придвижва, но и тя изби рибата в офиса ни.

Честито! Много са сладки, нали! 

На мен ми светеше жълт светофар за ЛБД, но днес ги има във фактурата.
За пилата - фр.маникюр+чантичката е 6.50 в предишната фактура. Сега е нормално пилата да е на 6 лв. Общо отстъпката е 3.12 лв. - 25%.  Money

# 245
  • София
  • Мнения: 1 914
Уффф, голяма разправия днес. Доплатих 150 лв, за да са достатъчни със сигурност. Но тъй като имах изпит, изпратих факса чак в 6 часа. И сега на поръчката ми пише задържана. Sad Някой да знае какво значи това?
И за какво я пусках експресна? Confused Всичките ми планове отидоха по дяволите Twisted Evil. Кой знае кога ще я получа Sad

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
ще плача, ще викам, ще крещя  Cry ... пише че поръчката ми е фактурирана, а като отворя линка изилиза "няма налична фактура". За сметка на това пък в баланс на представителя имам 164лв ПРИ ПОРЪЧКА ЗА 300лв Close, егати и недостига /подозирам, че ще са 4 черни рокли ........ Cry/

# 247
  • София
  • Мнения: 1 914
ще рлача, ще викам, ще крещя  Cry ...

Айде зедно. Супер ядосана съм. За какво го правят толкова сложно, мамка му? Орифлейм например си правят, когато си искат поръчки, без минимална стойност, а и може и на място да си платиш. А не да висиш в някави банки. Пффф #Cussing out #Cussing out  #2gunfire

# 248
  • Мнения: 36 187
За какво го правят толкова сложно, мамка му? Орифлейм например си правят, когато си искат поръчки, без минимална стойност, а и може и на място да си платиш. А не да висиш в някави банки. Пффф #Cussing out #Cussing out  #2gunfire

да, ама и ние сме постоянно в недостиг - пуснат нещо и 3-4 дни след началото на каталога - хоп, няма го! - ако е предмет, забрави да се появи пак, предметите са все до изчерпване; заменят го с нещо друго /обикновено боклучка/ и трябва да обясняваш например: "тази готина чантичка я няма, обаче може да си поръчате торбичка с панделка при поръчка над 25 лв. на цена от 2 лв." - евтинийка, брате!  Whistling

# 249
  • Мнения: 377
Здравейте момичета,
аз също съм представител и на много въпроси намирам отговорите тук, но все нямам време да драсна нещо.

Сега обаче съм изкушена от възможността да ви попитам дали има представители на 40 - та зона? Ако има някой и ако е решил да ходи на организирания от зоната купон може да се видим и запознаем там.
Поздрави.

# 250
  • София
  • Мнения: 1 914
Недостигът ми е:

LBD- етествено
Footworks- спрей против миризма
Авромат. молив за устни Perfect Plum (?)
3 мостри Planet Spa

На тези, които пише "Няма в наличност не поръчвай" значи ли, че никога няма да дойдат и трябва ли да се обаждам да ги отказвам?

Няколко жени се били оплакали от автомат. молив, който не излизал, дори и след замяната. Дали не е точно този горе? ooooh! Да знам, навреме да го отказвам.

# 251
  • Мнения: 36 187
не беше ли червилото на Колор тренд, което е като автоматичен молив?

# 252
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На тези, които пише "Няма в наличност не поръчвай" значи ли, че никога няма да дойдат и трябва ли да се обаждам да ги отказвам?
Няма нужда да ги отказваш, няма да дойдат.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 914
не беше ли червилото на Колор тренд, което е като автоматичен молив?

Да, но то си е отделно. Няма проблем там Simple Smile
Този, за който говоря е на 48-49 стр.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 914
На тези, които пише "Няма в наличност не поръчвай" значи ли, че никога няма да дойдат и трябва ли да се обаждам да ги отказвам?
Няма нужда да ги отказваш, няма да дойдат.


"Чудесно"!  Close

Общи условия

Активация на акаунт