витамини по време на бременност

  • 2 749
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Какво представляват тези сиропчета на ХИП за бременни? Нещо не ми е ясно за какво става дума.

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Аз пия Неоксид!
И моите изследвания са супер

# 17
  • Мнения: 5 026
Аз пиех Матерна, но чух, че май са я спрели от внос  newsm78

# 18
  • Мнения: 105
На мен в няколко аптеки ми казаха че са спрани от производство, а не от внос. Говорих с моя наблюдаващ, но той беше категоричен, че дори и да ги намеря изостанали някъде, не е добра идея да ги пия, каза ми да пия Гравижил. пих го един месец и се чуствам супер, сега 2 седмици пауза и пак.

# 19
  • Мнения: 743
Пиех добавката на HIPP - Natal Aktiv. Много е приятна.

# 20
  • Мнения: 116
Пиех Матерна, но към 9 месец вече не ги намирах по аптеките и лекаря ми каза да не пия нищо до края.

# 21
  • Мнения: 132
Аз пък през цялата бременност ( а и преди това) си пия водорасли и коластра на Aquasource. Това давам и на сина си, особено, когато тръгне на градина септември месец. И така се радвам на добро здраве и страхотна кондиция!!!
P.S. Не се заблуждавайте мами, тези продукти не ви излизат много по -скъпи от другите, а ще ви свършат по-добра работа!

# 22
  • Мнения: 2 159
през цялата бременност съм си взимала 3 пъти сиропчета ХИПП за бременни

# 23
  • Мнения: 11
Здравейте на всички!

Бременна съм в 12 г.с. Имам въпросче относно фолиевата киселина. Моят лекар каза да я пия до 12 г.с. Така ли е и при вас? А за витамини нищо не ми е казвал. Може би ще трябва да попитам при следващата консултация.

# 24
  • Мнения: 1 104
и аз съм на витамините на Hipp Natal Activ.

# 25
  • Мнения: 50
През двете ми бременности пиех само витамините на "NATURE MADE" - Prenatal formula,
които съдържат фолиева киселина, която е много важна за бебето.
Много съм доволна от тях и нямах никакви странични неразположения.
На мен ми ги носеха от Америка в опаковка от 300 таблетки.
Не знам дали се продават в България.

# 26
  • Мнения: 8 505
Пих Матерна през цялата бременност и отделно фолиева киселина в първите месеци.

# 27
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Аз пих Пре-натал от 20 седмица и съм много доволна. Нямах никакви проблеми с хемоглобина и всички други показатели, което лично аз отдавам на витамините!

# 28
  • Мнения: 4 621
Аз пиех Матерна до началото на 7 месец. Доволна съм Peace

# 29
  • Мнения: 1 273
до 12 г.с пиех фолиева кисилина, а след това до този момент 34г.с. пия фалвит по  препоръка на лекаря ми!

Общи условия

Активация на акаунт