Фотошоп VIII

  • 25 453
  • 433
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 715
аз пък все се възхищавам на другите майки, и все ми се струва, че започвам да изпростявам, амаааа
имам и такива периоди

Ако това ти е "изпростяването" то значи и аз искам да "изпростея"  Grinning "Хавайската" е страхотна - толкова весела и слънчева! Блазе ти, че в това мрачно време успяваш да се пренастроиш на слънчева вълна!
Ама нищо - зимните ни снимки от миналата година понамаляха, така че живот и здраве другия месец вие ще правите зимни колажи, навън /надявам се/ ще има преспи, а аз ще ви пускам летни снимки от морето... Laughing

За сега обаче продължавам със зимната тема:

# 61
  • Мнения: 6 039
ами вие в София много сняг имате. Аз май нямам снимки на Малена в снега. По нова година ще наваксаме, ще ходим на Пампорово, там всички снимки ще са снежни.

# 62
  • Мнения: 11 315
Такааа!
Досега ви следях тайно и с лека завист, но сега реших да се включа с едно процедурно питане.
Някой има ли Фотошоп на руски? Мисълта ми е, да ми каже (може и на лични) кой термин от английския как е на руски, че интернетските уроци са с английксите термини  Crazy
Благодаря!

# 63
  • София
  • Мнения: 715
Такааа!
Досега ви следях тайно и с лека завист, но сега реших да се включа с едно процедурно питане.
Някой има ли Фотошоп на руски? Мисълта ми е, да ми каже (може и на лични) кой термин от английския как е на руски, че интернетските уроци са с английксите термини  Crazy
Благодаря!

Добре дошла!
Относно молбата ти, не знам дали има Фотошоп на руски  /сигурно/, но термините в него са толкова много, че едва ли някой може да ти ги преведе всичките на веднъж. По-скоро като имаш конкретен въпрос или търсиш конкретен термин, питай тук, винаги ще има по няколко души, които ще ти отговорят. Гаранция! Нали точно за това е темата...

# 64
  • Мнения: 11 315
Мимс, питах за руския, защото от 2 месеца имам инсталирана оригинална версия на Фотошопа на руски, а на сайта термините са на английски и се обърках кое как се постига. Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 863
Няма ли да ти е по лесно да потърсиш из руските сайтове уроци, или и те пишат английските имена на нещата? аз мисля, че съм срещала само на руски уроции това ме отказа, да правя някой някой от тях.....

# 66
  • Мнения: 1 084
Вечерница, има доста уроци на руски, ще потърся по-късно и ще пост-на линковете тук Simple Smile Иначе, за руските термини мога да попитам мъжа си Simple Smile) . с перфектен руски е Simple Smile)

Момичета, имам един въпрос: Някой може ли да ми препоръча фирма за дигитален печат в София Simple Smile) с приемливи цени и добро качество ....

# 67
  • Мнения: 948
Евала, за два дни - колко страници + нова тема! Бравос! lika, много хубави снимки, и какъв син поглед има това сладко бебче! Хареса ми тази с отражението.

Аз да се отчета (и запиша  Crazy - тъй се прави записването - с някакво произведение! какво е това запис, запис, а няма какво да се види, ама-ха!)

Плах опит за ретуш, и една коледна, ама сори - не ми е коледно, и това си беше мъка (и му личи!)


Също ви плясвам една серия севилска, право от фотото, хубаво е Испания, много! Тези палми не ми помогнаха на зимното настрение.
http://misholina.multiply.com/photos/album/40

И аз съм си харесала този Канон, сега тъкмо четях за него и новия Никон Д80, да видя кой да си подаря. Ама не е до фотото, майстор трябва...

# 68
  • Мнения: 11 315
Вечерница, има доста уроци на руски, ще потърся по-късно и ще пост-на линковете тук Simple Smile Иначе, за руските термини мога да попитам мъжа си Simple Smile) . с перфектен руски е Simple Smile)


Много ти благодаря!
Досегашните линкове за уроци в руски сайтове са с английксата терминология и това внесе смут в душата ми.

# 69
  • Мнения: 1 084
Вечерница, току-що открих товаSimple Smile)
http://globator.com/books.shtml - има книги и от руски автори - дано са ти от полза. По-късно ще попитам мъжа си за още Simple Smile)

http://vse-net-znaniya.mylivepage.ru/forum/index

# 70
  • Мнения: 1 181
още един опит от мен

# 71
# 72
# 73
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз не открих снежните шрифтове. Ама ги видях използвани, та ако може някой на мейл да ми ги пусне. Или пък екшъна пак за снежни букви. Плииийз!
И въпрос: могат ли и как се селектират повече от един обект на една и съща снимка newsm78

# 74
  • Мнения: 6 039
да, добавяш като натискаш shift  и селективаш
а с alt wadish ot selekciqta

Общи условия

Активация на акаунт